Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. szeptember 24.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Ideg és szívnyugtató, görcsoldó illóolajjal. Szellemi megterhelések idején fokozza a koncentrációt. Használata javasolt gyenge vérellátású bőr, sápadtság esetén. Relaxáló, puhítja a bőrt, antibakteriális hatású.

kingus008

2012. szeptember 24.

Valóban nagyon selymes és lágy lesz az ember bőre ettől a fürdőolajtól, fantasztikus az illata is. Egy kádnyi vízbe én egy rúd 1/3-át, 1/4-ét szoktam beledobni, és így tökéletes.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

wishes

2012. szeptember 24.

Nagyon selymessé teszi a vizet, de arra ügyelni kell, hogy esetében a kevesebb néha több. Ha nem ügyel az ember lánya az adagolásra, és többet dob belőle, akkor kicsit túl zsírossá teszi a vizet. Ha "rendeltetésszerűen" használjuk, finom, illatos, puha vizet kapunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.