Embryolisse

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2019. november 12.

Ár:   3390 Ft, 5790 Ft és 6490 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Kategória:   Hidratáló krémek

Gazdag hidratáló krém koncentrátum minden esetre

Bármilyen testfelületre használható, arcra és testre is egyaránt, valamint minden bőrtípusra alkalmazható. Hatékony és természetes, óvja még a legérzékenyebb bőrt is, köszönhetően a szigorúan előállított formulájának és az állandó gyógyszerészeti felügyeletnek, amely mellett megalkották.

Legendás kozmetikumok: Embryolisse Lait-Crème Concentrè

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

klaudiapanczel

2024. február 22.

Bomba termék! Esténként használom második lépésként szérum után és imádja a bőröm. Annak ellenére, hogy egy vastagabb formulájú krémről beszélünk, viszonylag gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést maga után. Nappalra nekem sok lenne, de éjszakára tökéletesen tápláló. Az illata számomra nagyon kellemes, minőségi termék érzését kelti bennem. Plusz pont a csomagolásért - szuper, hogy az utolsó cseppig el lehet használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Missglamorazzi

2023. november 24.

Ritkán mondok ilyet, de csoda ez a krém. Utóbbi időben borzalmas volt a bőröm, legfőbb problémám az újra és újra megjelenő fájdalmas pattik. Régóta nagyon figyelek az arcápolási rutinomra, de néhány hónapja az eddig jól bevált LRP és Clinique Moisture nem igazán segítettek, csak szinten tartottak. Hétvégén Dániában jártunk, ahol a repülés, hideg idő és szél ráadásul teljesen kiszárította a bőröm, egyszerre volt száraz, égő , piros - szóval minden. Bementem egy drogériába, és hosszas nézelődés után levettem a polcról ezt a krémet - (korábban csak véleményeket hallottam róla) mondom, rosszabb már úgysem lehet. Már az első használatkor azonnal beszívta a bőröm, barátnőmnek is adtam belőle szintén érzékeny bőrére. Napokkal később pedig olyan puha és sima az arcom, hogy el sem hiszem, és az államon sem jelentek meg újabb vendégek, szépen begyógyultak az eddigi sebek. Remélem hosszú távon is ilyen jókat tudok mondani róla, télen mindenképp marad a rutinom része - smink is gyönyörűen terül rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 24.

grwm

2023. november 17.

Tökéletes termék. Könnyen beszívódik, nagyon jó smink alá, finom az illata, nem irritálja a bőrt.

Update 2 havi használat után: kicsit kellemetlen az illata, főleg smink alá kenve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 17.

Brigg77

2023. augusztus 14.

Nagyon szeretem, könnyen beszívódik, hidratál, kitűnő smink alap. Újra fogom venni biztosan🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 14.

Asa_art

2023. április 19.

Arcra vettem, de oda nem szeretem, viszont a legtökéletesebb sminkeltávolító! Pillanatok alatt leviszi a vízálló szempillaspirált, sminket, nem kel dörgölni, csak finoman elkenegetni a szemen. Nem irritál, bár azért ha a szemembe belemegy, ott kicsit csíp. Miután letörlöm, vagy arcisztítóval mosok arcot (lefekvésnél) vagy micellas vízzel áttörlöm az arcom és kész, a smink dráma nélkúl eltűnt. Nekem ez jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 19.

Scara

2023. február 11.

Először 4 évvel ezelőtt próbáltam ki, akkor újdonságnak számított és minden fórumon istenítették ezt a krémet. Pár használat után viszont félretettem és végül ki is dobtam.
Nehány napja vásárlás mellé kaptam egy 15ml-es mini kiszerelést belőle és tettem egy újabb próbát vele.
Biztos az eltelt évek alatti hormonváltozások miatt változott annyit a bőröm, hogy most imádom használni.
Főleg esti hidratálóként működik jól a szérum után, de újabban kezkrémnek is ezt használom, ha már tragikus a helyzet.
Azóta megvettem nagyobb kiszerelésben is.

Egyedül a csomagolásával nem tudok megbarátkozni, nem szeretem az alumínium tubust és a csavargatós kupakot.

