Embryolisse

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag hidratáló krém koncentrátum minden esetre

Bármilyen testfelületre használható, arcra és testre is egyaránt, valamint minden bőrtípusra alkalmazható. Hatékony és természetes, óvja még a legérzékenyebb bőrt is, köszönhetően a szigorúan előállított formulájának és az állandó gyógyszerészeti felügyeletnek, amely mellett megalkották.

Legendás kozmetikumok: Embryolisse Lait-Crème Concentrè

pankalany

2019. december 3.

Szerintem nagyobb a füstje mint a lángja... Ez egy nagyon kellemes hidratáló de kb ennyi. Könnyen beszívódik, hála az égnek a számomra elég erős gyöngyvirág vagy jázmin illata is hamar elillan. Egy vékony fényes réteget hagy maga után ami az én fogalmaim szerint nem a szép bőrfényt jelenti hanem a "csillog a fejed mint a macskatöke, anyukám csinálj már magaddal valamit" feeling. Persze megy fölé a színezett PC fényvédőm ami valamennyire lemattítja, így amúgy nincs gond a végeredménnyel, csak hát értitek... Annyira nagy körülötte az imádat hogy valami sokkal-sokkal ütősebb dolgot vártam. Féláron vettem a november végi/karácsony előtti akciós őrületben. Ennyit nem sajnálok érte de teljes áron lehet kicsit haragudnék magamra hogy (már megint) beugrottam valami túlhype-olt cuccnak. Mondjuk ahogy így leírtam ki is adtam minden "haragom" és a csillagos értékelés előtt tartok egy kis önvizsgálatot. Végülis a feladatát elvégzi, nem irritál, mit is akarok ennél többet? Amúgy ha józan ésszel jobban átgondolom a komolyabb bőrproblémákkal nem rendelkező, 20-as, 30-as korosztály napi szinten teljes fedésű alapozóval "büntetett", szomjas bőrű lányainak lehet ez tényleg igazi megváltás, és így már nem csoda hogy főként modell rajongói vannak, az én kombinált most már inkább anti-agingre fókuszáló bőrének a nem oszt nem szoroz kategória. Biztosan nem fogom újravenni, de azért nem húzom úgy le mint amilyen lendülettel nekiindultam ennek az értékelésnek mert végeredményben tényleg nem rossz kis krémecske.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

blue16

Korcsoport: < 18
2019. november 3.

Nagyon szeretem eddig ez a legjobb hidratáló amit használtam, már rengetegszer újravásároltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 3.

asdf27

2019. október 24.

update: 4* óvatosan haználva a végére nekem is működik nagyjából, szépen beszívódik. az esetleges kipattogzást tesztelem.

átlag 3*
1*: Nekem ez sajnos nem működik. A gyógyszertári illata nekem émelyítő. Felkenés után tényleg selymes, finom tapintású lett az arcbőr, viszont a homlokomon pici gennyes pattanások jelentek meg és csípett. A tesómé lett.

5* a tesóm tapasztalati alapján: szépen hidratálja a bőrét, smink is szépen megmarad rajta. szerintem jobb hatással van a bőrére, mint a Clarins Beauty Flash-nek, és nem fényesedik tőle. Jó választás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

átlag 3*

Oila

2019. október 7.

Fogalmam sincs róla, hogy kategóriájában valóban ő-e a legjobb, van-e olcsóbb termék is, ami pontosan ugyanezt tudja,de az biztos, hogy nem érdemes tovább keresgélni, ha egy univerzális, mélyen hidratáló krémet szeretnénk. Hidratálást ígér, és ezt maximálisan be is tartja, öregedésgátló hatóanyagokról viszont szérumokkal kell gondoskodnunk mellette. Reggel, smink alá, este a rutin befejezéseként, sminklemosóként nedves bőrön, mindenhogy tökéletesen bevált. Két dolog lepett meg nagyon vele kapcsolatban: az erős, virágos-parfümös illata, és az, hogy ennek ellenére egy kicsit sem irritálja a hiperérzékeny bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

lauranne

2019. szeptember 26.

Egy amerikai youtuber Nicole Guerriero áradozott erről a termékről, és utánaolvastam. Rengeteg jót olvastam így természetesen megvettem. Nagyon szeretem a krémet, az őszi-téli időszakban biztosan nagyon jó barátok leszünk! Szuperül hidratál, az illata sem erős (sőt én nem is érzek illatot). Sminkkel is nagyon jól együttműködik! Kevés is elég belőle, így sokáig elég :) Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Chrissy

2019. szeptember 19.

