Emerald Bay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: minaya, Módosítva: 2012. november 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Bronzosítót tartalmazó szoláriumozás előtti krém, dinnye illatú

Speciális Beach Blush hatóanyagok a vérkeringést serkentve oxigénnel táplálják a sejteket, elősegítve a még intenzívebb barnulást. Prémium bőrápoló koncentrátum és tápláló vitaminokkal dúsítva, hogy a bőr rugalmas legyen és a színe mélyebb, egészségesebbnek látszó. A Beach Blush biztosítja az azonnali, gyors eredményt. A görögdinnye kivonat oltja a bőr szomját és megszünteti a szabad gyökök okozta károsodást. Az Aloe Vera kivonat nyugtatja a bőrt, és meghosszabbítja a sötét színt.