Emanuel Ungaro

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: debovszkij, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Parfüm összetevők: dinnye, citrom, gyöngy virág, lótusz

Emanuel Ungaro Ungaro Party 30 ml
Ár: 3500 + posta , Eladó: Fanika
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: postán maradó ajánlott vagy fox

MesMess

2021. február 14.

Kb. 25 éves korig jó, szerintem is. Édeskés, gyümölcaös , energikus illat. Hatósugara nem volt nagy, ès a tartóssága sem. Kellemes, szerethetô, fiatalos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

Vaslady

2018. június 11.

Sajnos nagyon kicsi hatósugárral rendelkezik,szinte nem is érzem magamon :(.
Ilyenkor mindig csalódott vagyok,mert ugy érzem,feleslegesen dobtam ki a mintára a pénzt.
Sőt,azon is elgondolkodom,aki megalkotta,vajon mit gondolhatott,ki fogja megvenni, használni,tartósság nélkül?
Igaz,nem nagy áron fut,hiszen 90ml 17,90 euró,de akkor is :(.
Talán pici dinnye és citrom,amit kiérzek...és hopp már mire megirtam ezt a véleményt...már el is illant :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 11.

Sajnos nagyon kicsi hatósugárral rendelkezik,szinte nem is érzem magamon :(.
Igaz,nem nagy áron fut,hiszen 90ml 17,90 euró,de akkor is :(.

debovszkij

2014. május 12.

Nem kérdés, tartósság valóban NULLA!!!! Könnyed, édeskés illat, ami már-már annyira könnyed, hogy három perc elteltével szinte nincs is, öt perc múlva meg már nem is szinte... Felmerült bennem, hogy csak én nem érzem magamon, de nem... más sem... Sajnálom, mert kellemes nyári illat lehetett volna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 12.

kn880902

2014. május 1.

Ez egy nagyon könnyed fiatalos, pörgős illat és kellemes is. Én naponta használtam, amíg megvolt. Tartós jó minőségű, de max. 25 éves korig.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene, Citronellol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citral, Linalool

Részletesebb információ a smartskincare-en.