Emerald Bay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: monikalook, Módosítva: 2015. február 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Krém szoláriumozáshoz.

JoyBlond

2012. augusztus 6.

Nekem csalódás volt. Nem jó az illata, ezért az árért sokkal jobb bronzosító szolikrém is van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

Katie27

2012. május 14.

próbálta, illata kicsit sok, ebben az árkategóriában van ennéljobb, de ez sem rmondható rossznak :) hamar megszokta a bőröm...így leváltottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 14.

monikalook

2012. április 30.

Pár hónapja használom ezt a krémet, nagyon finom kávés illata van,és a bőrnek is szép kellemesen barna színt ad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 30.