Emanuel Ungaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- virágos

Illatösszetétel: Rózsa, Tonkabab, Pacsuli, Vanília

Ár: 7000 ft futárral együtt , Eladó: effdee
Állapot: 90ml/kép - kb 5-6 fújás hiánnyal, Helyszín: Göd, fizetés: utalást követően futárral

wildrose

2018. december 7.

Kifújáskor ragyogó, élénk, fűszeres-málnás, leszáradáskor édes, púderes, simogató rózsás-vaníliás illat. Különleges és egyedi parfüm, nagyon intenzív és tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

viviendiamond91

2013. november 26.

Ajándékba kaptam, igazán tartós.Imádom az illatát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Ajándékba kaptam, igazán tartós.Imádom az illatát :)