Emanuel Ungaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos- gyümölcsös

Illatösszetétel: Körte, Jácint, Rózsa, Írisz, Yuzu, Pink bors, Málna, Szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Pampilla

2015. május 28.

Egyszer véletlenül női helyett férfi parfümöt vettem magamnak,jelesül az Apparition Wild Orange-ot,de annyira bejött,hogy amikor megláttam ezt,gondoltam rossz nem lehet lássuk csak. Háát igazság szerint fele annyira nem vagyok elájulva tőle mint a Wild Orangetól. Eléggé tucat illat, sőt az a típus hogy ránézek az üvegére és 99%-ban meg tudom jósolni hogy milyen "pink illat" lesz. Ennek ellenére megvettem,mert vannak ilyen elbújós napok is egy nő életében amikor jobb belesimulni a környezetbe és kész

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 28.

kicsibubu

2012. augusztus 10.

Nem is tudom...pár napja vettem meg ezt, akciósan, és végülis nem olyan rossz, de nekem egy kicsit túl gyümölcsös, főleg a málnát érzem rajta, amit nem nagyon szeretek egy parfümben...A leszáradás már jobb, púderesebb. Viszont, tartós, egész nap érzem magamon. Nem került a kedvenceim közé, abban sem vagyok biztos, hogy megtartom, mert nem én vagyok ez az illat...Háááát, nem kellene tesztelés nélkül parfümöt venni, ez megintcsak beigazolódott (és főleg nem depisen)...egyszer, csak megtanulom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 10.