eos

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fleur, Módosítva: 2018. március 5.

Kategória:   Ajakápolók

2015-ös tavaszi limitált kiadás

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

wildrose

2018. december 17.

Könnyű állagú ajakbalzsam, csodásan ápol, de az illata nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Könnyű állagú ajakbalzsam, csodásan ápol, de az illata nem jött be.

vadvirag919

2017. február 26.

Csomagban vettem a maracujással és kicsit féltem, hogy úristen ennyi pénzt adtam ki ajakbalzsamra, pedig még ki sem próbáltam... Még csak egy napja használom, de az alábbi észrevételeket tettem:

1. ugyanolyan illata van mindkettőnek, a maracujás picit édesebb talán
2. ez az illat engem inkább valami rágógumira emlékeztet, de tulajdonképpen nem kellemetlen, hamar elillan, és valószínűleg irreális elvárásaim voltak a véleményeket olvasgatva :D
3. két napja már olyan száraz volt a szám a hidegtől, hogy se a Balea olaj, se a Himalaya kakóvajas ápoló, se a Carmex nem bírt vele (ezt nem is szeretem a hidegben, mert mentolos) és darabokban vált le a bőr, jó kis véres sebeket hagyva... DE megjött EOS! Egyszer kellett bekennem, h hidratáljon és tette a dolgát. Pihe puha, "cserepetlen".

Szóval azt hiszem szerelmes vagyok. Ha hosszabb használat után is ilyen jól fog teljesíteni akkor tuti beszerezem az egész kollekciót. Már csak a cuki színek miatt is... :D :D :D

UPDATE: ha lehetne még csillagot adni nekik, akkor megkapnák... Egy éves használat után elmondhatom, hogy még sokáig nem fognak elfogyni, jól hidratálnak, jól működnek együtt a folyékony matt rúzsaimmal és úgy általában, nagyon szép rendben tartják az ajkaimat. Naponta 1x elég használni, nem kell kenegetni folyton, nem cserepesedik ki, nem képez fojtogató réteget és úgy általában is nekem ez a tökéletes.

Megjegyzem a grapefruitosra ez NEM jellemző, abban van valami, ami szárít, szóval íz függő a teljesítményük azt hiszem. De ez és a halványlila maracujás csillagos 5ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

1. ugyanolyan illata van mindkettőnek, a maracujás picit édesebb talán

MsKors

2016. július 10.

Nagyon szeretem a csomagolása miatt, de nem dobtam el magam a hatásától. Carmexet használok éjszakára ezt meg a táskámban hordom nap közbeni kenekedésre.
Előtte Alverde/Alterra ajakápolókat használtam, azok is hozták nálam ezt a szintet, maximum többször kellett átkenni velük a számat, szóval ezek gazdaságosabbak és jobb az illatuk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Evelyn7

2016. április 29.

Remekül hidratál védi és puhává varázsolja az ajkaimat. Az illata nagyon kellemes és a kialakítása nagyon praktikus amit egyszerűen imádok..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 29.

berill99

2015. december 20.

imádom ez az egy olyan dinnyés lip balm van amit szeretek a többi szagától általában hányingerem van. De ez nagyon jó

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 20.

JuliannArt

2015. december 9.

Még csak most kezdtem használni egy hete, de eddig teljesen korrekt. Imádoma dörögdinnyét így az illata rögtön telitaláltat volt. Nem hagy nehéz érzetet az ajkaimon, de mégis érzem, hogy ott van és hidratál. Az árát kicsit sokallom, de ahogy elnézem nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

J0y

2015. november 26.

A legjobb ajakbalzsamok a világon <3 imádom az illatát , azállaga nem rossz nem kell belőlle egy tonna , hogy hidratáljon nincs zsíros érzés és nem hagyom el a kupakját mint a többi ajakbalzsamnak . Ééés nagyon sokáig elég . Nekem egy ilyen egy évig volt elég úgy , hogy minden két órában bekentem az ajkaim a légkondi miatt . :D Csak ajánlani tudom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol