Embryolisse

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag hidratáló krém koncentrátum minden esetre

Bármilyen testfelületre használható, arcra és testre is egyaránt, valamint minden bőrtípusra alkalmazható. Hatékony és természetes, óvja még a legérzékenyebb bőrt is, köszönhetően a szigorúan előállított formulájának és az állandó gyógyszerészeti felügyeletnek, amely mellett megalkották.

Legendás kozmetikumok: Embryolisse Lait-Crème Concentrè

6200 Ft - Embryolisse Lait-Crème Concentrè
Ár: 6200 Ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 2x használt/75 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tothxheni

2021. április 12.

update: még egy téli időszakot átvészeltem vele :) nappal jól működik fényvédővel és bb krémmel, ha soknak érzem nyilván megy púder. Estére maszknak is teljesen rendben van, és szérumokkal is jól együtt működik. Nyilván nem neki a legszebb az inci-je, de ameddig nincs pattanás vagy bőrirritáció ennyi pénzért nekem teljesen megfelel.

A nagy hype miatt ruháztam be rá, és abszolút nem bántam meg. December óta használom, olajos-vízhiányos kombinált bőrömmel tökéletes volt a téli időszakban. Esetenként használtam felette alapozót, akkor a biztonság kedvéért púdereztem, de sosem éreztem, hogy nehéz vagy zavaró, sok lenne a bőrömön. Nagyon jól hidratált, túlfényesedést nem tapasztaltam. Most van betárazva gélesebb krémem a nyári hónapokra, de év végén újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

TAlexaaa

2021. április 8.

Többször vettem már vissza, nagyon szeretem ezt a krémet, mert csodásan hidratál, gyorsan beszívódik, finom krém illata van és smink alá szuper, mint primer. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Bettina0225

2021. március 16.

Túl van hypeolva :( Nem rossz, de nem is csodatevô. Nagyon szépen hidratálja a bôrt, és smink alapnak is jó, bár hajlamos a kifényesedésre. Reggel és este is használtam, de inkább éjszakára kenném fel, mert reggelre sokkal szebb lesz tôle a bôr. Kézfejre kenve kellemes. Az illata számomra sok (gyöngyvirág), már már kicsit fullasztó, de egy idô után szerencsére nem érzôdik. Notinorol rendeltem, de nem hiszem, hogy újravenném talán akkor, ha nem lenne parfümözött. Az ára és a kiszerelés (75ml) szerintem teljesen korrekt. Mindenesetre úgy gondolom, hogy nem éri meg beruházni rá. :D Save your money ;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 16.

SchmitterBettina

2021. február 10.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Most még retinolt és hámlasztót is rendszeresen használok nagyon jól esik esténkként felkenni az arcomra. Kombinált a bőröm , melegebb időben biztos sok lesz már, de most még tökéletes. Egyik szérumommal sem veszik össze, szépen beszívódik és reggelre szép, puha arcbőrt eredményez. 75 ml sokáig elég, szóval nem olyan drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 10.

Boriskajuliska

2020. december 8.

Finom illatú rendkívül lágy hidratáló krém. Mivel zsíros a bőröm csak akkor használom reggel ha nem megyek el otthonról és nem sminkelek. Szérumokra jól rétegezhető de picit többet kell várni mielőtt felkenem különben nem szívódik be. Ennek ellenére szeretem este használni mert puha és finom a bőröm a használatát követően de a mennyiséggel vigyázni kell a zsírosabb bőrnél.

UP: a lábszáramra elkenegettem, de oda azért picit drága:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 8.

UP: a lábszáramra elkenegettem, de oda azért picit drága:(

pipacs17

2020. november 25.

Az itteni vélemények alapján óvatosságból csak egy 30 ml-es kiszerelésűt rendeltem, és milyen kár volt... Nekem nagyon bevált! Éjszakára picit vastagabban kenem és reggelre egységes, szép bőrképet eredményez. A nagyobb gyulladt pattanásokat is olyan, mintha nyugtatná. Reggel pedig egy lényegesen vékonyabb rétegben kenem fel, erre jön a CC vagy BB krém. Persze, sokkal fényesebb a végeredmény (én amúgy sem szeretem a matt hatású dolgokat), az Artdeco púderrel "átmegyek" rajta, és egész nap tart a szép egységes bőrkép, ami reggel :-) ha elfogy, mindenképp újraveszem, de már nagyobb kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 25.

Vicasminkel

2020. november 2.

Jól hidratál, de nagyon érzékeny bőrre én nem ajánlanám, az én bőrömet egy picit csípte (nem durván, éppenhogy csak éreztem, és hamar el is múlt a kis kellemetlenség). Sokaktól hallottam,hogy kiváló sminkalap, de nálam ez egyáltalán nem vált be, túl fénylő lett nekem a végeredmény, kellett rá a púder bőségesen. A meglévő tubusomat biztosan elhasználom, de újra nem fogom venni. Nem azért,mert sminkalapként nem vált be, hanem azért, mert illatanyagot tartalmaz. Ha nem lenne illatosított, akkor nem érzékeny bőrre egy tökéletes hidratáló lenne szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

sznoemi1297

2020. október 26.

Nagyon sok jót hallottam róla, és ki szerettem volna próbálni. Gazdag, tápláló krémről van szó, én estére használtam. Számomra azonban kicsit túl erős az illata, ezért nem fogom most újra megvenni, mert szeretnék parfümmentes termékekre váltani. De nem tartom kizártnak, hogy a jövőben újra megvásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 26.

Rozi71

2020. október 22.

Használható krém de nem egy akkora szám. Viszonylag jó áron lehet venni és hidegben jól védi a bőrt (mármint ha valakit nem zavar, hogy marad rajta egy kis zsíros réteg). Szerintem a maga idejében szuper lehetett, de nekem kicsit elavultnak tűnik - ok, jópofán retrónak is lehet mondani. Erősen illatosított és kenőcsös az állaga. Engem a kék Nivea tégelyes krémre emlékeztet, noha ez kevésbé sűrű. Az akciósan hasonló árfekvésű Clinique sárga krém és a Moisture Surge száraz bőrre való változata is jobb szerintem általános hidrátálókrémnek normál/száraz/idősebb bőrre és Paula's Choice krémeket is sokkal jobbnak tartom (igaz, azok sokkal drágábbak). Ja, és ha valaki retteg az ásványi olajtól a kozmetikumokban (úgy tudom, hogy a paraffinum liquidum összetevőt kőolajból finomítják), annak nem ajánlom - engem speciel ez nem zavar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 22.

Lencseee

2020. szeptember 7.

Ejszakai pakolaskent hasznaltam. Igy a 75 ml 3/4-enel mar van velemenyem. Felultem a hypenak😎 Sokkal szebb osszetevos, illatanyag nelkuli kremek vannak ezen az aron. Nekem nem vasalja ki reggelre az arcomat. Nagyon durvan parfumos, es nem is a finomabb illatuak koze tartozik. Nem veszem ujra es valszeg inkabb testre hasznalom el a maradekot, en feladom, nem szerettem meg, nem veszem ujra es a fenti kozepes, illetve rossz tulajdonsagai miatt mem is ajanlom, amig lesz olyan a piacon, amit ajanlani tudok. Primerkent nem hasznaltam, mert van ennel konnyebb es kellemesebb illatmentes termekem erre a celra. Sima nappali kremkent pedig eszembe sem jutott nyaron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.