eos

Ár:   1980 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Ár:   1980 Ft
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1690 Ft

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Ár: 1690 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
wircsa

2016. november 2.

Lehet rosszul választottam, de nem tetszik az illata. Egyébként pedig ezt szerintem bármelyik jobb ajakápoló tudja, kérdés, hogy a design indokolja-e az árát..? Semmi extra kategória nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Belyus

2016. október 23.

Szuper hidratáló, leszoktatott a Labello-függőségemről :o). Míg korábban óránként kellett kennem a számat, ezzel a szájápolóval elég félnaponta bekennem. Ellenáll az evés-ivásnak is és isteni illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

weronyyy

2016. október 23.

Még az USA-ban vettem 2014-ben, nagyon szerettem, aztán nem használtam 1-2 hónapig és bebüdösödött, megromlott, inkább nem is használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 23.

kisizé

2016. október 13.

nekem ez a kedvenc eos-om :) nagyon-nagyon finom, olyan barackos az íze. a hatása természetesen a szokásos eos- gyógyír a cserepes ajkaknak!

Update: 1-2 hónap alatt megromlott, vagy nem tudom. Nyár elején vettem, addig használgattam és most megint elővettem: 1 használat után teljesen kikészítette az ajkaimat. Mintha elhalt volna tőle az ajkam felső rétege, hetekig hámlik róla a bőr, mindenhonnan, nem érzek rendesen, tényleg mintha egy elhalt bőrréteg fedné az egészet. BORZALMAS (ja, és persze semmi nem hozza rendbe, meg kell várni amíg magától lehámlik, rémes érzés és még rémesebb látvány!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 13.

esthajnalcsillag

2016. október 1.

Mindenki ódákat zengett róla így én is megvettem (bár ne tettem volna). A szám konkrétan kiütéses lett tőle, a hidratáltsága még a labello szintjét sem üti meg és még az ára is horribilis. Mindent összevetve hatalmas csalódás ez a termék. Egyetlen pozitívuma van az pedig az illata mert az csodás de ez kevés egy jó ajakápolóhoz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 1.

lovecreams

2016. szeptember 19.

Egyetértek az előttem szólóval. Lehet, hogy 2ezer Ft picit sok az eosokra, de nagyon nagyon gazdaságosak:) Ennek egyébként teljesen barack illata-íze van, csak ezt érzem ki belőle szinte. Teszi a dolgát, ahogy a mentás !:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

Bellsz

2016. szeptember 19.

Nem kifejezetten csak erre a tipusra, hanem altalaban az eos ajakapolokra elmondhatom, hogu tokeletesen megeri. Egy ev alatt hasznaltam el egyet, ugy, hogy reggel-este kentem. Miota ezt hasznalom,azota nincs kirepedezett ajkam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 19.

tropeabeauty

2016. szeptember 10.

Én ezt a Summer Fruit-os Eost használom, általában minden este bekenem vele az ajkaimat, és reggelre simák és szépek lesznek, tehát jól bevált. Az ára először nekem is soknak tűnt, de nem fogyik olyan gyorsan el, az illatát nagyon szeretem és a hatása is megfelel. Biztos, hogy újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

beracska

2016. szeptember 8.

Kanadában vettem az első EOS ajakápolómat. Előtte nem ismertem, az összetétele és a dizájnos formája miatt vettem meg. És mert ott csak kb. 800 forintba került, ami nem sok.
Az illatát nehezen szoktam meg, de most már nagyon szeretem. Jól is hidratál, nem szárad ki tőle a szám. Valószínűleg itthon is meg fogom venni 2000+ forintokért, mert bevált.
Ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Ajánlom!

Katie

2016. szeptember 8.

Eddig kettőt próbáltam ki, a mentásat és ezt. A mentás ad egy enyhe bizsergető érzést, amikor felkenem, ezt hiányolom ebből a pirosból (gondolom, a mentaolaj teszi, ami ebben ugye nincs). Az illata nem rossz, barackosnak mondanám. Jól hidratál, a csomagolása pedig praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol