Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

Heli

2013. március 23.

A sima Elmex nekem jobban bejött (ízre és hatásra is), egyetlen egyszer vettem meg ezt kíváncsiságból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 23.

Nimrod

2013. január 17.

Én nem tudom mi van ezzel a fogkrémmel, de akárhányszor elkezdem használni, mindig nagyon érzékenyek lesznek tőle a fogaim és továbbra sem értem, h az összes elmex fogkrém miért savas ph értékű. Megnéztem a honlapjukon és több paramétere le volt írva, köztük a ph is, ami a sima elmexnél 4,8 ha jól emlékszem, ennél 5, az erosion protectionnél pedig 4,5....A fogorvosok és a legtöbb fogkrém gyártó pedig azt mondja, h mikor a száj ph értke a kritikus 5 ph alá csökken, akkor károsodik a fogzománc. Nos ez esetben fogalmam sincs, h következik be az ellenkezője. :S Mi az igazság?? Annyi plusz jár neki, h nincs benne habzó anyag, nem mar, nem irritál, nem szárít és kellemes az íze is. Az összetevők miatt adok 3-at, de amúgy nem tudom mi lehet a probléma vele....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Villango

2013. január 1.

Rossz minőségű fogakat örököltem, így nagyon fontos a fogápolás számomra. Mióta ezt használom elektromos fogkefével kombinálva, sokkal kevesebb a szuvas fogam. Alig alig akad többévente van csak tömésem a régi, évente többel szemben. Ez eléggé meggyőző.
Az mondjuk szörnyű h nem habzik :-)))) de csak kibírom valahogy. ;-) Szoktam más fogkrémmel kombinálni, mert tényleg nem dörzsöl ahogy ezt itt mások is megjegyezték már. DE ennek nem is ez a dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

rata.sum

2012. november 20.

Jó kis fogkrém. időnként beújítok, de mindig visszatérek hozzá (vagy a narancssárga testvéréhez).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 20.

Zsenike

2012. szeptember 22.

ezt használom mostanában, jó kis fogkrém, az íze is normális, a hatása egész hosszan tart. Nekem mondjuk nem érzékenyek a fogaim, úgyhogy ezt a részét nem tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Samybubu

2012. szeptember 9.

Csak és kizárólag elmexet tudok használni, mert minden másban van SLS, amitől tele lesz aftákkal a szám. Amióta ezt használom (3-4 éve), azóta jelentősen ritkábban van ilyen problémám. Az íze szerintem jó, nekem tiszta érzésem lesz tőle, a fogaim kevésbé érzékenyek és egészségesebbek. Teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

allcatsaregrey

2012. szeptember 5.

Sajnos nem olyan hatásos, mint amilyet vártam ennyi pénzért... Ettől függetlenül nincs vele baj, úgyhogy nem fogom lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 5.

picinetti

2012. augusztus 20.

Használ érzékeny fogakra! Az íze is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 20.

Használ érzékeny fogakra! Az íze is rendben van.

ancsababa1982

2012. augusztus 18.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, ettől nem lesz érzékeny a fogam, nagyon finom íze van, egyszerűen szeretem. Szerintem olyan íze van, mint a negró cukornak. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

fruzsicaaa

2012. augusztus 18.

Kedvenc. Izre, hatasra. Imadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Kedvenc. Izre, hatasra. Imadom.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1