eos

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 600 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Képen látható, csak kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --

racheldawes

2020. január 15.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Mivel hatalmas rúzsrajongóként mindennap rúzsozok, fontos, hogy kellően hidratáltak legyenek az ajkaim. Esténként, lefekvés előtt, illetve matt rúzs felvitelét megelőzően szoktam használni. Az illata és az íze számomra borzalmas, úgy érzem, mintha valamilyen jószág zsírjával kentem volna be a számat.... De hatását tekintve viszonylag meg vagyok vele elégedve, mert úgy érzem, tényleg hidratál valamennyire és a matt rúzsaim is jobban mutatnak az ajkaimon általa. Mindenesetre újra biztosan nem venném meg, főként az íze miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Harcica

2019. május 20.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet, kicsit drága, de cserébe jó sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

LxndrHrvth

2019. április 3.

Szájápoló mániám van, így egyszerre több eost is használok (a Labellok semmit nem érnek, a Carmex és Biobaza még nagyon jó). A mostaniak közül ennek a legjobb az állaga, az illata és a hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Inezke

2019. február 15.

Már egy ideje szemezgettem vele, de mivel nálam elsődleges szempont, hogy a kozmetikumaim természetes anyagokból készüljenek, így rá esett a választásom. Igazából teszi a dolgát, kevésbé van szájfény hatása, de nem is ez lenne a lényeg.. puha lesz tőle az ajkam, könnyű felkenni, bár az illata nem olyan intenzív, legalább is felkenve, de én ettől is eltudok tekinteni. Jár neki az 5 * 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Nagy hühó a semmiért. Nagy a hype, kicsi a tudás. Ennyi pénzért csodát kéne tennie. De semmit nem csinál, eküszöm még ront is, csipkedem tőle a szám, de nem az ize miatt, valahogy, arra késztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Revelis

2018. augusztus 24.

Olcsóbban vettem,próbaként.Csomagolása érdekes,de amint kifogy nem nagyon lehet vele mit kezdeni,és erősen elgondolkoztam rajta hogy ennyit csomagolásra pazarolni fölösleges.. ez már csak az esztétikum miatt van. Maga a balzsam annyit tud mint bármelyik másik..pozitívumnak felhozható az hogy édes illata van,és ha esetleg lenyalod a szádról akkor sem zavaró.Viszont,később egy idő után megváltozik az illata,és már nem lesz annyira kellemes.Ár-érték arányban szerintem olcsóbban,ugyanúgy jót tud kapni az ember,míg a 300 forint értékű balzsam ami 4,8g,ez 7g,és egy picit esztétikusabban néz ki...De ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

baberta

2018. július 30.

Meg vagyok vele elégedve, finom illatú, édes. Inkább a téli hónapokra ajánlom, mert nagyon erősen hidratál és ez nyáron zavaró is lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Az első EOS-om volt. Azóta már 6-7 másikat is beszereztem. Szeretem az állagát, illatát és az ízét, hidratál. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Panni43

2018. június 10.

Szerintem nem rossz, bár egy idő után megváltozik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Szerintem nem rossz, bár egy idő után megváltozik az illata.

zsizi

2018. június 10.

Nem igazán értem a hozzászólásokban a drágaságra való panaszkodást. Rettenetesen sok olyan márka van drogériás szinten is (be kell menni egy nagyobb kínálatú Müllerbe és ott kell körbenézni), ami ugyanezen vagy még magasabb áron kínál ajakápolókat. Semmi gond nincs az árával. Az illata fantasztikus, az ajkakon is érezni még sokáig felkenés után is. Csak úgy illatozik tőle az ember! Nekem eléggé hidratált is, nem volt semmi gondom vele, bár csodákat nem művelt, az biztos. Én mindenkinek szívesen ajánlanám, nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Antioxidánsok: Tocopherol