eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
kisvirci

2016. szeptember 5.

Nekem a Neutrogena után ez a 2. kedvenc ajakbalzsamom. Nyáron kaptam és még csak a nyári időszakban volt alkalmam használni, de nekem nagyon bevált. Szeretem az állagát és az illatát is. Jól hidratál, viszont közepesen szívódik be. Kíváncsian várom, hogy a téli nagy hidegben mennyire állja meg a helyét. Eddig 5 csillagos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

kalmaniki

2016. augusztus 30.

Ez a 4. Eosom és ennek tetszik leginkább az illata, valóban a barackos Nesteare hasonlít. Az állaga könnyedebb az eddig próbáltaknál, nagyon gyorsan beszívódik, viszont sajnos ez hidratálja legkevésbé az ajkaimat. Szeretem használni, de ha kicsit is ki van száradva a szám nem ezért az ajakápolóért nyúlok, mert nem segít rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Hhangaz2005

2016. augusztus 27.

Nincs benne semmi különös, szerintem nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nincs benne semmi különös, szerintem nem éri meg az árát!

bingus86

2016. július 20.

Jópofa kis cucc,szeretem használni,mert valóban hatásos.Az összetevők is rendben vannak.Újravevős nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

Annie0828

2016. július 16.

Kellemesen hidratál, ápol. Nagyon szeretem az ízét, illatát. Örülök, hogy vége 2000 forint alatt is beszerezhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 16.

anna21

2016. július 14.

Szép összetevői vannak de ezenkívül semmi extra.Hidratálása számomra átlagos, az árát egyáltalán nem éri meg.Többet biztos nem veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 14.

blanka09

2016. július 10.

Tetszik az illata és az íze is nagyon finom. Szerintem egyáltalán nem szárít,sőt inkább táplálja az ajkaimat. Pluszpont, hogy a kiszerelése is nagyon praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 10.

Lencseee

2016. június 27.

Furcsa az, hogy a gyermekkoromtól megszokott ajakápolós zsíros érzet nélkül képes hidratálni...hogy csinálja!? Nekem valahol a 4,5 környékén van, talán azért, mert az "ápolóskrémes" érzet hiányzik?! De a hatása megkérdőjelezhetetlen (cserepes ajkakra kipróbálva).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

noname12

Korcsoport: < 18
2016. június 25.

Az illata (és íze) isteni,nagyon szeretem, de az árához képest a hatása nem olyan jó. Kicsit mintha szárítana, nekem egy egyszerű Bebe ajakápoló jobban hidratált ennél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. június 25.

DayanaComplow

2016. június 20.

Szerintem ez az általam legtöbbet használt EOS, nagyon szeretem az illatát, és a szokásos EOS-okhoz tartozó tartós hidratálást. Megy az 5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol