Elmex

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák, drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Kiszerelés:
Lelőhely:   patikák, drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók

Az elmex® Ultra Soft fogkefe kombinálja a svájci minőséget a modern formatervezéssel. A magas szálsűrűségnek és az ultra kompakt fejnek köszönhetően hatékonyan tisztít még a nehezen elérhető helyeken is, így a fogak simák, tiszták és természetesen fényesek lesznek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sziszikee58

2021. február 4.

Akinek a Curaprox fogkefe nem túl hatékony, vagy már túl puha, de mégis ultra soft fogkefét szeretne használni, annak mindenképp ezt ajánlom.
Alaposan, jól tisztít, nem sérti a fogínyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

Alaposan, jól tisztít, nem sérti a fogínyt.

DittyCat

2020. december 8.

Évek óta szónikus, elektromos fogkefét használok. De mivel fogkövek keletkeztek a fogaim között, úgy éreztem, mégsem annyira hatékony önmagában, ezért áttértem a dupla fogmosásra (a szónikus után még ezzel az Elmexszel is átmosom).

Nagyon elégedett vagyok, biztos, hogy újra fogom vásárolni, nagyon kellemes, nem bántja az érzékeny ínyemet, ugyanakkor nagyon tisztának érzem utána a számat.

Korábban a Curaproxot használtam, de nem szerettem, nem éreztem elég hatékonynak. Ez sokkal jobban bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

albyn

2019. november 12.

A járulékos része, a nyél egész jó, bár kissé lapos, viszont a lényegi rész, a fej nem éri el a Curaprox összhatását. Kicsit keskenyebb és keményebb hatást kelt.
Viszont, nyilván, messze jobb, mint az aligsörtés átlagfogkefék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Viszont, nyilván, messze jobb, mint az aligsörtés átlagfogkefék.