eos

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bubus06, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Ajakápolók

2017-es limitált kiadás

Az ősz különleges sütőtök ízvilágát mostantól nem csak az ételeidben élvezheted, de ajkaidon is. A fahéj, szerecsendió és szegfűszeg fűszeres keveréke ünnepi hangulattal tölt el. A shea vaj és jojobaolaj puhává és hidratálttá varázsolja az ajkakat még a zord időben is.

Babooca

2019. január 25.

A kedvenc Eos ajakbalzsamom. Újravettem múltkor a Summer Fruit-ot, ami az eddigi kedvenc volt, de annak most narancsosabb illata van és nem szeretem a narancsot, amiatt alig bírom rávenni magam, hogy elhasználjam. Ez a sütőtökös a legnagyobb téli hidegben is hű társam, az illata fantasztikus, egyszerűen nem tudok ráunni. Újra is vettem a héten, sajnálom, hogy csak limitált kiadás. Ez végre tényleg táplálóra sikeredett és nem vizes, mint a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

erasm98

2019. január 23.

Az eredeti arat nem eri meg, egy Carmex jobban apol. Egy masik tarsaval vettem egy csomagban a mullerben.
Viszont be kell vallanom, ennek ellenere imadom. Kellemes illatu, szines, az egesz olyan mokas. :D Lehet csak a hype miatt szeretem ennek ellenere is, de a napjaimat akkor is feldobja, ha hasznalhatom. Mellette erdemes egy jobb ajakapolot is hasznalni. (Nyaron amugy eleg lehet az EOS is)
Gondolkoztam hogy 4 v 5 csillag legyen, de... megkapja az otot. A varazsaert. Aki viszont jo ajakapolot keres... az vegyen inkabb carmexet vagy magisteres ajakapolot vagy hasznaljon vlmilyen olajat vagy shea vajat vagy ilyesmit..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 23.

Aprile

2019. január 19.

Ez az első EOS, amit kipróbáltam, és elsőre nem nagyon tetszett. Aztán még párszor felkentem, és egyre jobban megszerettem. Az illata nem tetszik, az enyhe kis íze sem, de végül mégis meggyőzött, mert egészen hosszan hidratálja és puhítja az ajkaim, ráadásul nagy mennyiség is, így már az árát se sokallom. Azóta még vettem az újévi leárazásokban még két másik EOS-t is, szóval meggyőzött a márka vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

lecsapaketchup

2019. január 13.

Tegnap vásároltam meg a Müllerben akciósan a vaníliás társával. Mindig is szerettem volna kipróbálni az EOS-t, így lecsaptam rá. Az íze valami hihetetlen isteni finom, nasi gyanánt is felkenem. :D A hidratálása... hááát, nem a legjobb, egy Baleás ajakápolóhoz hasonlítanám. Majd tavasszal, nyáron intenzívebben fogom ezt használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

DiceBaby

2019. január 11.

Az illatát-ízét imádom, de a hatása elég gyenge, főleg ár-érték arányban...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 11.

Az illatát-ízét imádom, de a hatása elég gyenge, főleg ár-érték arányban...

random

2018. december 28.

ez és a chai ízű az első két eos ajakbalzsamom (jól lemaradtam a nagy hype-ról :D) és azt kell mondjam, meglepett. az illata-íze nagyon finom, hatását tekintve jobb, mint a labello, nekem még a burts bee-snél is jobban bevált. majdnem a himalaya herbals-szal van egy szinten. az ára viszont elég magas, annyit nem ér. ha kuponnal vagy akcióban meg tudom venni, oké, de egyébként nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

vadcseresznyefamag

2018. december 14.

Túl erősen fűszeres, ami nem lenne baj ha édes ízzel párosulna. De sajnos nem. Olyan mintha csak fűszerrel kentem volna be a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

dorottya96

2018. december 13.

Hát ez nagyon nem. Van egy másik eos ajakbalzsamom, ami bevált -de ez egyszerűen borzalmas. Miután használom, egyből elkezd kicserepesedni a szám. Pedig ez egy ajakápoló ami ez ellen van..... szóval nagyon mérges vagyok. Eddig ilyen még nem fordult elő egyik ajakápolómnál sem. Az illata nagyon tetszik, de ennyi. A vaniliással együtt volt, de arról nem tudok véleményt mondani, mert édesanyámnak ajándékoztam egyből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Ophelia

2018. szeptember 13.

Nagy szívfájdalmam, hogy Magyarországon nem igazán dívik ez a pumpkin spice kultusz, úgyhogy nem volt kérdés, hogy ezt indokolatlanul magas áron is megveszem. 😁 Vaníliás másikkal volt egy csomagban, de ez csoda, imádom az illatát, miután bekentem vele a számat, biztos hogy még percekig szagolgatom. Hatását illetően volt már jobb ajakápolóm, de rossznak sem mondanám. Bárcsak lenne egy kis fénye, de ezen is túlléptem, hamisítatlan őszi-téli hangulatba kerülök tőle, emiatt a végletekig elfogult vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

SminkesAnyuci

2018. augusztus 13.

Impulzusvásárláa volt párban a vaníliás balzsammal, nagyon jo illatú és jó ízű termékek, de mint ajakápoló számomra hatástalanok. Jól mutat a táskámban, és néha bekenem vele a szám, de biztosan nem veszem újra. Soha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tökmagolaj. A tökmagolaj sok, a bőr számára hasznos összetevőt tartalmaz: zsírsavakat, antioxidánsokat és sejtkommunikáló anyagokat (pl. karotin, lutein, E-vitamin, linoleic sav). Ráadásul a tökmagolaj nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt, így  a bőr számára kiváló és természetes anyag.