Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

samelike

2011. március 14.

A kedvencem "piros" társánál kicsit erőteljesebb az íze, de nagyon jól tisztít én úgy vettem észre, hogy a fogínyem is szebb lett tőle. Friss érzetet hagy maga után. Én szájvízzel együtt használom. Mindig újra vásárolom és gyakran akciós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 14.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1