eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
prixi

2017. december 20.

A kedvenc kozmetikumom!! Nagyon puha lesz tőle az ajkam és az illata, íze is nagyon finom! A barátom mindig elkérte annyira tetszett neki, ezért vettem neki is egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 20.

Wee

2017. december 8.

A barack illata miatt vettem, korábban volt már a Mint és Lemon drop verzióból. A barack illat kicsit inkább a Rauch barackos ice tea-jére emlékeztet.
Hidratáló hatása gyengébb mint a mentolosnak. Bár egyértelműen jobb mint a mű labellok.

Update:
Az illata mennyei barackos. Sajnos a mostani szeles időjárás miatt nem elég a hidratálása. Ha vastagabban kenem fel, akkor sem. Védi a szájat, de hamar eltűnik a számról ami télen annyira nem előnyös. Ár érték aránya elég keserves.

Update: Télen édes kevés, hidratál ugyan, de semmit nem véd a hideg ellen. Megelőzésre talán alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Update:

lilapuding

2017. november 21.

Tesomtol kaptam ritkan szaradnak ki az ajkaim de akkor nagyon, valamennyire hidratalja, de nem az igazi, az ize karpotol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Joaninha

2017. november 16.

Ez volt az első darab, amire beruháztam. Nagyon megszerettem az EOS ajakápolóit. Szuperül hidratálnak és semmi perc alatt rendbe teszik a kiszáradt ajkakat. Minden reggel és este használom. Reggel sminkelés előtt, hogy megpuhítsa az ajkakat, este lefekvés előtt pedig a hidratálás miatt. Szeretem a kis tojás formát, igaz, egy idő után nem túl praktikus, de mivel jobbára csak otthon használom, ezért ez nem zavaró számomra. Az egyedüli dolog, ami picit zavar bennük, hogy bár finom illatuk van, elég intenzívnek érzem és olyan mű hatást keltenek. Ettől függetlenül 5 csillagot érdemel a termék, mert szerintem bármi másnál jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 16.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. november 15.

Nagyon jó és kellemes az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 15.

Nagyon jó és kellemes az illata!

snowy

2017. november 9.

Az illata nagyon finom, kellemes viselet, amikor felkenem, de ez a hatás hamar elmúlik, az én számat egyáltalán nem hidratálja. Többször nyúltam hozzá, hogy újra megpróbálkozzak vele, de mindig ugyanerre a konklúzióra jutok, és ehhez képest az ára sem olyan baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

anidek

2017. november 2.

Nagyon jó az illata, és hát igen, az alakja. :) Az egyetlen ajakápoló, amit azonnal megtalálok a táskámban. Hatalmas plusz pont. Hosszú ideig elég, pedig folyton nyüstölöm, főleg mert a hidratáló hatása nem az erőssége sajnos. Hirtelen előkapni, gyorsan bekenni, arra viszont tökéletes, ezért van is nálam mindig egy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 2.

ALettah

2017. november 1.

Én ajándékba kaptam, magamtól tuti nem vettem volna meg, mert szerintem nem praktikus a csomagolása. Cuki, de nem praktikus.
Az illata és íze kellemes, gyümölcsös cukorkára emlékeztet, és az extrém hideg téli perióduson kívül elég jól teljesít. Meglehetősen nagy mennyiséget kapunk a kissé borsos árért, úgyhogy aki nem veszíti el hetente az ajakírját, az érdemes benevezzen rá, bár azt nem tudom, hogy mikor lekopik a gömböcske, hogy lehet kinyerni a maradékot. Külön jó pont neki, hogy szépek az összetevői is.
Elégedett vagyok vele, de magamnak nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 1.

Elégedett vagyok vele, de magamnak nem fogom újravenni.

szilvia.bano

2017. október 11.

Szerintem túl van hypeolva, főleg a csomagolás miatt (én is azért vettem meg, illetve, mert sokan vannak róla jó véleménnyel az oldalon) de sajnos nem sokat ér. Elég kemény, és hiába kentem vele át többször is a szám, hidratáló hatást gyakorlatilag nem tapasztaltam (azt nem tudom, a többi eos milyen, írta itt valaki, hogy hidratálás szempontjából ez a leggyengébb). Emellett nem is olyan olcsó. Egy Eucerin, vagy Uriage stift is jobban megéri, vagy akár egy 390 Ft-os Alterra ajakápoló. Bár, amióta a Nuxe Reve de Miel tégelyes ajakápolót használom itthon, napközben nincs is szükségem másra, nem is hidratálok alá a rúzsoknál, olyannyira rendbe tette az ajkaimat. Emellett 1-2 hónap után az illata is kicsit fura lett, amit semmi nem indokolt, úgyhogy én befejeztem az eos ajakápolókkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 11.

Katalin17

2017. október 9.

Jó a csomagolása, de nem hidratál eléggé és egy idő után fura avas szaga lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Antioxidánsok: Tocopherol