Enii-nails

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: varadieniko16, Módosítva: 2014. szeptember 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A gél lakkozás egyszerűen és gyorsan elkészíthető, akár 14 napig is gyönyörűen fényes, és tartós marad. Egyszerűen felvihető, úgy mint egy körömlakk, nem kell hozzá alap-és fedőréteget használni, illetve fixálni. Ezért használatával rengeteg időt megspórolhatunk. 5 perc alatt könnyedén kíméletesen leoldható.

Kötési idő: UV lámpában: 2 perc, led lámpában: 30másodperc

50 színben kapható

varadieniko16

2014. augusztus 25.

Szuper jó! Nagyon ajánlom mindenkinek, nekem nagyon bevált! A legjobb benne, hogy nagyon gyorsan megvan, nem kell hozzá külön alapot-és fedőt használni, csak felkenem a színt, meglámpázom és kész is! Gyönyörű színekben kapható,tartós és valóban leoldható! Arról nem is beszélve, hogy 11ml-t kapok a pénzemért, amit ha összehasonlítok más cégek áraival, nem kicsit járok jól!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.