eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Lina14

2019. szeptember 11.

Én sem vettem észre különösebb hidratál hatást, de el lehet kenegetni. Első használatkor fura, bizsergető érzést adott, ami miatt kicsit aggódom. Elég valószínű, hogy DIY project áldozata lesz és belekeverek kókuszolajat vagy mandulaolajat hogy csináljon valamit. Nekem az ilatával nem volt problémám, de tényleg érezhető messzebről is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

TKataa

2019. július 19.

Ár-érték arányban nekem nagyon nem éri meg. Nemhogy elmarad a hidratáló hatása, de még szárít is. A nagyon erős, túlzottan parfümös illatáról nem is beszélve. Ezerszer jobb ajakápolókat lehet kapni fele ennyiért. Sőt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 19.

gre05

2019. május 20.

Nagyon finom illata van, szeretem a csomagosálát, bárhová vihetem magammal, anélkül, hogy besüppedne a táskám legmélyébe. Nekem megfelelően hidratál és puhítja az ajkam. Általában én lefekvés előtt használom, így bőven van ideje beszívódni, biztosan nem fogok letörölni. Az árát azonban én is kicsit magasnak találom, ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 20.

Dici

2019. április 13.

Többféle EOS ajakápolót próbáltam, ez volt az utolsó. Sajnos bedőltem a tetszetős csomagolásnak és hype-nak, de a termék egyáltalán nem jött be. Rettentő száraz lett a használata után mindig a szám. Csak rövid távon hidratál, és egy ördögi körbe visz bele, mert folyamatosan kell kenni, mert nagyon száraz utána az ember szája, cserepes, és jön le a bőr. Ettől a saját márkás Isana is sokkal jobb, tized áron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Dorina164

Korcsoport: < 18
2019. március 22.

Én meg vagyok elégedve vele ,mert nagyon jól ápol,hidratál.Eper ízűnek kellene hogy legyen ,hát szerintem nem az. Inkább édes és cukros íze van ami jó ízű ,de mégsem eper .Elég drága.Maga a kiszerelés nagyon aranyos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 22.

zsucci93

2019. március 20.

Meh... Parfümözött, nem hidratál eléggé, és drága is. Ennél sokkal jobban jártam a Paul’s Choice ajakápolóval. Tény, hogy az nem ilyen kompakt kiszerelés, de egyszer kenem fel és egész nap hidratál. Míg ez mondjuk 1 óráig, és utána száraznak érzem az egyébként szárazságra nem hajlamos szám. Szerintem egyáltalán nem éri meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

szblanka

2019. január 24.

Az ára miatt vonnék le egy csillagot, mert szerintem egy picit sok. Nagyon sokáig elég azonban, jó az illata, és rendesen hidratálja az ajkakat! Több ízben is kipróbáltam már, és nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

tiffanyriti

2019. január 5.

Ajándékba kaptam, és bár évek óta a körömvirág krémet használom az ajkamra gondoltam kipróbálom. Nekem nem igazán jött be, nem is használtam el, úgy éreztem szárítja az ajkam, cserepesebb mint a körömvirág krémtől. Valahogy az én ajkamra akkor lett volna jó, ha egész nap rendszeresen kenegetem. Illata finom, és kényelmes használni. Én azonban nem venném meg magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

Gracelle

2018. november 2.

Egy ezrest adtam érte, ilyen drágán sosem vettem még ajakbalzsamot. Az eredeti áráért biztos nem venném újra, de amúgy tényleg jó cucc, használ is, finom is, és még trendi is.
Az áráért egy csillag mínusz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Az áráért egy csillag mínusz

Vandii

2018. október 23.

Nagyon jo az illata, ejszakara szoktam vele bekenni az ajkaimat, reggelre puhak lesznek. Szuper termek, 1 eve kaptam es meg alig fogyott belole mindennapi hasznalattal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Tocopherol