eos

Ár:   1930 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1930 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

flamingo25

2019. április 6.

Ez a legjobb ajakápoló amit valaha használtam. Még Amerikában szereztem be jó pár évvel ezelőtt, mikor itthon még nem volt elérhető. Vettem pár darabot, de még mindig van belőle, annyira lassan fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

themrsnero

2019. február 3.

Ez az ajakápoló sajnos számomra semmire nem jó. A Carmex és a FLP Aloe lips mellett abszolút nem rúg labdába.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

MaFa

2018. szeptember 16.

Isteni az illata és az íze. Nem ez a legjobb ajakápoló, amit valaha használtam,de kipróbálni jó volt. Igazából semmi extra, a csomagolás,íze és az illata, ami elnyerte a tetszésemet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

Sziszkacsiga

2018. augusztus 15.

Kellemes áfonya íze van, jól hidratál, viszont pár hónap után kellemetlen utóíze lett, ezért sajnos ki kellett dobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

KatieWhite

2018. augusztus 9.

Kellemes íz és illat, jól hidratál, viszont azért bizonyos időn belül el kell használni, mert az enyém avas lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

KingaSimon

2018. augusztus 3.

Régóta megvan, nagyon sokáig elég, pedig gyakran használom. Imádom, imádom, imádom. A formáját, az, illatát, hogy nem szárít, nem ragacsos, hogy mióta ezt használom már a múlté a száraz, cserepes ajkak. Picit drágább, mint a többi ajakápoló, de ha azt nézzük, hogy mennyire elégedett vagyok vele és milyen sokáig elég, nem is hezitálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

fethadri

2018. július 30.

Hatalmas kedvenc ez az áfonyás ajakápoló nekem a hatása abszolút hidratált puha ajkak. Sajnos már egy ideje nem látom a drogériák polcain, mintha megszűnt volna vagy nem árulnák...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Ez volt az a termék ami miatt az áfonya a kedvencemmé vált, és ezzel a termék belopta magát a szívembe. Nincs extrém száraz ajkam ezért nekem elég a hidratáló hatása. Hidegebb időkben, extrém száraz ajkakkal én sem ehhez szoktam nyúlni. De átmeneti időkre, nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

kucire

Korcsoport: < 18
2018. július 7.

Nekem nem vált be. :( Az illata, az íze a desingja tenyleg isteni, de nincs semmi ápoló képessége. Száraz ajkakra nem nagyon ajánlanám.
Így ajakápolásra én nem is használom, viszont szemöldök fikszálásra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 7.

Így ajakápolásra én nem is használom, viszont szemöldök fikszálásra tökéletes.

reka0122

2018. június 5.

Hihetetlenül kedvezményes áron egy rossmann kiárusítás során jutottam hozzá 499Ft-ért. Nekem bevált, az illata kellemes nincs “rossz íze” hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzést, viszont nem érne meg 1930Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

Antioxidánsok: Tocopherol