Embryolisse

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag hidratáló krém koncentrátum minden esetre

Bármilyen testfelületre használható, arcra és testre is egyaránt, valamint minden bőrtípusra alkalmazható. Hatékony és természetes, óvja még a legérzékenyebb bőrt is, köszönhetően a szigorúan előállított formulájának és az állandó gyógyszerészeti felügyeletnek, amely mellett megalkották.

Legendás kozmetikumok: Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

6vilag

2022. július 31.

Mintácskát kaptam belőle. Elképesztően pici kell, annak pontosan a negyede, mint amit gondoltam elsőre, így aztán jutott még abból a kicsiből is mindenhová, szemkörnyékre, arcra, nyakra.
Nos tehát, nagyon kiadós, így aztán nem is gondolnám egyáltalán drágának. Nagyon jól hidratál, kellemes illattal. Hideg időben is elegendő szerintem, kellemes érzés, nem húzódott a bőröm után kicsit sem és egész napra elegendő hidratálást biztosított.
Elégedett voltam, így meg is vásároltam, mivel engem meggyőzött.
Az első mintám, volt, ami későbbi vásárlást eredményezett. Remélem, marad a szerelem.
Maradt bizony, elvittem nyaralni is, csak ezt és semmi mást /a naptejen kívül/, univerzális:).
Megelégedésemre szolgált nappalra naptej alá, és éjszakára is önmagában, hidratálónak. Nem zsírosodott (az átlagosnál jobban) a bőröm a hőségben, továbbra is kedvelem. Nagyon pici kell belőle, jól eldolgozható, kellemes illat (habár felesleges, azoban felér egy aromaterápiával), gyors beszívódás és kellemes viselet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. július 31.

Elégedett voltam, így meg is vásároltam, mivel engem meggyőzött.

mirtuszlany

2022. április 18.

Nekem összességében bevált, szépen hidratál és primerként is jól végzi a dolgát. Az illata nekem okés, gyöngyvirágra emlékeztet, finom, egyáltalán nem erős -számomra-. Kizárólag télen és ősszel használom, mert félek, hogy nehéz lenne a bőrömnek melegebb időben. Tény, hogy nem egy könnyed állagú krémecske, de nálam nem okozott problémát, pedig érzékeny az arcbőröm és igen válogatós. Nagyon kevés mennyiséget viszek fel belőle, így viszonylag hamar magába issza a bőröm és igen kellemes, puha tapintású lesz.:) Ezt nagyon szeretem benne. Újraveszem, de már csak ősszel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 18.

Lulufej

2022. március 1.

Nem tudom milyen indíttatásból vettem meg. Talán az lehetett a pakliban, hogy írják, éjszakai maszknak is alkalmas, nekem meg pont ki volt száradva a bőröm, hát gondoltam, kipróbálom. Rengeteg helyről, javarészt sminkesektől hallom, hogy ez a krém egy csoda, mennyire jól előkészíti a bőrt a sminknek, szóval ezért is vonzó volt, csak mivel nekem azért hajlamos zsírosodni a bőröm, nem tudtam mire számítsak.
Nekem ez egy nice-to-have krém: nem használnám minden nap, de lehetnek olyan alkalmak, amikor jó ha van. Bizonyos alapozók alá csodálatos, de van amikor már túl sok fényt ad a bőrömnek és inkább átesek a diszkógömb oldalra (ha valamilyen hidratáló, vagy magasabb fényű alapozó alá teszem).
Jó sűrű kis krém, tényleg kevés is elég belőle. Szépen beszívta a bőröm egy kis idő után. Huzamosabb ideig használva nekem imitt-amott megjelentek piros pöttyök az arcomon - de nem biztos, hogy emiatt. Fogok még venni belőle, de nem az a termék számomra, amiért azonnal ugrok, ha kifogyok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 1.

Nashuaaa

2022. január 30.

Egy merő kínszenvedés ez a krém. Az egyetlen pozitivuma, hogy számomra kellemes az illata, de igazából ez is negatív, mert ne legyen már egy arckrémben illatanyag. Szóval az illata finom, de inkább káros, mint semleges. Maga a krém folyékony, de vastag egyben, végtelenül zsíros. Arcra alig alig használtam, mert annyira zsíros, hogy kb érzem, hogy fuldoklik alatta a bőröm. Akármeddig várok, akkor is zsírosan fénylik tőle az arcom, sminkelni rá rettenetes emiatt. Pedig nincs zsíros bőröm. Kézkrémnek próbáltam elhasználni, de annak is rossz, mivel kb sose szívódik be, hidratálni nekem nem hidratált, a kezemre használtam krémként és pakolásként is és egyik verzió sem ért el érdemi változást, nagyon kicsit és felületesen segített csak a szárazságon.
A tubusból képes kifolyni bármilyen helyzetben, az meg már végképp az alja, hogy az alumínium csomagolás félúton betört, ahogy fogyott ki belőle a krém és onnantól kezdve a szélén a kis törésen is szivárgott ki. Elhasználtam testápolónak kínomban, de soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 30.

Oila

2021. december 3.

Update kereken két év után: mivel nincs külön adatlapja, egyelőre ide írom, hogy a Lait-creme Sensitive változat lett azóta a holy grail hidratálókrémem, bár inkább hidratáló szérumként használom, úgy szippantja be a bőröm, és persze reggelente, sminkelés előtt. Vannak olyan alapozók, amik a pórusokba és ráncokba szeretnek beleülni, ha ilyet használok, akkor kell fölé szilikonos primer, hogy a gödröket kitöltse, de ha az alapozó típusa nem kívánja ezt meg, akkor önmagában is elég primerként, mert annyira szépen oszlik el felette az alapozó, hogy az csuda.

Egyébként a Sensitive szerintem nem teljesne olyan, mint az eredeti, csak illat nélkül: hiányzik belőle a paraffinolaj, amivel elviekben nincs semmi gondom személy szerint (nem vagyok ásványi olaj-ellenes), de sajnos nekem tényleg nem kedveli a bőröm, fullad alatta, ha nagy mennyiséget tartalmaz belőle egy krém, főleg nappal, smink alatt, szó szerint át szoktam izzadni az ilyen krémeket. A Sensitive-vel viszont nincs ilyen gondom, évszaktól, hőmérséklettől és a bőröm állapotától függően egy vagy két réteget használok belőle, és a hidratálás felsőfokon megoldva. HOgy 100 ml hidratálókrém megér-e 8000-9000 FT-ot, főleg úgy, hogy nem gombostűfejnyi kell belőle, hanem ezt issza a bőr, legalábbis télen...... nem tudom. Ki kell fogni akciókat, és akkor biztosan megéri, mert nem irritál, mesésen hidratál, elképesztően szépen keveredik mindenféle alapozóval és csinál belőlük színezett hidratálót vagy BB krémet (nem, nem mindegyik hidratáló tudja ezt), tökéletesen egyensúlyoz a gazdag és a könnyű hidratálás között. Én most egy akcióban 3 db 100 ml-es tubussal vettem belőle, és tudom, hogy el is fogom hazsnálni, annyira szeretem.

Fogalmam sincs róla, hogy kategóriájában valóban ő-e a legjobb, van-e olcsóbb termék is, ami pontosan ugyanezt tudja,de az biztos, hogy nem érdemes tovább keresgélni, ha egy univerzális, mélyen hidratáló krémet szeretnénk. Hidratálást ígér, és ezt maximálisan be is tartja, öregedésgátló hatóanyagokról viszont szérumokkal kell gondoskodnunk mellette. Reggel, smink alá, este a rutin befejezéseként, sminklemosóként nedves bőrön, mindenhogy tökéletesen bevált. Két dolog lepett meg nagyon vele kapcsolatban: az erős, virágos-parfümös illata, és az, hogy ennek ellenére egy kicsit sem irritálja a hiperérzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 3.

mate0117

2021. október 28.

Nem rég kezdtem el használni a száraz bőrömre. Nem tudom eddig hol volt az életemből :D
Alapjáraton estére, de hidegebb időkben akár nappalra is mehet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

Alapjáraton estére, de hidegebb időkben akár nappalra is mehet.

berta1993

2021. szeptember 7.

Már többször megvásároltam. Ha lefekvés előtt használom reggelre egy üdébb, puha arcbőrt kapok:) nyárra nappali krémnek nekem kicsit sok, már alig vártam az őszt, hogy újra használhassam reggel is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Trixi

Korcsoport: >54
2021. augusztus 25.

Én az érzékeny bőrre való változatát használom, amelyben nincs illatanyag. Nagyon vártam, hogy milyen jó is lesz ez a krém, hiszen rengetegen, ismert emberek, színésznők is ódákat zengtek róla, különösen sminkalapként vagy lemosóként használva. Bár nem az érzékeny bőrre valót dicsérgetik, alapjaiban ugyanarról a krémről van szó. Annál nagyobb lett a csalódásom. Szinte semmiben nem teljesít kiemelkedően. Arckrémként használva durván zsíros, fénylő marad a bőröm utána, mintha zsírosbödönbe mártóztam volna. Különösebben a hidratálása sem nyűgözött le. Sminkalapként használva szintén túlságosan sok, zsíros, gyengíti az alapozó tartósságát, és erősen fénylik a lealapozott arcom tőle (a száraz részeken is). Lemosóként használva semmivel nem jobb, mint egy olcsó krémes lemosó, sok kell belőle, és nem érzem tisztának az arcom. Maszkként nem próbáltam, de nem is fogom, bőven elég a kevesebb mennyiség is belőle. Ami pedig egyenesen zavaró, és egy ilyen legendás krémnél érthetetlen, az az, hogy kifolyik a tubusból fejre állítva, így nem adagolható megfelelően, pazarló, és gusztustalan a szanaszét maszatolódó, a kupakban is felgyülemlő krém. Amikor letekerem a kupakot, már csurog is kifelé. Túlságosan folyékony ahhoz, hogy ilyen tubusban legyen. Utolsó gondolatom pedig, hogy nagyon büdös az ásványi olaj miatt, kifejezetten ócska használtolaj-szaga van, és nem örülök, hogy ilyesmit kenek a képemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

Rebeka_R09

2021. június 5.

Több termékét kipróbáltam már, és nagyon elégedett vagyok magával a márkával is. Szerintem amit ígér, az be is teljesül a használata során. Nagyon jól hidratál, és nyugtatja a bőrömet. Téli időszakra alkalmaznám, a sűrűbb textúrája miatt. Sminkelni is nagyon jó rá. Egyetlen hátránya az illata, ami nem szükséges a termékbe, ennek ellenére irritációt nem okoz. Újra fogom venni ezt a terméket. Ha valakinek a sűrűsége nem tetszett akkor ajánlom a világoskék termékeit, elsősorban a Filaderme Émulsiont (75 ml) , és egyenetlen bőrre a Cicalisse-t (40 ml). Az utóbbiban nincs illatanyag :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

DeTi

2021. május 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. A hidratáláson kívül nem sokat tud, de annyira jó érzés felkenni és viselni. Szérumokkal együtt számomra tökéletes. Kiválóan lehet sminkelni rá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 10.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.