Emanuel Ungaro

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Orientális- fűszeres

Illatösszetétel: Ribizli, Jázmin, Fehér virág, Ámbra, Sáfrány

Yeticica

2019. szeptember 6.

Rendeltem en egy ilyen vödröt (😉) meg egy evvel ezelott. Annyira mas illatra szamitottam fragi alapjan (bogyos gyumi hol bujkalsz??), illetve nem vagyok tisztaban a safrany illaaval sem. Igy csalodaskent eltem meg az illatot elejetol a vegeig, pedig finomnak tartottam. Fel is tettem ide, de honapokig a kutyanak se kellett. Levettem, eltettem szepen husolni a tobbi elfekvo delikvens koze.
Ma, bi egy evvel kesobb, illetve epp a varandossagom kellos kozepen annyira kivantam valami illatot, de semmi itthon fellelhetohoz nem volt kedvem (mondjuk a hormonok kifogtak rajtam rendesen az elmult honapokban, 180 fokokat valtozott a kapcsolatom nem egy hon szeretett, illetve hon utalt illattal kapcsolatban is). Aztan eszembe jutott ez a kis celofanjaba visszacsomagolt lila dobozos “vödör” a maga fura, kicsit sem praktikus, bumszli nagy uvegevel, es ravetettem magam szo szerint.
Egyertelmuen jazminos illat rajtam, kicsit felsejlik lelki orrom elott CK Beauty-ja, a maga kremes-jazminos visszafogottsagaval, de mig ott a bors, itt (talan?) a safrany adja meg neki azt a csavart, amitol kulonleges lesz. Jol all neki a borostyanos alap, olyan kis melengeto. Napsuteses oszi napikra milyen szep lesz O nekem! Nagyon szep, kerek kompozicio, es bar nem egy fiatalos illat (marint nem a mostani trendekbe illo), Francis K baratunk szerintem a nyilvan alacsony budzsebol nagyon szepet alkotott nekunk.
Ui: nincs benne ambra! Borostyan az az ‘amber’!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Ui: nincs benne ambra! Borostyan az az ‘amber’!

Pünyike

2018. augusztus 30.

Nagyon finom, viragos illat. A ribizli nem jön elő a bőrömön, csak a virágos jegyek és a sáfrány. A jázmint önmagában is imádom, de sáfránnyal együtt fantasztikus. Jó kis illat, közepes hatósugárral és közepes/jó tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 30.