Emami

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek

Gyógynövényeket, méhviaszt, mézet, aloe verat és a mandulaolajat tartalmaz, melyek ápolják a bőrt, visszaállítják természetes nedvességtartalmát. E-vitaminban gazdag, zsíros krém. Különösen ajánlott téli időszakban, a téli sportok kedvelőinek és nagyon száraz bőrűeknek.

kozmano

2014. április 3.

Nagyon jó kis arckrém, az én száraz, vízhiányos bőröm imádja. Gyorsan felszívódik és sokáig hidratáltság érzetet nyújt. Hagy némi olajos érzést maga után, de én pont az ilyen krémeket szeretem, így nem csak télen de nyáron is elmaradhatatlan része az arcápolási rutinomnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 3.