eos

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2016. szeptember 12.

Kategória:   Ajakápolók

Hidratálja, lágyítja az ajkak finom bőrét, valamint csillogást és fényt ad az ajkaknak.

drzhczk

2019. szeptember 8.

szeretem a színét és összességében a textúrájával sincs gond, viszont a teljes árát egyáltalán nem éri meg, kicsit olyan semmilyen, így nálam abszolút nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

schnau.adelle

2019. június 1.

900 Ft ért vettem a Rossmannban, ki volt árusítva. Régebben már használtam eost, de ez talán keményebb. :(
A csillámokat kifejezetten szeretem, szépen mutat.
Teljes áron ne vegyétek meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

A csillámokat kifejezetten szeretem, szépen mutat.
Teljes áron ne vegyétek meg.

Mesike91

2019. április 13.

900 forintért vettem. :D total rájuk kattantam, de eldöntöttem, hogy csak a leértékelt példányokat vadászom össze. Minden ami csillog, az kell. Egy ilyet már régóta akartam. Nekem tetszik, hogy csillamporos. Egy-két rétegben szépen mutat, és ez is édes szerencsére. Mikor már kellően lenyalogattam, akkor ruzsoztam, és külön tetszett, hogy atfenylik néhány ott maradt csillampor. Nem az ápoló hatása miatt szereztem, de azzal sincs gond. Habár most nem száraz a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

linszu

2018. március 5.

Egy nem fényes társával együtt vettem meg. A másik jobb, ezt csak itthon használom. Sokkal keményebb ez, mint márkán belül a többi sima. A szám szárazságát csak még láthatóbbá teszi a gyöngyház fény. Alig várom, hogy megszabaduljak tőle. Cserepes ajkúaknak abszolút nem ajánlanám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol