Elyn's Lab Game Changer Arclemosó- és Sminklemosó Olaj Bőrnyugtató Bisabolollal és Bőrvédő Lipiddel

Elyn's Lab

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online a HelloSkin-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: AlaFanni, az összetevőket feltöltötte: Ala_Fanni, Módosítva: 2022. november 14.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: HelloSkin, 2990 Ft

• extra gyengéd, mégis könyörtelenül hatékony; könnyedén eltávolíthatod vele bőrödről a sminket, a fényvédőt és a nap során felgyülemlett szennyeződéseket;
  • olajos, közepesen folyékony textúrájú, de vízzel érintkezve azonnal tejszerűvé válik, így egyszerűen eltávolítható a bőrről;
  • szuperül bevethető mitesszerek ellen;
  • nem csípi a szemet és nem irritálja a bőrt;
  • első lemosóként alkalmazható a vízbázisú arctisztítód előtt;
  • akár két havi arctisztításhoz is elegendő;
  • minden bőrtípusra ideális, nem komedogén;
  • nyugtatja és ápolja a bőrt;
  • nem hagy maga után kellemetlen utóérzetet, nem szárítja a bőrt;
  • parfümtől, alkoholtól, valamint irritáló összetevőktől mentes;
  • állatokon nem tesztelt.

Ár: 2990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 forint , Eladó: roxy6
Állapot: 3 pumpa hiányzik belőle, Helyszín: Jászberény, fizetés: előre utalás esetén Foxposttal küldöm

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

toth kata

2022. december 6.

Legjobb sminklemosó amit valaha használtam. Gyors, alapos. Nagyon szuper :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 6.

Legjobb sminklemosó amit valaha használtam. Gyors, alapos. Nagyon szuper :)

CSzandi

2022. december 5.

Szívből örülök, hogy léteznek ilyen magyar márkák és termékek! :)
Csak dicsérni tudom: szépen lehozza a sminket, könnyen le lehet mosni, a szememet nem irritálja és szuper az összetevőlistája. Külön öröm, hogy állatkísérleteket sem végeznek.
Az, hogy ár-érték arányban is szuper termék, már csak a hab a tortán.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 5.

Szívből örülök, hogy léteznek ilyen magyar márkák és termékek! :)
Az, hogy ár-érték arányban is szuper termék, már csak a hab a tortán.

adri585

2022. december 4.

Tegnap érkezett meg és tegnap ki is próbáltam. Nekem nagyon bejött, olyan szépen leoldotta a sminket nem hagy olajos érzetet lemosás után. Nem pattogtam ki tőle. Igaz ez első benyomás,de fogok még róla írni amikor elhasználom. Idáig nekem a legjobb olajos lemosóm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 4.

KittynaXOXO

2022. december 3.

Új kedvenc olajos lemosóm. Nagyon jól leoldja a vízálló spirálomat is, pedig nem kifejezetten erre ajánlatos. Nem okoz pattanásokat, nem büdös, praktikus a beszerzése és az adagolója is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 3.

Andus

2022. december 2.

Nagy reményekkel vettem meg, szimpatikus hazai márka.
Előtte több doboz Purito From Greent használtam, tehát az a viszonyítási alap.
Annál is belefut az ember sz@ar pumpába, ennél is, konkrétan forog körbe -körbe, nincs nyit-zár lehetőség!
A Purito valóban ad egy sűrű fehér tisztító kis cuccot vízzel érintkezve, a magyar márka csak egy lightos kis fehérecske valamit. Még itt is türelmes voltam, viszont amikor az orrom megérezte az irdatlan avas napraforgó olaj szagot...akkor azt mondtam, hogy ez már kicsit sok. A Puritónál is érezni növényi olajat..de ez konkrétan mikor beleszagol az ember egy avas napraforgó zacsijába. Szomorú vagyok.
Szerettem volna több terméket is kipróbálni, de ezek után..🙄🤔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 2.

Nagy reményekkel vettem meg, szimpatikus hazai márka.
Előtte több doboz Purito From Greent használtam, tehát az a viszonyítási alap.
Szerettem volna több terméket is kipróbálni, de ezek után..🙄🤔

csecseiszaboandrea93

2022. november 30.

Az egyetlen olajos lemosó,ami tényleg nagy kedvenc és árban is tökéletes nekem.
A vízálló szempillaspirállar azért még dolgoznia kell,de sikerül neki eltávolítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 30.

Az egyetlen olajos lemosó,ami tényleg nagy kedvenc és árban is tökéletes nekem.

Lovemakeup

2022. november 25.

Nem akarom lepontozni, mert látom, hogy sok embernek bevált, lehet csak én vagyok defektes, de elég nehezen hozza le vízálló tust és szempillaspirált, pedig nagyon odafigyelve, óvatosan, és időt rászánva használom. De próbálkozom még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

katonabianka

2022. november 24.

Sok viszonyítási alapom nincsen olajos lemosók terén. Korábban a dupla tisztítás első lépése a micellás víz volt nekem. Amikor megjelent a lila színű niveás olajos lemosó, akkor elkezdtem azt használni a hatékonyabb tisztítás végett, viszont attól pattanásaim lettek, ami el is ijesztett jó időre az olajos lemosóktól. Félve rendeltem ezt meg, viszont nagyon örülök, mert már elhasználtam belőle két flakonnal és nem jelentkezett semmilyen mellékhatás. Nincsen nehéz állaga, az is tudja szeretni, aki nincs oda túlságosan a dupla tisztításért. A márka géles lemosójával használom együtt, szuper páros, nekem nagyon bevált, szívből tudom ajánlani mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. november 24.

olivebella

2022. november 24.

Nagyon örülök,hogy megvettem, alaposan tisztít,megéri az árát.
Mindenképpen újra veszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 24.

Nagyon örülök,hogy megvettem, alaposan tisztít,megéri az árát.
Mindenképpen újra veszem, ha elfogy.

typical

2022. november 21.

Nem rossz, a dolgát teszi, el fogom használni, de a szőlőmagolajos Nivea szintjét nálam nem hozza. Én nagyon kiérzek belőle ilyen állott napraforgóolaj szagot, ami nem tetszik, illetve nekem nem igazán válik tejes állagúvá, hanem vízzel érintkezve már rögtön azt érzem, hogy jön le (pedig a leírás szerint még masszírozgatni kellene). Ami pozitív, hogy szépen lehozza a sminket és könnyű eltávolítani másik lemosóval. Ára, összetevői alapvetően jók, de a szagát tényleg nehezen viselem, ha elfogy, mást fogok keresni. Pedig nagy reményekkel vettem meg, örültem, hogy van hazai ilyen termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 21.

Antioxidánsok: Tocopherol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Borago Officinalis (Borage) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Squalane eo 1 0