Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

agi.greendaygirl

2013. augusztus 30.

igazából nincsenek kifejezetten érzékeny fogaim, csak kaptuk a fogorvostól kis kiszerelésben. Tipikus, számomra túl édes elmex íz, nem habzik, tisztít valami alaposan. Egynek elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

foxgirl

2013. augusztus 8.

Tisztít, a kávé okozta elszíneződéseket eltünteti és kellemes utóízt hagy a számban :-) A fogaim sem olyan érzékenyek. A fogínyvérzésem viszont sajnos megmaradt, ezért levonok 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

bőregér00

2013. július 7.

Nagyon bevált, erősít, tisztít és fehérít. Legközelebb kipróbálom a lilát is, jók ezek az Elmex fogkrémek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Ophelia

2013. július 2.

Kb 1 hónapja használom. A fogérzékenységet enyhítette, úgyhogy annak nagyon örülök, de a fogínyvérzésre sajnos nem vált be. :/ Kimondottan negatívumnak azt említeném, hogy nem túl mentolos, szóval nincs az a "hűdefriss" érzés, és a nyelvemre is rátapad, le sem bírom vakarászni.:/ A hatása oké, de az egyéb dolgai lerontják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Kimi

2013. június 16.

Maximálisan bevált. A fogmosásnál jelentkező vérzésem telesen elmúlt, a fogaim ellenállóbbak lettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

lumiukko

2013. május 16.

A régi fogkrémemet csak az összetevők miatt váltottam le, a hatása annak megfelelt. Reménykedtem, hogy ez a fogkrém is segít a problémáimon, és még mennyivel természetesebb is! Hát a segítség nem jött be, sőt. Sajnos tényleg nincs meg az a "hű, de tiszta, most mostam fogat" érzés. Nekem iszonyú érzékenyek a fogaim, na ezen még rontott kicsit... ráadásul ínysorvadásom is van, az előző fogkrémem volt az első, ami megtudta szüntetni a fogínyvérzésem, ehhez képest ezzel a fogkrémmel újra elkezdett vérezni. Használat közben pedig idegesítő volt, hogy mindig rátapadt a nyelvemre egy csomó fogkrém, és csomó ideig kellett mindig a fogkefével sikálni, hogy lejöjjön valahogy... szóval nem lett a szívem csücske. Csak az összetevői szépek, ennyi a pozitívum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

timity

2013. április 20.

Érzékeny fogam és vérző ínyem van, de én eddig még egy fogkrémnél sem éreztem, hogy változtatott volna az első problémán, az érzékenységen.. Ez sem. Nem tudtam megszokni az ízét. Nekem nem ad kellő frissesség érzetet, legalább is a Parodontaxhoz képest. Mivel drága,és nem érzem hogy azt adja amit ígér, inkább maradok a vérző fogínyemre használó, és megfelelően ható Parodontaxnál. Az viszont tetszik, hogy egészen jó összetevői és szép fehér színe van a fogkrémnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 20.

aranycsirkee

2013. április 8.

Mivel az utóbbi időben nagyon érzékenyek lettek a fogaim (még beszéd közben is éreztem), beszereztem ezt a fogkrémet. Nagyon szuper, teljesen meg vagyok vele elégedve már 2 nap múlva szinte teljesen elmulasztotta az érzékenységet. Sajnos nem a legjobb helyen vettem, a Müllerben elég borsos ára volt, 1300 vagy 1400 ft, amit soknak érzek. Igazából a lényeg hogy bevált, mert már elviselhetetlen volt ez a "fogfájás".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

Gwen

2013. április 6.

A legjobb fogkrém szerintem. Még gyerekkoromban mondta a fogorvosom, hogy az elmex képes vissza fordítani a nagyon kezdetleges fogszúvasodást. Nagyon jó szerintem. Régen csak ezt használtam, aztán a gyakori ínyvérzésem miatt áttértem a Paradontaxra. Na az még egy csoda szer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

KataaBabaa

2013. április 2.

Klasszisokkal jobb mint az olcsóbb fogkrémek, elmúlt minden fogérzékenységem, és remélem hogy a fogszuvasodást is meggátolja, bár ez majd csak hosszú távon derül ki. Eddig jól vizsgázik. Inkább fizetek fogkrémre többet, mint 40 éveset protkót vegyek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1