Emerald Bay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Bronzosítót tartalmazó szoláriumozás előtti krém, gyümölcs illatú

Napraforgó esszenciával, amely vitaminokban gazdag hatóanyagokat tartalmaz. Az Agave nektár biztosítja a bőr simaságát. Bronzosítóval (Dark Tanning)
dúsított prémium bőrápoló koncentrátum tápláló vitaminokkal, hogy a bőr rugalmas legyen és a színe mélyebb, egészségesebbnek látszó. A napraforgó kivonat oltja a bőr szomját és meghosszabbítja a sötét színt. Az Aloe Vera kivonat nyugtatja a bőrt, a Shea vaj pedig hidratálja azt, hogy a bőr sima és pazar barna legyen napozás után is.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tamara91

2015. november 19.

Nagyon jó az illata, s kezdő szolisoknak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 19.

Nagyon jó az illata, s kezdő szolisoknak ajánlom.

Mazsidrazsi9

2014. július 2.

Az illata nagyon finom (csillaggyümölcs, olyasmi mint a Nivea zöld csillaggyümölcs tusfürdőé), az állaga kiváló, baromi gyorsan szívódik és nem tapad utána az ember. És a lényeg: a második szoli alkalom után már látványosabban barnultam, mint anno krém nélkül. Most voltam vele harmadjára, 9 percre egy erős álló szoliban, és azon gondolkodom, hogy még 1 max 2 alkalmat megyek idén szoliba és elég is. Eddig nem használtam semmilyen krémet és hónapokon keresztül szoliztam hogy normális színem legyen, illetve megtartsam azt. Nem tudom, hogy más krémmel is ilyen sikert érnék-e el (gyanítom, hogy igen), emiatt nem mondanám csodaszernek, de nálam bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.