eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Leonie

2017. május 29.

Imádom az illatát,viszont a hidratálása lehetne jobb.Plusz pont hogy sokáig elég,de újravenni nem fogom.Keresem tovább a tökéletes ajakápolót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 29.

Unicorngirl

2017. április 22.

Nagyon jó az illata/íze de nem sokat használ,ahoz hogy tényleg puha ajkakat varázsoljon naponta 2-3 kéne használni.Egyszer kipróbálni jó de az újra vétele csak pénz kidobás lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 22.

Eedina

2017. április 20.

Puha bőrt eredményez, nemcsak ajakápolóként, hanem bármely kiszáradás (orrkörnyék, szemkörnyék amikor pl. a szélben a könny kiszárítja és csípi a területet) esetén jó szolgálatot tesz. Tekintettel arra, hogy bio (organikus) összetevőket tartalmaz hamar avasodik, az illatán érezhető az elváltozás. Az édes íze engem zavart. Ár érték arányban nem a legjobb, viszont az összetevői miatt megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

galaliz93

2017. április 17.

Nagyon imádom.pihe-puha lesz a szám tőle és a természetes összetevők csak hab a tortán.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

IldiWolford

2017. április 9.

Nagyon jó az illata és az íze is, ez nálam elég pozitív mivel általában nem nagyon viselem el ha bármi a számon van tehát mindig lenyalogatom. És bár ezt is hamar eltüntettem a számról, még így is puhává varázsolta az ajkamat. Szeretem, bár nekem zavaró hogy nem szívódik be teljesen, ezért 4*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

aaFruska

2017. március 29.

A nagy hype miatt vettem meg de semmit nem ér. Az illata nagyon jó , még csomagolás is tetszik mert olyan kis aranyos , bár a vége felé kissé nehézkes ki nyerni belőle a terméket. Csak szemöldök fixálásra használom már mert arra viszont elég jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

davidildiko

2017. március 22.

Jó illata van, de nem sokat használ. Nyáron elhasználgattam, mert olyankor nem cserepesedik ki a szám, de télen semmit sem ér. Biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

agirlhasnoname

2017. március 20.

Azért vettem meg, mert szerettem volna egy olyan ajakápolót, amelynek ártalmatlanok és természetesek az összetevői, tehát nyugodtan leehetem, leihatom, továbbá bevallom, meggyőzött a hype és a tégely designja is. Az illata isteni, mint egy napfényes nyári napon egy pohár friss baracklé némi bogyós gyümölccsel körítve. Felkenve olyan, mintha nem szívódna be teljesen, viszont a steviának és a gyümölcskivonatoknak köszönhetően kellemes az íze. Pozitívum: sokáig nem jön le ivásnál, és mikor lekopik a felső, csúszós réteg, pl. evésnél, utána valóban nagyon puha, telt, egészséges és táplált érzetem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

tdp

2017. március 12.

Nem egész egy napja használom a terméket, és nagyon meg vagyok vele elégedve, már most! Nagyon régóta szemeztem már vele, de mindig túl borsosnak találtam a közel 2000 Ft-os árat egy ekkora ajakápolóra. Végül tegnap megvettem, és őszintén mondom, megéri! A mindig cserepes és kiszáradt szám, most puha és illatos. Próbáltam már jó pár ígéretes terméket, de eddig ez vált be a legjobban. Az illata és a kiszerelése is tetszik! Ki fogom próbálni a többit is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Kedi81

2017. február 16.

Nagyon megtetszett a praktikus kiszerelése,én az illatát és ízét is szeretem,finom,puha lesz tőle a szám,rendszeresen használom,mindig van egy-kettő a táskámban is belőle:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Tocopherol