Energy

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Hajápolók

Igazi segítség a haj regenerálásában. Könnyű a felvitele, és finom az illata. A balzsam felvitele után szinte azonnal érezhető, hogy a haj újjáéled, és varázslatosan selymessé válik.

Julus92

2020. augusztus 2.

Egy barátnőm tanácsára tettem próbát 1-2 energy termékkel. Ez a balzsam összességében nem volt rossz, de nem fogom újravenni.
Vizesebb állagú a szokásos drogériás, szilikonosabb érzetű balzsamoknál, ezt azonban nem bántam, a fésülést így is tök jól könnyítette, és én úgy éreztem, hidratálta is a hajam. Anélkül, hogy gyorsabban zsírosodott volna a hajam, ez mindenképp pozitívum. Ráadásul a hajtövem közelébe is fel tudtam vinni, nem tömítette el a fejbőröm. Az illata lehetne kicsit visszafogottabb, de ez ízlés kérdése. A vizes állaga miatt viszonylag sok kell belőle egy hajmosáskor. Emiatt bizonyul kicsit drágábbnak a tényleges értékénél szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Nagyon-nagyon finom virág illata van!

Viszont nem annyira hidratál, a samponjaival együtt használva, nem kompenzálja azok szárító hatását, sajnos. Ha heti többször mosol hajat, akkor használhatod ezt balzsamként, de heti egyszer mindenképp pakold be a hajad valami erősebben hidratálós balzsammal, mert ez önmagában kevés lesz.

Miután nem hidratál olyan nagyon, ezért állagra könnyedebb is, nem nehezíti el a hajat. De ha zsírosodásra hajlamos a hajtöved, akkor semmiképp se tegyél a tövekre belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Nagyon-nagyon finom virág illata van!