Emanuel Ungaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2020. június 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Virágos

Illatösszetétel: Alma, Lótusz, Cédrus, Bergamot, Pézsma

♡ Emanuel Ungaro Apparition Sky ♡
Ár: 14500Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

GNóri

2018. április 6.

A férjem minden parfümjénél jobban szeretem a zöldalmás Head&Shoulderse illatát. Amikor hajat mos vele, még szobákkal arrébb is érzem az erős zöldalmás illatot. Annyira finom, üde, és vidám illat számomra. Így szinte gyerekként tapsikoltam, amikor megszaglásztam az Apparition Sky mintámat, hiszen ez is egy nagyon hasonló, friss, zöldalmás illat. Jó, azért nem annyira király, mint a Head&Shoulders, de az eddig megismert almás illatok közül ő áll hozzá a legközelebb. A 3 csillag oka azonban az, hogy a tartóssága siralmas. Hamar eltűnik az alma, illetve úgy un block az egész illat, és tényleg csak egy kis Light Blue szerű maszatolás marad a bőrön. Bárcsak tartósabb lenne..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

KataViki

2016. május 17.

Egészen véletlenül találtam rá egy parfümériában évekkel ezelőtt. Sosem hallottam róla, nem volt könnyű megjegyezni a nevêt. Mivel nagyon drágának találtam, megkerestem neten. Szerencsére neten kedvezőbb áron volt, így vettem belőle. Azóta is az egyik kedvencem. Gyümölcsillat-fan vagyok, pont nekem való!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 17.

Vaslady

2016. április 7.

Ez az illat 2007-es születésű,de még csak most találkoztam vele.
Ha nem tudnám,hogy mit tesztelek,teljesen egy Salvador Dali parfümnek gondolnám.
Az üveg elég érdekes hatású,igy a kép alapján,élőben kellene látni,mert bevallom,nem tudom eldönteni,hogy tetszik-e vagy már a giccs határát súrolja.
(Akinek megvan,az irja meg légyszi :-D)
Én is látok némi hasonlóságot a Light blue és közte,de mig az citrusossabb addig ő gyümölcsössebb.
Legalábbis rajtam.
Zöld alma nyitány,ezek az első pillanatok,na még tetszik is,hiszen imadom a zöld almát :).
Mégis megvan benne a fanyarság is,ami nekem nagyon tetszik a nyári illatokban,mert a nagy melegben,amikor már majdnem 40 fokra kúszik a hőmérséklet,szeretem a nem édes,fanyar illatokat.
Persze ezt a citrusosság biztositja,a bergamott,épp most nézem a fragranticán.
Hoppá,és lám,igazam van,a Rubylips-hez hasonlitsák,akkor jó volt az első megérzésem,tényleg elmenne egy Dali parfümnek.
Szerintem nyárra egy jó alternativa lehet,rajtam tartós is.
A véleményekből mennyiségéből,azt szűröm le,nem egy ismert alkotás.
De hát én is csak mostanában találkoztam vele,természetesen online áruházból rendeltem.
Most,hogy jobban belegondolok,nem is láttam nálunk sosem egyik parfümériában sem.
Tehát nem is volt lehetőségem kipróbálni,ezért,eddig.
Szóval éljenek a netes áruházak,hogy segitenek minket abban,hogy eddig ismeretlen illatokhoz is hozzájussunk. :-D
Erre a parfümre egyenlőre 4 csillagot adok,tesztelés várható még nyáron,egyenlőre tetszik !

Update:Talán még annyit megjegyeznék,a termék neve nem:Apparation Sky,hanem Apparition Sky!
Kérem javitani!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

Ez az illat 2007-es születésű,de még csak most találkoztam vele.
(Akinek megvan,az irja meg légyszi :-D)
Legalábbis rajtam.
Persze ezt a citrusosság biztositja,a bergamott,épp most nézem a fragranticán.
Szerintem nyárra egy jó alternativa lehet,rajtam tartós is.
A véleményekből mennyiségéből,azt szűröm le,nem egy ismert alkotás.
Tehát nem is volt lehetőségem kipróbálni,ezért,eddig.

Kérem javitani!

rb09

2012. augusztus 10.

light blue mozaikos üvegben :) aki szereti ezt az illatot, az jobban jár mint a D&G parfümmel, lényegesen olcsóbb, és elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

miraclum

2012. június 9.

Ebben a parfümben is vélek felfedezni egy kis "lájtblút". Ezzel a kékséggel le se tagadhatnák a készítők. Fő az egyediség...
De ettől még ugyanúgy megkapja a három csillagot, mint a L.B.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

De ettől még ugyanúgy megkapja a három csillagot, mint a L.B.