Energy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2017. május 31.

Kategória:   Egyéb

7-féle gyógynövényt, 2-féle illóolajat, mirhakivonatot, almaecetet és E-vitamint tartalmazó készítmény, bioinformációkkal

7-féle gyógynövény (nehézszagú gólyaorr, útifű, fekete nadálytő, sédkender, sarkantyúka, vadgesztenye, őszi vérfű), 2-féle illóolaj (mirha és grépfrút), mirhakivonat, almaecet és E-vitamin együttes jótékony hatása érvényesül a készítményben. Gyulladáscsökkentő, baktérium-, vírus- és gombaellenes hatású. Segíthet középfül-gyulladásnál, közvetlenül a fülbe cseppentve. Fülzúgás, hallásproblémák, herpesz, szemölcs, bőrgombásodás (főleg a lábon), bőrgyulladás, fej- és fogfájás, mellgyulladás (szoptató anyáknál) és aranyér esetén ugyancsak hasznos lehet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

blackcat00616

2017. december 20.

Nagyon szeretem, az egyik leghasznosabb gyógynövénykoncentrátum, amit valaha használtam.
- Fejbőrbe masszírozva elmulasztotta a viszketést, korpát
- 2 éjszakán át borogatva, eltüntette az árpát a szememről
- Éjszakai vagy nappali krém alá téve eltüntette a pattanásaim, hidratál, kiváló primer
- Ha tüsszentettem rettenetesen viszketett a fülem, mióta ezzel tisztítom már ezzel sincs gondom
- Mivel teljesen természetes, ezzel nyugodtan tisztíthatom cicáim fülét

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

- Fejbőrbe masszírozva elmulasztotta a viszketést, korpát
- 2 éjszakán át borogatva, eltüntette az árpát a szememről