Upd.: Időközben lecseréltem a Sensitive változatára, mert annak szebb az összetevője, babáknak is bátran használható és valóban működik, a kisfiam bőre is nagyon szereti ebben a hideg-szeles időben. Sok cold krém elbukott nálunk, de ez tökéletes. Műtét utáni testápolónak is kiváló, a hegek gyorsan gyógyulnak és halványulnak tőle.
Már a negyedik tubusnál tartunk, az egész család használja. Ha találok valahol akciósan, akkor többet is rendelek belőle, mert elég borsos az ára.
A csomagolását továbbra is utálom, át fogom tölteni pumpás tégelybe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 11.

Azóta megvettem nagyobb kiszerelésben is.

A csomagolását továbbra is utálom, át fogom tölteni pumpás tégelybe.

6vilag

Korcsoport: >54
2022. október 28.

Mintácskát kaptam belőle. Elképesztően pici kell, annak pontosan a negyede, mint amit gondoltam elsőre, így aztán jutott még abból a kicsiből is mindenhová, szemkörnyékre, arcra, nyakra.
Nos tehát, nagyon kiadós, így aztán nem is gondolnám egyáltalán drágának. Nagyon jól hidratál, kellemes illattal, ami majdnem olyan, mint az egyik kedvenc parümömé, az Oxygéné, aminek szintén tejes, krémes, puha illata van (itt talán felesleges is, de finom).
Hideg időben is elegendő szerintem, kellemes érzés, nem húzódott a bőröm után kicsit sem és egész napra megfelelő hidratálást biztosított.
Elégedett voltam, így meg is vásároltam, mivel engem meggyőzött.
Az első mintám, volt, ami későbbi vásárlást eredményezett.
Elvittem nyaralni is, csak ezt és semmi mást (a naptejen kívül, szerintem ez univerzális:).
Megelégedésemre szolgált nappalra naptej alá, és éjszakára is önmagában, hidratálónak. Nem zsírosodott (az átlagosnál jobban) a bőröm a hőségben, továbbra is kedvelem. Nagyon pici kell belőle, jól eldolgozható, kellemes illat ( felér egy aromaterápiával) és viselet, gyors beszívódás.
Megszerettem, olyan 3 hónap alatt fogyott el. Megvettem a következőt az illatmentes "cica" változatát (bár ennek imádtam az illatát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. október 28.

Elégedett voltam, így meg is vásároltam, mivel engem meggyőzött.
Az első mintám, volt, ami későbbi vásárlást eredményezett.

SaltyDog

2022. szeptember 13.

Gazdag, finom illatú kis krém, nagyon barátságos áron. Van, hogy este arcra, de könyökre, bárhova, ha csak kenhetnékem támad. Nem váltja ki az arcápolási rutint, sem a szérumokat, ez egy jól hidratáló alapkrém, annak viszont megbízható

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

szandi060

2022. szeptember 1.

A hype miatt vettem meg próbaként a 30 ml-es kiszerelést, de komolyan mondom, ez egy csoda. Kellemesen hidratál, nem kukacosodik, gyönyörűen terül rajta az alapozó. Egyből toplistás must-have lett nálam:)) Negatívum hogy kicsit erős nagymami kenőcs illata van, de megszokható. Biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 1.

mirtuszlany

2022. április 18.

Nekem összességében bevált, szépen hidratál és primerként is jól végzi a dolgát. Az illata nekem okés, gyöngyvirágra emlékeztet, finom, egyáltalán nem erős -számomra-. Kizárólag télen és ősszel használom, mert félek, hogy nehéz lenne a bőrömnek melegebb időben. Tény, hogy nem egy könnyed állagú krémecske, de nálam nem okozott problémát, pedig érzékeny az arcbőröm és igen válogatós. Nagyon kevés mennyiséget viszek fel belőle, így viszonylag hamar magába issza a bőröm és igen kellemes, puha tapintású lesz.:) Ezt nagyon szeretem benne. Újraveszem, de már csak ősszel.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Fehér, kristályos, wax-szerű anyag, melyet a terméknek testes állagot adó bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak a kozmetikumokban.

Steareth-10 ti I eu 4 3

Lauryl alkoholból (kókuszolajból kivont zsíralkohol) előállított vegyület, melyet emulgeálószerként és felületaktív anyagként használnak (surfactant).

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .