eos

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 800 , Eladó: mirtillmajoros
Állapot: kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: akárhogyan
Ár: 500 Ft , Eladó: Argold
Állapot: Kipróbált , Helyszín: --, fizetés: --
Harcica

2019. május 20.

Nagyon szeretem, kellemes az illata, nem hagy ragacsos érzetet, kicsit drága, de cserébe jó sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

LxndrHrvth

2019. április 3.

Szájápoló mániám van, így egyszerre több eost is használok (a Labellok semmit nem érnek, a Carmex és Biobaza még nagyon jó). A mostaniak közül ennek a legjobb az állaga, az illata és a hatása is megfelelő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Inezke

2019. február 15.

Már egy ideje szemezgettem vele, de mivel nálam elsődleges szempont, hogy a kozmetikumaim természetes anyagokból készüljenek, így rá esett a választásom. Igazából teszi a dolgát, kevésbé van szájfény hatása, de nem is ez lenne a lényeg.. puha lesz tőle az ajkam, könnyű felkenni, bár az illata nem olyan intenzív, legalább is felkenve, de én ettől is eltudok tekinteni. Jár neki az 5 * 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Nagy hühó a semmiért. Nagy a hype, kicsi a tudás. Ennyi pénzért csodát kéne tennie. De semmit nem csinál, eküszöm még ront is, csipkedem tőle a szám, de nem az ize miatt, valahogy, arra késztet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Revelis

2018. augusztus 24.

Olcsóbban vettem,próbaként.Csomagolása érdekes,de amint kifogy nem nagyon lehet vele mit kezdeni,és erősen elgondolkoztam rajta hogy ennyit csomagolásra pazarolni fölösleges.. ez már csak az esztétikum miatt van. Maga a balzsam annyit tud mint bármelyik másik..pozitívumnak felhozható az hogy édes illata van,és ha esetleg lenyalod a szádról akkor sem zavaró.Viszont,később egy idő után megváltozik az illata,és már nem lesz annyira kellemes.Ár-érték arányban szerintem olcsóbban,ugyanúgy jót tud kapni az ember,míg a 300 forint értékű balzsam ami 4,8g,ez 7g,és egy picit esztétikusabban néz ki...De ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 24.

baberta

2018. július 30.

Meg vagyok vele elégedve, finom illatú, édes. Inkább a téli hónapokra ajánlom, mert nagyon erősen hidratál és ez nyáron zavaró is lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 30.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Az első EOS-om volt. Azóta már 6-7 másikat is beszereztem. Szeretem az állagát, illatát és az ízét, hidratál. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Panni43

2018. június 10.

Szerintem nem rossz, bár egy idő után megváltozik az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 10.

Szerintem nem rossz, bár egy idő után megváltozik az illata.

zsizi

2018. június 10.

Nem igazán értem a hozzászólásokban a drágaságra való panaszkodást. Rettenetesen sok olyan márka van drogériás szinten is (be kell menni egy nagyobb kínálatú Müllerbe és ott kell körbenézni), ami ugyanezen vagy még magasabb áron kínál ajakápolókat. Semmi gond nincs az árával. Az illata fantasztikus, az ajkakon is érezni még sokáig felkenés után is. Csak úgy illatozik tőle az ember! Nekem eléggé hidratált is, nem volt semmi gondom vele, bár csodákat nem művelt, az biztos. Én mindenkinek szívesen ajánlanám, nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 10.

Nashuaaa

2018. március 19.

Első EOS termékem, elégedett vagyok vele. Mocsok drága, így nem vettem meg magamnak sokáig, aztán egyszer kaptam egyet. Igazából nagyon praktikus a csomagolása, jól is néz ki, táskábadobható, nem esik le a kupakja, mint a csavarósoknak sokszor. Finom az illata, jó az állaga, kellően nagy mennyiség (az árához képest mondjuk legyen is). Engem igazából minden eddig felsorolt tulajdonsága helyett mégis inkább az győzött meg, hogy nagyon szépek az összetevők, csupa természetes olaj,zsír. A labello pl szerintem az emberiség ellen elkövetett bűn, mondom ezt úgy, hogy sok sok évig használtam én is millió féle verzióban, épp ezért tudom. Azzal szemben ez viszont tényleg táplál is, nem mondom, hogy soha jobbat semmi még nem tett az ajkaimnak, mert te, de azért elég jó. Nem csodaszer, és az árát sem vagyok biztos benne, hogy megéri (bár ha visszaosztja az ember, hogy meddig elég...), mindenesetre szerintem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

Antioxidánsok: Tocopherol