Elmex

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. május 16.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Aminfluoridot tartalmaz, 6-12 éveseknek.Klinikailag tesztelt és tudományosan elfogadtott. Hatékonyan véd a fogszuvasodás ellen. A mindennapi fogmosást kiegészítő extra védelem, enyhén mentolos íz, alkoholmentes.Mesterséges színezéket nem tartalmaz.

Enyhén mentolos ízzel - kifejezetten a gyermekek számára fejlesztve.
Különösen ajánlott fogszabályozót viselő gyermekek számára.
Az aminfluorid azonnal védőfilmet képez a fog körül. Elősegíti az ásványi anyagok beépülését a fogzománcba, ezáltal biztosít hatékony védelmet a fogszuvasodás ellen - még a fogak között is.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

umpalumpa

2021. február 13.

Beletelt egy kis időbe mire rájöttem hogy kell használni ezt a fura adagolót. Utána jó barátok lettünk. A 9 éves fiam is jól viseli az ízét, nem marja szét a száját. Én is sokkal jobban szeretem, mint a felnőtteknek valókat. Remélhetőleg emiatt kevesebb az ínygyulladásunk.
Egy ideje csak ezt veszem. Pláne örülök, amikor többszörös pontokat szerezhetek rá a drogériában, ami viszonylag gyakran van Elmex termékekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

Jelizz

2019. október 25.

Mivel nem birom a nagyon eros memtolos szajvizeket ezert gondoltam megveszem ezt ,mivel en nem vagyok gyerek gondoltam jo ize lesz. Igen edeskes az iue, nem csip, nem bant. Sajnos kicsit gyenge nekem es az adagoloja nem a legpraktikusabb, ettol fuggetlenul jo.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

wildrose

2018. január 26.

Kellemes, enyhén mentolos ízű, ezért megfelelő ideig lehet vele öblögetni, nagyon jól ápol. Gyermek is nagyon szerette.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 26.