Elmex

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: k.eszter88, Módosítva: 2011. március 14.

Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Elmex sensitive plus fogkrém, véd az érzékenység és a fognyaki szuvasodás ellen. Érzékeny fogakra.

MelC

2011. szeptember 20.

Furcsa, de én is azért vettem, mert érzékenyek a fogaim és gondoltam ez majd jó lesz. Hát úgy fájtak tőle a fogaim, hogy csak na! Számomra is talány miért, de nekem kizárólag (és csakis) a kék színű Aquafresh a jó. Közepest adok rá, de igazából nullát kellene, mert nekem nem nyújtotta azt, amit elvártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 20.

kisvacok

2011. szeptember 11.

A legeslegjobb fogkrém,amit valaha használtam.
Rossz fogakat örököltem, így rengeteg problémám volt a fogaimmal.
8éve használom az elmexet, azóta gyönyörűek, egészségesek a fogaim.
Én csak Elmexet használok.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 11.

A legeslegjobb fogkrém,amit valaha használtam.
Rossz fogakat örököltem, így rengeteg problémám volt a fogaimmal.
8éve használom az elmexet, azóta gyönyörűek, egészségesek a fogaim.
Én csak Elmexet használok.
Csak ajánlani tudom.

Ella

2011. szeptember 9.

Keresztapám ajánlotta, miután nem használt a Sensodyne. Hozzá kell tennem: sajnos ez sem... (Az íze, állaga is furcsa!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 9.

tothdyna

2011. szeptember 5.

Kb. 2 éve szinte csak ezt használtam (időnként még sensodine pronamelt), ám valamiért pár hónapja vettem valami olcsóbb, Aquafresh fogkrémet, nem is értem, miért. Néhány alkalom után érzékeny lett a fogam, alig érintettem hozzá az elektromos fogkefét, máris kellemetlen volt. Sajnos nem jöttem rá nyomban, csak az 5-6. fájós eset után, h miért is van, de azután nyomban vettem is elő a szekrényből a jól bevált pasztát. Már az első mosáskor nem éreztem azt a kellemetlen érzést! Abszolút bevált, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 5.

cappuccino

2011. augusztus 30.

Nekem is fennáll az érzékeny fognyak dolog, én azonban az Elmex Sensitive szájvizet használom minden este, nem a fogkrémet. Fokrémből olcsóbbat használok (Blend-a-Med) utána a szájvíz, és az érzékenység megszűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

cicalány

2011. augusztus 13.

Az íze borzasztó és besárgultak tőle a fogaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 13.

Az íze borzasztó és besárgultak tőle a fogaim.

Inez

2011. július 12.

Ínyproblémák miatt kezdtem használni, és többet segített mint ami egy fogkrémtől elvárható. Mégsem lett a kedvencem. Gyógypasztaként tekintettem rá, amire szerencsére már nincs szükségem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 12.

magnes

2011. július 4.

Nekem nagyon bevált a szabadon álló fognyakak védelmében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 4.

Nekem nagyon bevált a szabadon álló fognyakak védelmében.

BabaCica92

2011. június 11.

Teljesen átlagos fogkrém magasabb áron

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 11.

Teljesen átlagos fogkrém magasabb áron

Billy89

2011. április 25.

Én nagyon bíztam ebben a fogkrémben, ugyanis előtte viszonylag márkátlan fogkrémeket használtam, aztán fogorvosom tanácsára kezdtem ezt alkalmazni. Jól tisztít és alapvetően kellemes termék, ugyanakkor nálam nagy hátulütő volt, hogy amíg használtam, 3 havonta kellett fogkő eltávolításra mennem, hiába tisztítottam alaposan és hiába használtam fogselymet. Mióta áttértem egy másik fogkrémre, azóta nem látom jelét fogkő képződésének.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1