Elmex

Ár:   1280 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Aminfluorid hatóanyaga védőréteget képez az érzékeny fognyakon, így segít hatékony védelmet nyújtani az érzékenységet okozó fájdalmas ingerekkel és a fognyaki szuvasodással szemben, míg kíméletesen tisztító részecskéi kifejezetten az érzékeny fogak ápolására lettek kifejlesztve.

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
katalinmester13

2019. szeptember 22.

A zöld Elmexek közül ezt kedvelem a legkevésbé. Jóízű, kellemesen enyhe fogkrém. Lágy, selymes állagú. Talán túlságosan is csúszós. Az adag nagyobb része a fogkefe sörtéi közt lecsúszik. Fogkefe mosásakor sok krémet kell kicsapkodnom a sörték közül. De az is előfordul, hogy az öblítésnél távozik nagyobb darabokban a számból. Elbújik a száj valamely szegletében. Az én fogaim is sárgábbak lettek használata alatt. Az érzékenységet viszont teljesen megszűnteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Férjemnek ajánlották,gondoltam én is használom, mi baj lehet . Nincs íze ( megmosom a fogaimat és hiányzik a tiszta érzés ami nekem a mentollal egyenlő), tényleg sárgábbak lettek a fogaim amíg csak ezt használtam. Nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

czhajni

2019. május 14.

Érzékeny fogammal csodát művelt. Mióta rendszeresen csak ezt használom, teljesen megszűnt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Lylien

2019. április 7.

Valóban jól tisztít, de ahogy mások is írták, egy kicsit sárgítja a fogakat. Ez sajnos biztos, mert hosszabb ideig használtam csak ezt, az étkezési szokásaim nem változtak, majd amint áttértem másik fogkrémre (szintén Elmexre, de másik típusra), visszavilágosodtak a fogaim. Emiatt nem tudok pozitív értékelést adni, pedig jól tisztít és csökkenti (el nem mulasztja teljesen) az érzékenységet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

napocska32

2019. február 9.

Nagyon jó, mivel utálom a mentolt mindenben, nem is bírom és a kedvenc fogkrémem- meridol gentle white -összetételét megváltoztatták, csípős eukaliptuszos íze lett, amitől öklendeztem és az íze egész éjszaka a számban, torkomban maradt fujj..valami kevésbé mentolosat kellett találnom. Szóval ennek a mentolos erőssége még bírható, friss leheletet ad, de gyorsan el is illan szerencsére a mentol. :-) :-) Nem fáj a fogam tőle, eddig bevált, még talán a fehérítős változatát is kipróbálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

pici24

2018. december 3.

Fogorvos javaslata alapján kezdtem el használni. A fogérzékenységen segített, viszont néhány hét után sárgábbak lettek a fogaim, valamint a leheletet sem frissítette megfelelően.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

SzMona

2018. augusztus 8.

A 15 éves lányomnak ajánlotta a fogorvos, mert a hidegre érzékenyek voltak a fogai. A 2. tubust használja, de már az 1. felénél is megjegyezte hogy jé, ez hat! :-) Sokkal kevésbé érzékenyek a fogai, a szájvizet is megvettük hozzá, együtt alkalmazta. Meg vagyok vele elégedve, abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

bugeyes

2018. július 24.

Megszerettem az Elmex termékeket. Érzékeny fogakra valóban szuper ez a fajta is, nekem az ízével sincs bajom, szerintem kellemes. Jól tisztítja a fogakat, szerencsére egyáltalán nem kell erőlködni és nem is kell sok terméket használni. Bár nem a fogfehérítés a lényege, azért jó lenne, hogyha ilyen téren is hatna. Emiatt be is szereztem a fogfehérítős változatát, majd meglátjuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Yummy

2018. június 21.

Szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Szeretem

nemethtamara

2018. március 2.

Nekem nagyon érzékenyek a fogaim, de amióta használom már nem annyira. Pár hete használom és már most imádom. Nem kell sok belőle, főleg elektromos fogkefére. Az ízét egyszerűen imádom. Nagyon jól tisztít és habzik, de észrevettem egy kis sárgaságot a fogaimon amióta használom, reménykedem , hogy nem ettől van. Ez az első Elmex termék amit használok és nem csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 2.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.