Energy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Kiemelt hatásterületei: fogzománc, fogíny, fogak szilárdsága, fogszuvasodás.
Növényi alapú összetevői – japán akác, orvosi somkóró, hegyi árnika, igazi édesgyökér, őszi vérfű, zsálya, mezei zsurló, virginiai varázsmogyoró és kék nőszirom –, valamint illóolajai – menta, citrom, kopaiva, benzoéfa és kardamom – részben a perui Amazónia őserdeiből származnak. Jótékony hatásukat kiegészíti és felerősíti a podhájskai hőforrás harmadkori tengervizéből származó gyógyvíz, amely bővelkedik ásványi anyagokban, nyomelemekben.
Az elsősorban a fogínyt erősítő bioinformációs fogkrém nagy mennyiségben tartalmaz kolloid szilíciumot, amely segít a szövetek szilárdságának megőrzésében. A benne lévő kopaiva balzsam erőteljes gyulladásgátló hatású. Alkalmazása véd a fogszuvasodástól és a fogkőtől. Kilazult fogak és vérző íny esetén külön ajánlott várandósság idején is. Használata hosszan tartó tiszta, friss érzést kölcsönöz.
Legalább ilyen fontos a fogkrém közvetett hatása. Mivel a szájüregen több energetikai pálya halad át, a fogak pedig közvetlen energetikai kapcsolatban állnak belső szerveinkkel, megfelelő fogápolással az egész szervezetben érvényesül az összetevők fitoterápiás, aromaterápiás és bioinformációs hatása. A fogkrém alkalmazásával tehát előnyösen befolyásolhatjuk idegrendszerünket és belső szerveink működését.

tenyitomi

2018. augusztus 3.

Megvettem abban a hitben hogy ua. az összetevő mint volt is, hát alaposan mellélőttem mert telenyomták alkohollal.Kipróbálás után amit vártam is teljesen nyálmentes száraz lett a szám így fel is függesztem a használatát./Kuka/Azért egy ilyen cég legalább a fáradtságot vegye és az aktuális beltartalmat tüntesse fel hogy a vásárló objektíven tudjon dönteni hogy megvegye vagy sem.Na mindegy ha valaki mégis venne egyet akkor ezt jó ha tudja hogy televan alkohollal a termék.A pontozásom inkább a cég hanyagságának szól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 3.