eos

Ár:   $3.29   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   $3.29
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Vicus

2019. április 14.

Magamtól nem vettem volna meg, nem érdekeltek annyira az eos ajakápolók pont a nagy hype miatt, de az egyik beauty boxban benne volt ez a termék. Nagyon megörültem neki, hogy pont mézdinnye illatút kaptam, ugyanis imádom a dinnyés dolgokat. Tetszik a különleges kiszerelése, de praktikum szempontjából jobb lenne a stiftes verzió. Jelenleg egy polcon van, de táskába dobálva szerintem könnyen bekoszolódna a csomagolás, mivel nem teljesen sima a felülete. Az állagát kicsit keménynek érzem, nem elég egyszer áthúzni az ajkaimon, de miután megolvadt, nagyon jó selymes érzetű lesz a számon. Kirepedezett ajkakra nem ezt a terméket választanám, de napi "szinten tartásra" jó. Az íze is nagyon kellemes. Elhasználgatom, bár nagyon lassan fogy a kemény állaga miatt, újravenni viszont biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

gothy

2018. augusztus 25.

Két éve nagy lelkesen megvettem a DM-ben, hiszen már évek óta szerettem volna kipróbálni. Nagyon tetszik a csomagolása, jó az illata, és kb. ennyi jó mondható el róla. Sajnos télen-nyáron rettenetesen szárazak az ajkaim, folyamatosan hidratálnom kell. Ez a termék még rontott is az ajkaim állapotán, még jobban szárította. Hatalmas csalódás, mert nagyon sokat vártam ettől a szépségtől. Most könnyes búcsút veszek tőle; alig a harmadát használtam el, de már megavasodott, és tovább nem tartogatom a tetszetős csomagolása miatt. Soha többé nem kísérletezem EOS termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Ez az EOS ami sem illatra, sem hidratálás szempontjából nem tetszett. Leginkább erre az illatra voltam kíváncsi, de sajnos csalódnom kellett. Nekem nem tetszett. Használgatom, ha éppen nincs más kéznél. A csomagolásra és az összetevőkre csak 3 csillagot kap nálam. A két csillag levonást az illatára és a hidratáltságérzet hiányára kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Sophie02

2018. február 7.

Nagyon szeretem az illatát, és valahogy jó érzés kenegetni, mindig a táskámban van. Azonban, ha tényleg kiszárad a szám, akkor jöhet a jó öreg carmex, mert ezzel hiába kenem :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

nagydorand

2017. október 13.

nagyon szeretem ezt a kidolgozást, az illata csodás, igazából nagyobb problémám csak a csomagolással van, mivel nagyon könnyen piszkolódik az anyaga miatt és nehéz takarítani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 13.

Katie

2017. július 21.

A mentás nekem nagy kedvencemmé vált, de miután elfogyott, gondoltam, kipróbálok egy másik fajtát. Ez a dinnyés elég nagy csalódás volt. Teljesen más érzés a számon, és az nagyon műízű. Hidratálni jól hidratál, de nem olyan kellemes érzés, amikor a számon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

nbrigi93

2017. július 16.

Én leginkább a csomagolás és a kíváncsiság miatt vettem meg. Kellemes az illata és hosszan tart azonban semmi pluszt nem tapasztaltam az olcsóbb ajakápolókhoz képest.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Juhannae

2017. június 15.

Első ajakápoló, amely tényleg ápolja is az ajkaimat. Való igaz ennyi pénzért illik is neki. Kellemes édeskés az illata. Egy hátránya van, télen kabát zsebbe nem igazán fér bele.. :D :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

szisz5

2017. január 20.

Engem is elért a hype, beadtam a derekam, vettem egyet. Igazából maga a termék semmi különös, nem szárít (mint a Labello), de nem is csinál semmit az ajkaimmal, viszont legalább szépek az összetevői és finom az illata és az íze. A csomagolása übercuki, imádom elővenni, a kezemben játszadozni vele :D ennyit tud, semmi többet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

szreka86

2016. június 24.

most fogyott el, én imádom az illatát, az állagát, a csomagolását, annyira cuki, menő :) nekem teljes mértékben bejött, mindig a táskámban van, most jön a grapefruitos illat ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Lonicera Japonica Flower Extract

A japán lonc virágának a kivonata. Paula Begoun információi szerint bőrnyugtató és antimikrobális hatással bír, illetve gazdag antioxidáns hatással bíró flavonoidokban és szaponinokban. Meglepő módon gyakran tartósítószerként szolgál a kozmetikumokban. A virágban ugyanis a parabén egy természetes formája található meg, a parahydroxy benzoic acid (PHBA), ami bár nem teljesen azonos a mesterséges parabénekkel, ugyanazt a benzol gyűrűt tartalmazza, ami az egészségügyi kockázatokat felveti. Szóval parabén álruhában. Ha az egyiket elkerülöd (ami egyébként nem feltétlen tudományosan alátámasztott, itt írtunk többet róla), akkor a másikat is érdemes.