eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Lulu1111

2017. szeptember 24.

Nagyon sokáig használtam. Oda meg vissza voltam, hogy van egy kis EOS tojásom, és imádtam, mert EOS, na meg az illata is valami isteni. Az összetevői is gyönyörűek, meg szép kis ajakápoló, egészséges fényt ad az ajkaknak. Viszont elképesztően szárít. Valami van benne, ami miatt rettenetesen kiszárította a számat, és ezt eddig nem csinálta egyetlen ajakápoló sem. Keresem az összetevők között, hogy mi lehetett, de ötletem sincs. Az árával nincs bajom, mert elég nagy mennyiséget kapunk, de ennyi pénzért elvárnám, hogy hidratáljon és ne szárítson. Az illatára és az összetevőire adok 2 csillagot. De ennyit ért nekem sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 24.

bymboo

2017. szeptember 21.

Nem hidratál eléggé.Drága és ennél jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Nem hidratál eléggé.Drága és ennél jobb.

Dowe

2017. szeptember 2.

A teljes ára nagyon drága 1300 ft-ért sikerült beszerenem, de kicsit még ezt is sokallom. Az illata elég fura de meg lehet szokni. Jól hidratál, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

liliana26

2017. augusztus 4.

Nagyon finom illata van, és elég jól hidratál, bár azt kell, hogy mondjam, többet vártam tőle. Szerintem a 2000 Ft-ot nem éri meg. Átlagos napokra tökéletes, de télen extra száraz ajkaknál nekem nem vált be!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

tsolya

2017. július 16.

Hatalmas hidratálást nem kell tőle várni, de átlagos napra elég. Kellemes az illata, nagyon sokáig elég, de leginkább egyszer kipróbálós termék, ugyanis az ára elképesztően drága, a teljesítményhez képest. Az viszont hatalmas pozitívum, hogy órák elteltével is érzem még, hogy az ajkaimon van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

anitaanett

2017. június 12.

A kókusz illatú EOS jobban bejött, de ezzel is meg voltam elégedve. Az illata nagyon kellemes, jól hidratál és sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

vanilla0313

2017. június 9.

Az összetevők között látok eper és áfonya kivonatot is, bár én csak a barack illatát érzem a terméken. Az ápoló hatása jó, de nem kiemelkedő, pozitívum, hogy természetes. Irracionálisan drágának tartom (2000 Ft körül vettem a Douglas-ban). A formája aranyos, de nem praktikus (legalábbis nekem), különösen zavaróvá válik, miután a sok használattól ellapul a dombocska... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Regina2222222

2017. június 7.

Nagyon szeretem, még télen sem cserepesedik ki a szám. Szerintem el is köteleztem mellette magam örökre! <3 Legjobb. Már többször újravettem 1 évet simán kibír. Nagyon gazdaságos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

Wish

2017. június 7.

Aranyos a csomagolás, sok benne a termék, kellemes az illat, de nem hidratál valami jól. El fogom használni mindenképp, de volt már ennél sokkal jobb ajakápolóm is szóval biztos, hogy nem vásárolom újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Keetlin

2017. május 29.

Nagy lendülettel indultam a megvásárlásának, mert használtam már 1000féle ajakbalzsamot, de egyik se vált be. Használtam jó ideig, de nagy csalódás volt, ugyan úgy száradnak az ajkaim. Magának a balzsamnak egy idő után furcsa illata is volt. Számomra az árát sem éri meg így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Antioxidánsok: Tocopherol