Külföldi magazinokban lépten-nyomon belebotlottam, modellek nyilatkozták, hogy kedvenc termékük, bőrgyógyászok ajánlották, illetve a magazinok szépségrovat szerkesztői, na meg sminkesek, vloggerek/bloggerek, szóval kb. mindenki, aki benne van a beauty industry-ban. Ezért hát felkerült a "beszerezni" listámra. Úgy egy évvel ezelőtt vettem meg, akkor még nem volt kapható csak az N betűs online parfümériában, így hát onnan szereztem be egy 30ml-es fém tubusosat és izgatottan kentem fel, na ez mit tud, ha már ekkora nagy hype van körülötte. Enyhe, de nagyon kellemes, virágos illata van (megkockáztatom: gyöngyvirágos), fehér, az állaga kellemes, tejesen selymes krém, szépen fel lehet simítani a bőrre, jó érzés. Ilyen termék esetében az ember nem csak egy krémet ken fel, hanem felkeni vele a feelinget is, ami vele, jár, hisz' ez mégiscsak egy legendás termék, szóval el is nyomtam egy sóhajt az első alkalmazást követően. És vártam a csodát. Este a kislámpa fényénél a tükör előtt állva szépen mutatott a bőrömön, selymesen fényes volt, glowy skin, hú de jó, de maradjunk annyiban, hogy jól állt neki a sejtelmes lámpafény...
Tapintásra nem volt jó. Oké, volt alatt bőven más is, soklépéses rutin ugye, a modern kor bőrápolási trendje. Ragadt, olajos érzetű volt. Estére mindegy. Reggelre meg szép volt a bőröm. Nem úgy szép, hogy még soha nem volt ilyen és csak ennek a krémnek köszönhetően áttörést értem el a bőröm szépítésében, hanem simán szép, nem okozott pattanást, hidratált, tette, ami egy jó hidratáló dolga, de ennél bizony nem többet. Nappalra eszembe se jutott felkenni ezek után, de itt volt ez a 30ml és hát el kell használni, felkentem sminkalapnak az arcra tapadó és masszív Double Wear alá, hát szépen mutatott rajta, könnyű volt rá felkenni, más kérdés, hogy a Té vonalam benyelt egy pár gramm púdert rögvest, mire bemattult, de ezzel számolni kell, ha egy kombinált bőrű "gazdag hidratáló krém koncentrátum"-ot ken magára.
Sminklemosásra nem próbáltam, valahogy nem éreztem úgy, hogy arra nekem jó lenne, meg hát adott az olaj + géles lemosó rutinom, ami jó úgy, ahogy van, minek mással kísérletezni, ha megvan a bevált módszer?!
Hajdanán, mikor még fiatal voltam (és hamvas) voltam sminkmodell egy sminksuliban és nagyon erősen pigmentált termékekkel dolgoztak, amit állati nehéz volt lemosni, a kis szőke babahajaimat is beszínezte. Napi 3-4 sminket csináltak meg rajtam, a nap végére eléggé készen voltam, nagyon nehéz lemosni az ilyen vastag, filmezéshez gyártott kozmetikumokat. A modellek élete hasonló, kenik őket folyamatosan, a bőrüket ez megviseli, így teljesen megértem, hogy ez a finom, kellemes állagú krém jól esik nekik, mert ápol, nem bánt, nem csíp, sok mindenre jó és hidratál.
Egy kombinált bőrű sokat próbált harmincas éveiben járó nő számára azonban lehet, hogy van jobb választás. Mindazonáltal sokszor nyúltam érte, amikor nagyon sok/sokféle hatóanyagot kentem a bőrömre és kellett valami, ami lezárja az egész rutint, egy egyszerű, de jó hidratáló. Viszont inkább este használtam, nekem nem szívódott be teljesen és ez nappal idegesít. Akkor fényvédőzni is kell, én ráadásul sminkelek is, oda már nem fért be ez a krém.
De imádtam használni, amikor nem volt kedvem/időm a megszokott rutinra és csak egy gyors hidratáló felkenést iktattam be, és jól esett akkor is, amikor picit besokallt a bőröm és érzékenyebbé vált. A szél által kifújt szájzugok, szemsarok és a náthás időszakban lestrapált orr körüli bőr hálás volt érte.

Nemrég fogyott el. 1 éven át használtam, mert nem mindig érte nyúltam. Félúton meguntam és az eladását fontolgattam, de végül maradt. Valamiért jól esett használni. De nem vettem újra és nem is tervezem újravenni. Nem vagyok hűséges a kozmetikumokhoz, igen ritka, ha valamit újraveszek.
4 csillagot adok neki. Mert jó hidratáló, kár, hogy hagy maga után egy olajos réteget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Terkabarka

2019. szeptember 17.

Kellemes érzés használni és kellemes az illata is (visszafogott, hamar elillan), de nekem sajnos nem elég.
Vastagon kell felkennem, hogy hasson is valamit, így viszonylag sok idő, míg felszívódik. Ha vékony réteget kenek, akkor hamar felszívódik, viszont húzódik utána a bőröm, érezhetően nem elég neki.
Átlagos minőségű primernek megfelel, ahogy bármilyen más hidratáló is.
Biztosan elhasználom, mert rossznak épp nem rossz, de újravenni nem fogom, mert ennél több kell a bőrömnek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Átlagos minőségű primernek megfelel, ahogy bármilyen más hidratáló is.

csigaviki99

2019. július 10.

A kedvenc hidratálóm lett az utóbbi időben. 75 ml-es kiszerelés még hónapok után is bírja bőven. Maga a krém állagra nagyon gazdag, illata nekem nem zavaró egyátalán, felvitel után eltűnik. Reggelente használom, néha esténként is, sminkelni is szoktam rá és erre is megfelel. Mostanában a nagy melegben nem szeretek alapozózni, így azt ezzel elkeverve viszem fel, hihetetlenül szép eredményt kapva, a saját kis BB-krémemet előállítva. Sokféleképp tudom felhasználni ezt a cult-favourite krémet így minden forintot megért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Nofretiti181

2019. április 16.

Én is tettem egy próbát ezzel a krémmel, sokat olvastam után és bírtam benne, hogy számomra ez lesz a No.1 arckrém télre. Hidratálás szempontjából nagyon jól ápolta a száraz bőrömet, az erős illattal viszont nem tudtam megbarátkozni, valamint néhány óra elteltével fájdalmas pattanások jelentek meg. Sajnos nekem nem vált be ez a termék. Kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ankapanka000

2019. április 12.

Nagy elvárásaim voltak ezzel a krémmel kapcsolatban, de sajnos számomra nem nyújtott elegendő hidratálást és apró pattanásokat okozott. A számra vagy a könyökömre kenen télen maszkként, erre bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.