Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

Camilla_B

2014. június 9.

Valamit megváltoztattak az Aquafresh összetételén és érzékennyé vált tőle a fogam, pedig évek óta azt használtam. Ezért váltanom kellett és ezt az Elmexet kezdtem el használni. Idáig nagyon elégedett vagyok vele, nem érzékeny tőle a fogam, de nem fehérít olyan jól, mint az Aquafresh. Ettől függetlenül 5 pont, mert tisztít és nem érzékenyek tőle a fogaim.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 9.

animania

2014. április 27.

Egy időben eléggé érzékenyek voltak a fogaim. Gondoltam kipróbálom ezt a fogkrémet és abszolút bevált. Elkezdtem használni és az érzékenységet mintha elfújták volna. Aztán egyik alkalommal nem vettem újra, és láss csodát, a fogaim azóta sem érzékenyek. Nem gondolom, hogy olyan védőréteget húzott rájuk, hogy ha más fogkrémet használok az sem gond, de tény, hogy akkor elmulasztotta az érzékenységet és azóta sem jött elő újra :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

deagle13

2014. március 18.

Nem voltak érzékenyek a fogaim, csak a "narancssárga" testvérét is használtam, így ezt is kipróbáltam. Mivel nem volt baj a fogaimon, így nem volt min változtatnia, de szeretem az elmex termékeket, megbízhatóak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 18.

Mandel

2014. február 15.

Már többször is vásároltam ebből a fogkrémből, mivel elég érzékenyek a fogaim.., különösen egy előzőleg használt fogkrémnél volt nagyon kellemetlen tapasztalatom. Amikor ezt használom nem jelentkezett az érzékenységi problémám...., íze nem jellegzetes, habzása rendben van, elégedett vagyok vele, de lehetséges, hogy mással is fogok még próbálkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 15.

szappan

2014. január 31.

5-6 éve ezt a fogkrémet használom és nagyon szeretem. Pont azt szeretem benne hogy nem annyira habzik és nem marja szét a mentol íz a számat. A fogaim is rendben vannak, hosszú távon tényleg hatásos. A narancssárga színű társa nekem sem a kedvencem mert kicsit kesernyés az íze.
A zöldet mindenkinek ajánlom aki szép mosolyt szeretne! :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 31.

A zöldet mindenkinek ajánlom aki szép mosolyt szeretne! :-)

jégvirág

2013. december 13.

Kellemes íze van, viszonylag jól tisztít (bár a tisztításban mindenképpen a Parodontax viszi a prímet). Az érzékenység ellen annyira extrán nem véd és friss leheletet sem biztosít. Azt is észrevettem, hogy a nyelvemen marad egy fehér fogkrém réteg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 13.

hajnalka39

2013. október 14.

Nem használnék soha más fogkrémet ,megnyugtatja az ínyt,és tiszta kellemes érzést hagy maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 14.

jubileum

2013. szeptember 30.

Hát az érzékenységen kicsit segített, de nem volt meggyőző, az íze szerintem nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

korok23

2013. szeptember 17.

Évek óta ezt használom, az egyetlen higiéniai termék, amit soha nem cserélek le. Nincs brutál mentolos íze, az igaz, de az Elmex mindig is ilyen volt, a fogérzékenységem teljesen elmúlt, a tisztítást pedig a fogkefére bízom inkább mint a fogkrémre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 17.

Amy87

2013. szeptember 12.

Még csak azt sem mondhatom,hogy átlagos fogkrém drágán,mert még a legolcsóbb fogkrémektől is rosszabb számomra.Az íze borzalmas,a fogaim érzékenyek lettek tőle a hidegre,nem habzik,abszolút nem hagy maga után friss leheletet,és fogmosás után a nyelvem fehér marad tőle,amit csak fogkefével lehet úgy ahogy levakarni!Gusztustalan!Van 3 bontatlan dobozzal,2016. januári szavatossági idővel,ha valakit érdekel szóljon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1