eos

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucsi10, Módosítva: 2018. január 2.

Kategória:   Ajakápolók

2017-es ünnepi limitált kiadás

A frissítő új menta és a csokoládé keveréke egy teljesen új világba repít. Ezt a különleges ajakbalzsamot a hidratáló shea vaj mellett kakaóval is gazdagították, ráadásul négyféle hidratáló olajat is tartalmaz, hogy az ajkak még puhábbak és lágyabbak legyenek. Mélyen hidratál, különösen előnyös az érzékeny bőrre a tápláló kakaónak és a shea vajnak köszönhetően.

• 100%-ban természetes
  • glutén- és parabénmentes
  • nem tartalmaz paraffint, vazelint és ftalátokat

kdorci

2018. január 15.

Impulzus vásárlás volt. Volt már egyszer egy mentás eosom, azt hittem az fog benne dominálni. DE nem! Mondjuk a mocha/csokoládé sem. Fura az illata, egyáltalán nem erre számítottam és szerintem minőségben sem olyan, mint a nem limitál tesói. Elhasználom, mert jót tesz az ajkaimnak, de aztán elbúcsúzunk örökre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Jucsi10

2017. december 28.

A karácsonyi limitált csomagban találtam rá. A színe nagyon tetszett, a fantázia neve is megfogott. Azonnal megrendeltem, de kicsit csalódás volt számomra.
Az illata cseppet sem emlékeztet a leírtakra, az állaga szobahőmérsékleten használható, kabátzsebből kivéve elég kemény.
Akciósan vettem, így 1500 Ft volt, teljes áron (2500 Ft körül van) semmiképp sem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.