Enprani

Ár:   $27.99   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: andrea91, Módosítva: 2019. január 29.

Ár:   $27.99
Kategória:   Hidratáló krémek

Az optimális hidratáló hatása a természetes proteinnek megtalálható a sajtban. Az A, B, E  vitaminokkal gazdagított krém megóvja a bőrt a káros külső hatásoktól.

_ca_

2015. november 1.

A krém tökéletesen megfelel hidegebb időre az én vízhiányos, érzékeny bőrömnek, sőt, a T-vonalban talán még sok is, úgyhogy szárazabb bőrtípusra javasolnám. Viszont a "különlegessége" (azért kapta a nevét, mert olyan nyúlós állaga van, mint az olvasztott sajtnak) hosszabb távon kevéssé szórakoztató, meglehetősen nehéz tisztán tartani a tégelyt és pont annyit kiszedni belőle, mint amennyire szükségem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 1.