eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
makeupqueen1

2019. november 13.

Nagyon jo a kiszerelése, tetszik az illata, es ezzel szerintem el is mondtam minden pozitívumot.. Nem hidratál annyira amennyire fel van hypolva. Sokkal olcsobb termékek, fényévekkel lekorozik.. De az hogy bo 2 honap utan kiválik belőle a cukor, es a szemcsés "zsírt" kell a számra mennem, hat... Nem tul szerencsés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 13.

brigitta001

2019. június 17.

A színe halványsárga, illatra talán narancsos cukorkára emlékeztet, az íze édes. Akciósan vettem a Rossmannban és elsőre csalódás volt. Az első néhány használatnál úgy éreztem, hogy szemcsés az állaga. Viszont az első hét után "elmúlt" ez az érzés és most pont olyan krémes, mint az eddigi eos ajakápolók. (Eddig nem nagyon éreztem különbséget a "tojások" között. Inkább csak az illatuk más, de a hatásuk szerintem ugyanolyan.) Másnál nem olvastam ilyen furcsaságot. Talán én fogtam ki egy selejtet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

Kamforka

2019. június 7.

Akciós volt a DM-ben, így gondoltam kipróbálom. Nekem nagyon bevált !! Szuper használni, nagyon jó érzés a számnak. Imádom!!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 7.

Kriszta180222

2019. április 2.

Nekem is az első Eos ajakápolóm, és imádom. Eddig esküdtem a Labellora bár bevallom egy idő után úgy vettem észre hogy jobb ha nem használok inkább semmit, de miután ezt kipróbáltam szerelem lett, nagyon finom az illata, remekül hidratálja az ajkaim, és ami a legjobb hogy nem tudom "túlkenni".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

pankalany

2019. április 2.

Ez az első eos ajakápolóm, így először a formájával kellett megbarátkozni ami meglepően könnyen ment.Az eddigi stiftes ápolóim után magam is meglepődtem hogy milyen szuperül kézbe illik a csomagolás, könnyen tekeredik a kupak és jól kenhető az ajkakra az elsőre furcsának tűnő kis félgömb. Hidratáló, tápláló hatása megfelelő, az illata sem elviselhetetlenül édes és mű, úgyhogy nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

bogarka

2019. február 18.

Nem szeretem a fura ízű ajakápolókat :( Illetve legjobb lenne, ha semmilyen íze nem lenne. Viszont az illata kellemes, a kis ápoló formája, fogása szuper. Kicsit szilikonos a tapintása, nem ejti el az ember olyan könnyen.

A hatása szuper jó, nagyon tetszik, hogy természetes összetevői vannak. Szuper puha lesz tőle a szám, nyomába sem ér a többi ajakápoló (na jó csak az alverde körömvirágosa, nekem évek óta az a top). A cserepes, száraz rész szépen lehámlik a szájról a használatával, alatta pihepuha ajkak. Újravevős, főleg hogy egészen jó akcióban jutottam hozzá, nagyon kedvező áron.

Alig fogy, szóval kiadós is lesz :)

Az íze az egyetlen bajom, nem szeretem ha ízes az ajakápoló, ezért vonok le csillagot, de amúgy csinos dizájnú kis csodakence!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

Alig fogy, szóval kiadós is lesz :)

Babooca

2019. január 25.

2016.július 25.

3 eos közül ez a kedvencem. Mivel mindig hiánycikk volt a dm-kben ahol jártam, így nagyon örültem, hogy több hónap után végre találtam egyet. Azonnal ki is próbáltam és meggyőzött. Az állaga ennek a legkellemesebb az illatával együtt. Az állaga kicsit vizes, az ajkakat ápolja és nem csak egy rétegként ül rajtuk. A hatása nem múlik el azután sem, hogy az ember iszik, vagy eszik. Az már csak hab a tortán, hogy gazdaságos, mert napi 2 kenés elegendő a tökéletes ápoltságérzethez. Persze ennél az árnál már ez a minimum. Pozitívum, hogy a Kedvesem is szereti és boldogan kéri a puszikat és csókokat, ha meglátja vagy megérzi, hogy ezt használom.:D Biztos az édes íz is közrejátszik ebben. Egy ajakápolómat sem jegyezte úgy meg, mint ezt. Ezt bármikor újravenném, míg az acaist és a strawberryst nem.

2019.01.25.
Tavaly ősszel újravettem és most nem barackos, hanem inkább narancsos illatú. Én nem szeretem a narancs illatát/ízét ezért egy kicsit ki is ábrándultam. A hatása továbbra is jó, az összes eddigi ajakápolómat kenterbe veri, biztosan újraveszem ezt a fajtát ismét, de nagyon remélem, hogy nem egy újabb narancsos szériába, hanem a régi barackos illatúba fogok belefutni, mert az volt az igazán csúcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

2016.július 25.

2019.01.25.

infinitypurple

2019. január 16.

Az első eos ajakápolóm volt, de elég dilemmás helyzetbe hozott. A nyári gyümölcsös ízesítése ellenére számomra borzasztó volt a szaga már akkor amikor megvásároltam, viszont tényleg jól hidratált, puhák lettek tőle az ajkaim. Ki próbáltam viszont a kókuszos verziót, amivel teljesen meg vagyok elégedve. 😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Vmoni93

2019. január 14.

Nem eri meg. Nagy remenyekkel vettem meg. Finom ize van es jo illata de ennyi. Nem hidratal, sokszor ragacsos erzest kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Tamaranna28

2019. január 13.

Sajnos nem vált be a termék, pedig nagy reményekkel vásároltam meg. Érzem a felkenésekor a műanyag izt a számban, és csak utána a gyümölcsösebb izt. Nekem mű hatású az ize is, nem szeretem a szagát. Az aloe veras ajakápoló többet tud, mert a hidratálásával sem vagyok elégedett. Nem fogom elhasználni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol