eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Alsace

2022. március 6.

Szuper ajakhidratáló, szerencsére a menta hamar elmúlik, én nem szeretem ajaktermékekben (se). Viszont nekem nagyon nem tetszik a csomagolása. Amikor kezd elfogyni kellemetlen a használata és tényleg túl sok termék marad az aljában. Az az igazság, hogy a patikában kapható ajakírt nálam semmi sem tudja überelni funkcionalitásban és ár/érték arányban. Ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

drbrk

2020. december 15.

Nagyon szeretem, hogy kicsit bizsereg az ajkamon, és nagyon jól ápol. Praktikus csomagolás, jó illat, jó összetevők. Kell ennél több? Nekem mindent teljesít amit elvárok egy terméktől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 15.

nonex00

2020. július 6.

Ez a kedvenc EOS termékem, jó illat, finom íz és megfelelő állag, de kb 1,5-2 hónapja sehol nem találok. Remélem csak én vagyok pech-es és még lehet kapni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Queen16

2020. június 3.

Ehnyén duzzaszt az elején, bizsergeti az ajkakat, én szeretem ezt az érzést ezért majd újraveszem, szép letisztult mentazöld szín így még a szemnek is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Esztii78

2020. április 6.

Barátnőm vett és ez az ajakápoló használt is és a menta illata nagyon durván jó, de nagyon drága termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

Banszky

2020. február 7.

Ezt is a nagy hype idején használtam még de számomra akkor sem volt nagy durranás. Illata fincsi,tök jól néz ki de "tudásilag" semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

strauszkinga

2020. január 25.

LF beauty box által jutottam ehhez az ajakápolóhoz. Ha én választhattam volna, biztos egy pink csoda került volna a kosaramba. Elképesztően imádom ezt a terméket! A száraz ajkaimat "meggyógyítja", a menta íz kissé bizserget, élmény számba megy a használata! Szinte az összes krémet kinyertem már belőle, de még próbálkozom. Kisgyerekeseknek írom - rágókának sem utolsó! Az én ajakápolóm telis-tele van fognyomokkal. Így nekem és a kislányomnak is nagy öröm volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

blackrainbow

2019. október 13.

Egy hete vettem, már a feléig elkenegettem :) nagyon tetszik a designos csomagolás, a fini mentaillat. Eddig ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Zsofi321

2019. augusztus 13.

Elhasználtam, de többet nem veszem újra az biztos. :/ Fura ez a kerek kialakítás, az elején még jó, de ahogy fogyott, nálam szinte lapos lett, a végén az aljában maradt egy csomó termék. Szépek az összetevői nagyon is, de számomra nem érte meg az árát. Nem igazá hidratálta az ajkaimat sem, úgy éreztem rengeteget kell felvinni, hogy egyáltalán hidratáljon. Ár-érték arányban vannak nála sokkal jobban hidratáló, hasonlóan szép összetevőjű termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

macooka

2019. július 13.

LF boxban kaptam ezt az Eos ajakápolót, úgyhogy az "ízesítést" sajnos nem nagyon tudtam kiválasztani. Ugyanakkor nagyon megszerettem, kellemesen bizsergeti az ajkaimat a menta. Ez az első termékem a márkától, de nagyon tetszik, mind a kialakítása, mind a hatása, valamiért sokkal jobban bejön, mint a hagyományos ajakápolók. Én biztosan veszek még, ha ez elfogy. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol