Energy

Ár:   7900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: blackcat00616, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Hidratáló krémek

"Könnyű, revitalizáló összetételével minden bőrtípusra ajánlott. Ha nem túl zsíros a bőre, de nem érzi úgy, hogy száraz volna, nem húzódik –  akkor Önnek a RUTICELIT RENOVE a legjobb választás. Elsősorban olyan arcbőr kezelésére ajánljuk, amelyen kitágult hajszálerek (kuperózis) láthatók. Megerősíti és növeli az erek rugalmasságát, támogatja a mikrokeringést, csillapítja a viszketést. Puhává és selymessé varázsolja az arcbőrt. Nappali és éjszakai krémként egyaránt alkalmazható.

Hatóanyagok: színtiszta növényi argánolaj, mandulaolaj, makadámolaj, fekete kömény olaj, borostyánkősav, Vermesin®, geránium, bigarádia (keserű narancs), vanília, rózsa és ciprus illóolaja, ribiszke, japán akác, Ginkgo biloba, vadgesztenye, orvosi somkóró, fekete nadálytő, őszi vérfű, körömvirág, hajdina, árnika, zsurló, kerti ruta, orbáncfű, réti nyúlhere és virginiai varázsmogyoró kivonata.

A rózsa egy cseppnyi tiszta szeretetesszencia, amely fokozza az örömöt, erősíti a bizalmat és önmagunk elfogadását."