eos

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Rrr, az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2015. november 12.

Kategória:   Ajakápolók

2015-ös tavaszi, limitált kiadás.

Kizárólag 3-as csomagban kapható.

zsucica

2017. február 19.

Én ajándékba kaptam Amerikából,és ott olcsóbb,mint itt 3 dollár volt azt hiszem... Ez sokkal krémesebb,mint a többi (ezen kívül 5-öt próbáltam).Kellemes felkenni...szerintem nagyon jó illata és íze (na meg állaga van).Tutira újra vásárolom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

darinka

2017. január 9.

Illatra nagyon finom de semmi hatása, és nagyon kemény, nem kenhető eléggé:( Lehet én vártam túl sokat tőle, de csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Vikucka

2016. október 18.

Már elhasználtam ezt a fajta eos-t, sezrencsére jött utánpótlás :) Nagyon szeretem, ápol, jó az illata, kellemes a textúrája és nagyon szép az INCi-je.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

DayanaComplow

2016. június 20.

Nagyon szeretem a maracujás dolgokat, és azt is ahogy hidratál. Nálam sokáig fent marad, ami nagy szó, mert mindent elég hamar újra kell kennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

vkati15

2016. június 2.

Hidratálónak vettem és mert olyan jó pofa. Semmi extra, hidratál mint bármely más ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 2.

hnikolett

2016. április 8.

Szeretem, jo az illata, kenyelmes, kezreesik:) viszonylag jol hidratal, bar tobbet vartam toluk!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 8.

vrozi

2016. január 4.

Háromféle EOS-t próbáltam. Mindegyik jó, de ez a legfantasztikusabb. Krémes, illatos, hatásos, praktikus (bár zsebre nem vágható :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

eszti87

2016. január 4.

Imádom ezt a csomagolást :D Sokak szeme megakad rajta, rendszeresen megkérdezik, hogy mit csinálok azzal a tojással. :D Ha gyerek van a közelemben, ők szintén azonnal kiszúrják.

Több eos szájbalzsamom is volt már, eddig ennek a Passion Fruitosnak az illata tetszett a legjobban. Hidratálni hidratál, de hátast ettől sem dobtam. Bár az is lehet, hogy azért nem érzem annyira, mert észrevétlenül lenyalogatom :D Ugyanis nagyon finom, édes felkenve.

Biztos vagyok benne, hogy a legtöbben nem a hatása miatt vásárolták meg, hanem a cuki és különleges csomagolás miatt - egyébként tényleg öröm használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

berill99

2015. december 20.

Kellemes illat, cuki pasztel szín és még jól is hidratál bár az illata annyira nem maracujás :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

nore

2015. november 3.

Fincsi illat es a kivitelezes nagyon szuper! Imadom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Fincsi illat es a kivitelezes nagyon szuper! Imadom! :)

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Helianthus Annuus Seed Oil
Illatanyagok: Limonene, Linalool