eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
MsKors

2017. január 9.

Alapdarab! Ezt dobálom a táskáimba, mindig nálam van. A többit még nem próbáltam, ez is lassan egy fél éve megvan és alig fogyott belőle pedig kenegetem serényen. Sokáig húztam, hogy megvegyem-e, túlárazottnak gondoltam de egyáltalán nem az.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

MKrisztip

2017. január 8.

Majdnem 1 éve része a kollekciómnak a kicsike. Nagyon szeretem. Rajta kívül még 2 tesója van meg. Nyáron imádom és őt használom legtöbbször. Most a hideg időben viszont kevesebbszer nyúlok utána mert a hidratálása picit gyengébb mint a másik kettőnek. Emiatt levonok egy csillagot. Viszont az illata, az íze, és a formálya egyszerűen elbűvöl. És nem mellesleg 1 év használat után is még épphogy csak látszik rajta a kis félgömb kopása.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

greta333

2017. január 5.

Van pár eos ajakápolóm, egyik sem a kedvencem, de ezt kedvelem a legkevésbé. Nagyon nem tetszik az illata és az íze, szerintem hidratálás szempontjából ez a leggyengébb. Cuki a csomagolása és tök jó, hogy organikus meg természetes, de nekem sajnos egyáltalán nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Nena

2016. december 31.

Finom illat és íz, cuki csomagolás - és két nagy pofon nekem, hogy ilyenekre adok ki pénzt. :D Persze, hogy biztosra menjek, megvettem mellé még a világoskék blueberry-t is...
Akinek kicsit is kiszáradásra hajlamosak az ajkai, annak szerintem ez maximum csak játéknak jó - a macskám egyébként tényleg szeret velük játszani. :D
A számra kenve nem szívódik be, csak ül a tetején és várja, hogy lenyalogassam.
Gyenge közepes, mert nem árt, de nem is használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

A számra kenve nem szívódik be, csak ül a tetején és várja, hogy lenyalogassam.
Gyenge közepes, mert nem árt, de nem is használ.

Bellz95

2016. december 9.

UPDATE: szemöldök fixálásra kiváló!!! Egy videóban láttam, kipróbáltam, és zseniális :D egész nap helyén tartja a hosszabb szálakat is. A számra már nem merem kenni, mert a szagából ítélve megromlott (fél év alatt :( ) de erre a célra tökéletes. :D

Tavasszal vettem, tavaszra és nyárra tökéletes volt, hozzánőtt a napi rutinomhoz. De most, hogy bejött a hüvösebb idő, már édeskevés. :( Az illata újkorában fantasztikus volt, most már kicsit büdösbe hajlik. Viszont nagyon gazdaságos, fél év használat után is rengeteg van még belőle. Kicsit csalódott vagyok miatta, amekkora hype volt körülötte azt hittem, hogy egy komolyabb termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 9.

ginga6

2016. december 5.

A Carmex mellett a kedvenc ajakápolóm, nagyon jó az illata és teszi a dolgát. Nem a legolcsóbb, de szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 5.

bi22

2016. november 27.

Szeretem az illatát, nem színez és normális hidratálásra megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Szeretem az illatát, nem színez és normális hidratálásra megfelelő.

netka

2016. november 25.

Nagyobb durranást vártam tőle...de az összetevői számomra szimpatikusak. Durva száraz ajkakra kevés, de normál hidratálásra megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Sosofel

2016. november 23.

Olyan semmilyen nekem.. A használatát élvezem, mert jó a kialakítása és szokatlan a használata, de nem hidratál. Az illata nekem nagyon mű. 3 csillag,mert menő cucc, de aki hidratálást akar ne ilyet vegyen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 23.

Colette221

2016. november 9.

UPDATE: A szám fölötti rész durván kiszáradt. Oké, ez egy ajakápoló, de legalább egy kicsit enyhíthetett volna a fájdalmon, vagy legalább puhíthatott volna rajta. Nos, egyik sem történt meg. Ráadásul nagyon hamar eltűnt, pedig jó vastagon kentem. Tavalyi véleményem után 5 csillagot adtam neki, de mivel éles helyzetben megbukott így lepontozom. Soha többé nem veszek ilyet. Még szerencse, hogy itt vettem olcsóbban.

Nincs kiszáradva a szám, de megelőzés céljából használom. Függőséget okoz, úgy érzem, hogy mindig kenegetnem kell. Finom az íze és az illata is. Úgy vettem észre, hogy lassan fogy. A csomagolása baromira aranyos, szerintem inkább ennek köszönheti a "hírnevét".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 9.

Antioxidánsok: Tocopherol