eos

Ár:   1930 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1930 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

kisstundi99

2020. február 5.

Nagyon kiszárította a számat egy heti használat után, mintha kifújta volna a szél és fájt is rendesen. Ez volt az első eos termék, amit próbáltam. Utána vettem egyet a meggyes változatából azzal is ugyanígy jártam végül feladtam a próbálkozást. A kézkrémjeiket viszont szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Caladrin

2020. január 21.

Annyira tetszett a csomagolása, hogy muszáj volt megvennem, de annyira nem vált be sajnos.
Az íze és az illata, számomra elment, nem mondanám, hogy kifejezetten jó, de nem is volt rossz. Legalábbis az első néhány hónapban, mert utána kicsit furcsa lett mindkettő, úgyhogy abba is hagytam a használatát akkor.
A hatása addig jó volt, amíg az ajkaimon volt a termék, de miután lekopott, ugyanolyan cserepes lett a szám rövid időn belül, mint volt, szóval hosszú távon sajnos semmit nem segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

Lori1991

2019. november 1.

Fantasztikus a hatása, az illata, az állaga és még azt is szeretem amennyi fényt ad a számnak. Mindig van nálam többféle ajakápoló, de ehhez nyúlok a legtöbbször :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Sophiaprincess

2019. október 24.

Kellemes az íze,illata, nem ragacsos és sokáig kitart. Az ajkaim is puhábbak lettek tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

flamingo25

2019. április 6.

Ez a legjobb ajakápoló amit valaha használtam. Még Amerikában szereztem be jó pár évvel ezelőtt, mikor itthon még nem volt elérhető. Vettem pár darabot, de még mindig van belőle, annyira lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

themrsnero

2019. február 3.

Ez az ajakápoló sajnos számomra semmire nem jó. A Carmex és a FLP Aloe lips mellett abszolút nem rúg labdába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

MaFa

2018. szeptember 16.

Isteni az illata és az íze. Nem ez a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam,de kipróbálni jó volt. Igazából semmi extra, a csomagolás,íze és az illata, ami elnyerte a tetszésemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 15.

Kellemes áfonya íze van, jól hidratál, viszont pár hónap után kellemetlen utóíze lett, ezért sajnos ki kellett dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

KatieWhite

2018. augusztus 9.

Kellemes íz és illat, jól hidratál, viszont azért bizonyos időn belül el kell használni, mert az enyém avas lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Régóta megvan, nagyon sokáig elég, pedig gyakran használom. Imádom, imádom, imádom. A formáját, az, illatát, hogy nem szárít, nem ragacsos, hogy mióta ezt használom már a múlté a száraz, cserepes ajkak. Picit drágább, mint a többi ajakápoló, de ha azt nézzük, hogy mennyire elégedett vagyok vele és milyen sokáig elég, nem is hezitálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopherol