Energy

Ár:   8900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: blackcat00616, az összetevőket feltöltötte: MsDarcy, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

"Természetes revitalizáló, enzim–protein komplex. Két szabadalmaztatott hatóanyagot, Vermesint® és Helixint® tartalmaz, továbbá argánolajjal, Aloe verával és természetes, illóolajos parfümmel dúsították.

Igen magas koncentrációban tartalmaz hatóanyagokat. Használható önmagában vagy alapozó bázisként bármelyik krém alá.

A szérumot hetente legalább 2x alkalmazza, lágy mozdulatokkal ütögesse be a bőrébe. Használja önmagában vagy a kedvenc RENOVE krémjével kombinálva.

Hatóanyagok: argánolaj, Helixin®, Vermesin®, Aloe vera, geránium, bigarádia (keserű narancs), vanília, rózsa, ciprus és ilang-ilang illóolaja.

Intenzív tápláló és regeneráló hatású. Tápanyagokkal látja el, fiatalossá varázsolja, fényesíti a bőrt, és visszaadja rugalmasságát. Csökkenti a ráncokat és hidratálja a bőrt. Jótékonyan hat a pigmentációra, egyben gyulladáscsökkentő."

BarbaraBabu77

2021. február 13.

Az itt leírtak összetevői miatt rendeltem meg a neten ..Jó lenne , ha máskor aki feltölti az nem hiányosan tenné .. mert kimaradt a Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate ,és stb.. amik erős irritáló, piros kategóriás összetevők nem is krémekben inkább parfümökben található .. úgyhogy nem csodálkozom rajta hogy bevörösödött az egész fejem tőle , nem szoktam az arcomra parfümöt , de annyira vártam , hogy megérkezzen és kipróbáljam mivel szuper összetevőket olvastam itt tényleg jó is lett volna biztos , ha csak ezek vannak benne és mire is százszor elolvasni.. csak felkenés után tudtam ,hogy itt valami nem stimmel .. Lehet akinek nem érzékeny a bőre az észre sem veszi mit használ ..de nekem tiltó listás még a narancs is sok esetben, nemhogy a piros .. Ugyhogy 1x használtam és kuka lesz ..ráadásul a krémjét is megvettem a sárgát.. féláron eladom így, ha itt dicsérők között kellene valakinek ..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 13.

szawai

2017. július 30.

Olajos állaga ellenére gyorsan beszívódik, nagyon kevés kell belőle, ezért gazdaságos. A szép összetevői kárpótolnak az illatáért, számomra kifejezetten büdös, ilyennek képzelem el a csigakivonat (helixin) illatát. Ránctalanító hatását nem vettem észre eddig, viszont tényleg nagyon jól hidratál. Télen megakadályozza az arctisztítás utáni pergamenszerűen hámlást, ami a hideg időszakban jellemzi az arcbőröm. Az illata miatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.

blackcat00616

2017. január 5.

Első, amit kipróbálásnál észrevettem, az az illat. Számomra húsvéti locsoló kölni, a csokiban lévő likőr és a nagymami parfümjének a keverékére emlékeztet. Ha ez az ára annak, hogy ne mérget kenjek az arcomra, akkor máris megéri :) Eddig háromszor használtam, mégis halványította a szemöldököm feletti ráncot (rossz a szemem, így mindig hunyorítottam és beráncosodott). Ha reggel teszem fel, tökéletes sminkalap! Később még véleményezem :)

Update: Elhasználtam, de biztos, hogy újra veszem. Nagyon száraz volt a bőröm, így eleinte kellett a 3-4 pumpányi, de már 1 is elég. A bőröm tömörebb, feszesebb, az apróbb ráncaimat eltüntette (a szemöldököm felettit is ami évekig megvolt). Így, hogy eleinte sokat használtam, 1,5 hónapig volt elég. Napról napra lehetett érezni a változást, az érzékeny bőröm nem irritálta, sőt, nyugtatta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Capa

2017. január 4.

Nagyon klassz hidratáló, természetes alapú szérum. Nagyon könnyen felszívódik, nem olajos. Az én bőröm imádja, ragyogó szép lesz, és az apróbb ráncokat klasszul halványítja, heti 2-3 alkalommal használom. Az illatát nagyon szeretem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Telihold

Korcsoport: >54
2016. július 31.

Korábban évekig használtam az Energy hidratáló, ránctalanító készítményét, ami most már nem kapható. Helyette van ez a szérum és ötféle arckrém. Azt kell mondjam, nagyon eltalálták, nagyon tudnak valamit. A szérum illata édeskés, likőrös csokira emlékeztet leginkább, de nem kellemetlen. Igen kevéske, gyakorlatilag egy pumpálásnyi elég az egész arcomra. Lehet, hogy a száraz bőrűeknek azért kicsit több kell belőle, ezt nem tudom. Feszesebb, "tömörebb" lett a bőröm, amióta használom. Nem is szükséges naponta felkenni. Ami pedig a legjobb benne, hogy az olajos textúra ellenére maradéktalanul felszívódik, és nem okoz mitesszert. Az arckrémek közül a "zöldet", a Protektint vettem meg hozzá, az is nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. július 31.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Éti csiga kivonat. Az összetevő nem szerepel a CosIng adatbázisban, se az EWG-n sincs információ róla.

Vörösgiliszta kivonata. Az összetevő nem szerepel se a CosIng adatbázisban se az EWG-n.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0