Elmex

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2020. január 3.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Aminfluorid hatóanyaga védőréteget képez az érzékeny fognyakon, így segít hatékony védelmet nyújtani az érzékenységet okozó fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben, míg kíméletesen tisztító részecskéi kifejezetten az érzékeny fogak ápolására lettek kifejlesztve.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

barbimariposa

2021. október 14.

érzékeny fogakra és fogínyre, mint ami nekem is van, szuper választás, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 14.

katalinmester13

2019. szeptember 22.
A zöld Elmexek közül ezt kedvelem a legkevésbé. Jóízű, kellemesen enyhe fogkrém. Lágy, selymes állagú. Talán túlságosan is csúszós. Az adag nagyobb része a fogkefe sörtéi közt lecsúszik. Fogkefe mosásakor sok krémet kell kicsapkodnom a sörték közül. De az is előfordul, hogy az öblítésnél távozik nagyobb darabokban a számból. Elbújik a száj valamely szegletében. Az én fogaim is sárgábbak lettek használata alatt. Az érzékenységet viszont teljesen megszűnteti.

2021. április 24.
Valamiért újra ezt vásároltam. Talán nem volt más zöld elmex az üzletben. Természetesen elfogyott, mert fogérzékenységre nagyon jó. Nem is tudom, mi lenne velem zöld elmexek nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 24.

2019. szeptember 22.

Babsszi

2020. július 1.

Nagyon érzékenyek a fogaim és főleg a fogínyem, gyakran begyullad, sokszor vérzett fogmosáskor pedig a lehető legpuhább fogkefét használom. Ez az első fogkrém ami tényleg segít a érzékenységén és mikor ezt használom sose vérzik. Jól tisztít és annak ellenére hogy nem túl mentolos, így is nagyon friss érzetet nyújt használat után. Az íze először nem tetszett de hamar megszoktam, már nem is értem mi nem tetszett benne.

update: Ha hosszútávon csak és kizárólag ezt használom, nagyon látványosan besárgulnak a fogaim, más fogkrémmel felváltva használva oké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Rekaa24

2020. február 16.

Szeretem, de nem a kedvencem. Vérző fogínyre ajánlották, de egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

kincseos

2020. január 13.

A narancssárgát szeretem, kipróbáltam az érzékeny változatot is, de az íze miatt jobb a másik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Férjemnek ajánlották,gondoltam én is használom, mi baj lehet . Nincs íze ( megmosom a fogaimat és hiányzik a tiszta érzés ami nekem a mentollal egyenlő), tényleg sárgábbak lettek a fogaim amíg csak ezt használtam. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

czhajni

2019. május 14.

Érzékeny fogammal csodát művelt. Mióta rendszeresen csak ezt használom, teljesen megszűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Lylien

2019. április 7.

Valóban jól tisztít, de ahogy mások is írták, egy kicsit sárgítja a fogakat. Ez sajnos biztos, mert hosszabb ideig használtam csak ezt, az étkezési szokásaim nem változtak, majd amint áttértem másik fogkrémre (szintén Elmexre, de másik típusra), visszavilágosodtak a fogaim. Emiatt nem tudok pozitív értékelést adni, pedig jól tisztít és csökkenti (el nem mulasztja teljesen) az érzékenységet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

napocska32

2019. február 9.

Nagyon jó, mivel utálom a mentolt mindenben, nem is bírom és a kedvenc fogkrémem- meridol gentle white -összetételét megváltoztatták, csípős eukaliptuszos íze lett, amitől öklendeztem és az íze egész éjszaka a számban, torkomban maradt fujj..valami kevésbé mentolosat kellett találnom. Szóval ennek a mentolos erőssége még bírható, friss leheletet ad, de gyorsan el is illan szerencsére a mentol. :-) :-) Nem fáj a fogam tőle, eddig bevált, még talán a fehérítős változatát is kipróbálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

pici24

2018. december 3.

Fogorvos javaslata alapján kezdtem el használni. A fogérzékenységen segített, viszont néhány hét után sárgábbak lettek a fogaim, valamint a leheletet sem frissítette megfelelően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.