eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Nessa

2021. január 27.

Nekem nem vált be, semmivel sem tud többet sem illatban-ízben, sem ápolásban többet mint más ajakápolók. Nagyon cuki a kinézete, de nekem hamar megavasodott és túl van árazva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 27.

mascara96

2020. december 17.

Nem értem ezt a nagy hypeot körülötte. Az én ajkaimmal semmit nem csinált. Az illata émelyítő, egyedül a csomagolás az ami szép és ízléses. Alapvető funkcióját nem teljesíti. Csalódás. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 17.

drbrk

2020. december 15.

Nagyon cuki kis gombóc, nagyon szeretem, jól ápol bár hogy őszinte legyek kb semmi dolga nincs, mert nincs kiszáradva a szám. Inkább csak amolyan cuki kellékként használom, és mert nagyon tetszik az illata. Összességében nagyon szeretem használni, de a mentolos testvérét még jobban. Szeretem a formáját, nekem praktikus is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

bessie

2020. október 3.

Első ajakbalzsamom az Eostól. Eddig inkáb Carmexet, vagy Labellót használtam. Ezzel sincs semmi gond. Cuki ez a kis gömb, könnyen kézbevehető, nyitható. Megfelelő mennyiséget ken fel, szerintem nem is lehet túl sokat felkenni. Talán alakja miatt, de az ajkakon túlmenni sem szokott. Nem kopik hamar, szóval ez a 7 g biztos sokáig eleg lesz, ha meg nem avasodik, romlik. (Mondjuk annak eleg sok időnek kéne eltelni egy ilyen termék esetén, de persze nem lehetetlen. Ami nem jó, ki kell dobni, nem szenvedni vele)
Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

spungakel

2020. május 28.

Remek összetevők. Az íze mesés, és kellemes állaga is van. Kevésbé zsíros, így számomra nem kényelmetlen a viselése. Az illata tényleg nem nagy szám, de szerintem egy ajakbalzsamnak nem is az a dolga hogy illatozzon. Az árával megbarátkoztam, mert ez az első termék ami képes volt nagyon rövid idő alatt rendbe hozni az eddig menthetetlennek hitt ajkaim. Ha lehetne 6 csillagot adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Losy80

2020. május 28.

Szeretem a kiszerelését, az illat nem tetszik annyira, de az íze igen:-D. Megenném szívem szerint, szóval alaposan bekenem vele az ajkaimat, teszi a dolgát és hidratálja is rendesen az ajkaimat.Ki fogok próbálni más színeket is. Szeretem, hogy nem az a tipik Carmex mentol íze van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

feketeagnes

2020. május 19.

nagyon jól hidratál, viszont a csomagolása egyáltalán nem praktikus. kellemes illata van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

getiimi

2020. május 6.

Jól hidratál, könnyű használni és az illata is jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Jól hidratál, könnyű használni és az illata is jó.

Jenniii92

2020. április 7.

Régóta szerettem volna egy ilyet, de sokalltam az árát, végül akciósan, 800 Ft-ért hozzájutottam, ennél többet nem is ér, sőt... Csalódott vagyok. Az illata a 100 Ft-os ajakbalzsamokéra emlékeztet, büdös, nagyon mű eper szag. Vagy 2-3 percig kell vele kenegetni a számat mire megfelelő mennyiséget felvisz és az sem marad fent sokáig. Kb közepesen hidratáló hatása van, nem olyan jó, de nem is vészes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

tdorina

Negatívum:
- kicsit drága
- nem marad fent sokáig

Alapvetően nagyon szeretem az eos termékeket ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Pozitívum:
- szeretem az illatát