Emanufaktura

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: emanufaktura, Módosítva: 2012. október 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Száraz

Mahoi nyelven: "Az igaz szépség titka!" A Tiara virág macerációs eljárásával készített olaj. Erős hidratáló! Száraz bőr esetén kifejezetten ajánlott. Lággyá, rugalmassá, puhává varázsolja a bőrt. A monoi olaj és a kakaóvaj kombinációja megakadályozza a bőr folyadékvesztését, kisimítja azt, biztosítva a bőr ápolásához legfontosabb összetevőket.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lukacseda

2013. május 18.

Pedikűrös vagyok és munkám során is használom a készítményt.
A vendégeim is csak pozitív visszajelzésekkel illetik.
Puha tapintást biztosít, erősen hidratál és a száraz sarokra is nagy segítség mindenki számára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 18.

Pedikűrös vagyok és munkám során is használom a készítményt.
A vendégeim is csak pozitív visszajelzésekkel illetik.

lindacska85

2013. április 9.

Nagyon klassz fürdőrúd. A kedvencem lett! Kellemes illata miatt is imádom! És mi különösen tetszik, hogy használat után nem kell testápolót használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

pupee

2013. április 5.

Én ezt a fürdőrudat megmondom őszintén arcra is kipróbáltam. Csak egy nagyon kis mennyiséget, de olyan szinten puha lett tőle a bőröm, hogy hihetetlen:) Úgyhogy én is csak ajánlani tudom ezt a "többfunkciós" fürdőrudat:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Melcsi

2013. március 27.

Termékmintában kaptam az egyik rendelésemhez, így rögtön ki is próbáltam. Magamtól nem mertem rendelni, nem tudtam mi is ez valójában, de nagyon pozitívan csalódtam benne. Nagyon tetszett az illata, és valóban selymessé tette a bőrömet, ahogy azt ígérik is, ráadásul amin meglepődtem, hogy egy kis darab tényleg elég egy fürdőkádnyi vízhez, szóval még takarékosnak is mondom, így biztosan kipróbálok más illatokat is belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 27.

kingus008

2013. február 17.

A fürdőrudak közül ez a kedvencem. Valóban rendkívül jól hidratál és fantasztikus illata van. És ami plusz, hogy csakis természetes összetevőkből áll. Én nagyon szeretem ezt a terméküket. 5 csillagnál kevesebbet nem tudok rá adni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 17.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

Kukoricából előállított keményítő. Sűrűség szabályozó, csomósodást megakadályozó (anticaking agent) segédanyag, mely segíti a formula könnyű eloszlását anélkül, hogy kifehéredést okozna. Általánosságban kellemes bőrérzetet ad és van némi mattító hatása is.