eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
edina66286628

2017. február 15.

Nekem nagy kedvenc, bár az illata elég fura. Nem fénylik a szám tőle, és ivás után sem kenődik le. 5* !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

szofiaa

2017. február 6.

Ajándékba kaptam DM kedvencek téli csomagban és előtte már volt tapasztalatom vele. Az én számra brutális hatással vannak aminek nem tudom az okát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Cit

Korcsoport: < 18
2017. február 4.

Én személy szerint kedvelem,de hozzáteszem,ez sem egy csodaszer.Az illata,összetevői jók,és 7g elég sok is.Az árát viszont nem éri meg sajnos,a kis tégelyt fizetjük meg,és a hypeolt márkát.Nekem nem igazán cserepes a szám,csak igy télen azért használok valamit a hideg miatt.Mindezt összevetve 4*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 4.

KatiPusztai

2017. január 30.

Kíváncsi voltam, hogy tényleg segít-e, de szerintem többet árt mint használ.
Teljesen kiszárította a számat és nagyon felcserepesedett.
Ennek volt egyedül viszonylag jobb illata, a többi elviselhetetlen.
A hatása meg kb olyan mint egy magazinos szájfénynek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

Kíváncsi voltam, hogy tényleg segít-e, de szerintem többet árt mint használ.
Teljesen kiszárította a számat és nagyon felcserepesedett.
Ennek volt egyedül viszonylag jobb illata, a többi elviselhetetlen.
A hatása meg kb olyan mint egy magazinos szájfénynek.

Tinus96

2017. január 29.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen, viszont óriási csalódás volt.
Nagyon szárítja a számat ráadásul viszketett, ki is pirosodott tőle.
Az egyetlen csillagot a külseje kapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Nagyon vártam, hogy megérkezzen, viszont óriási csalódás volt.
Nagyon szárítja a számat ráadásul viszketett, ki is pirosodott tőle.
Az egyetlen csillagot a külseje kapja.

Dudu195

2017. január 22.

Finom az illata de nem ér egy forintot se. Nagyon örültem neki, hogy sikerült beszereznem de nagyon nagyon csalódtam. Szárította a számat és nagyon ragadt. Viszont kap két pontot a tégelyért amiben mostmár fülbevalókat tartok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 22.

Closet

2017. január 20.

Csodát tett az ajkaimmal, habár nem az az igazán cserepes verziókról beszélhetünk. Elég jó illata van, bár nem a legjobb:D Tetszetős csomagolás, jó nagy adag, elég egy jó darabig. És nem utolsó sorban, szépek az összetevői:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 20.

mincson

2017. január 18.

A hatalmas reklámja miatt sokkal többet vártam tőle. Nem rossz ajakápoló, tetszik a külseje is. Viszont ennyi pénzt nem ér meg szerintem. Nekem a carmex vált be a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

straub.stella

2017. január 15.

Imádom a tégelyét, az összetevők mind jók és szuper jól ápol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Imádom a tégelyét, az összetevők mind jók és szuper jól ápol :)

dia0201

2017. január 13.

Borzasztó az "illata", mintha valami kínai cipősdobozba szagolnék bele, ízre pedig szintén műanyagos. Hidratálása pedig egyenlő a nullával. A Dexe dupe-ja ezerszer jobb illatra is és hatásra is. Az áráról nem is beszélve...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol