eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

SzigetiOrsi

2019. április 13.

Elsősorban én is kíváncsiságból szereztem be, illetve egy barátnőm ajánlotta mert ő szereti nagyon ezt a terméket. A design, csomagolás szerintem amiatt megveszik az emberek, nekem nem jött be annyira a számra, a semmi extra kategória, nem lett jobb se rosszabb. Finom íze van, viszont az állaga nekem furcsa lett egy idő után, mintha szemcséssé vált volna a balzsam. Elhasználom ami van, de nem fogom újra venni.

Update: kidobtam, nem használtam el, felesleges állt a Carmexem mellett, rossz íze lett és állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 13.

02Antonia09

2019. április 7.

Imádom ezt az ajakápolót! Már több változatát is megvettem de hatarozottan ez a kedvencem. Nagyon jól hidratál és a menta nagyon jól hűsíti az ajkaimat. Ha lefekvés előtt is használom reggelre nagyon puha lesz az ajkam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

andrea91

2019. április 3.

Fú, hát én ezt egyszerűen utálom. Ez nem kifejezetten ennek az ízesítésnek szól, nekem kb tetszik is ez az illat, de a kialakítás egyszerűen borzasztó. Sokáig távol is tartottam magam az eos balzsamoktól, aztán így úgy amúgy sikerült beszereznem 5-öt.:-D Véleményem az összesre vonatkozik... annyira idegesít a formája, nekem nagyon nem áll kézre, olyan nyomorultul kell fogni, és ha megszöszösödik-morzsásodik vagy tudomisén mik azok, de szerintem mindenki ismeri a problémát- kb konkrét program megtisztítani. Lehet hogy csak engem zavar ennyire egy porszem is az ajakbalzsamomon, de így nekem mégis értékelhetetlen az egész... A külseje szintén. Minden szöszt magához vonz, amit ha nem szedek le nyitáskor simán belemegy... Amit amúgy nem könnyű, mert nem csak a simisimi felületével hanem elektrosztatikusan is vonz minden piszkot és szöszt.
Maga a termék elmegy, de ilyen körülményes kivitelben nem köszi, főleg mivel kb pont annyit tud mint bármelyik isana például

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

vadvirag919

2018. december 22.

Három másik társával teljesen elégedett voltam/vagyok, kettő végelgyengülésben múlt ki, mielőtt egyáltalán elfogyhattak volna. Ez az illat azonban annyira kellemetlen volt, hogy két használat után elajándékoztam. Mondjuk lehet nem hidegben kellett volna kipróbálni... No mindegy. Rájöttem, hogy a mentol nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 22.

bszancsi

2018. november 29.

Ez volt az első megvásárolt Eos balzsamom. Sajnos nekem nem vált be. Szerintem túl nagy volt a felhajtás körülötte. Nekem nem hidratálta az ajkaim, sőt, azt vettem észre hogy egyre többet kell kennem. Pedig maga a desing nagyon tettszetős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

Nymeria94

2018. november 20.

Bevallom két évvel ezelőtt engem is megkísértett az eos ajakbalzsamok körüli hype, ezért egy Müllerbe szóló végösszegi Glamour kuponnal a zsebemben engedtem a csábításnak és beruháztam egyre.
Az illatát nagyon szerettem (teljen olyan, mint a fehér Tic Tac cukorkának, ami nem túl meglepő tekintve, hogy az is mentolos) és ha nem volt brutálisan kiszáradva a szám, akkor szépen tette a dolgát a hidratálás terén is, bár a fennen említett illata és az íze miatt, van egy olyan gyanúm, hogy a kelleténél többször találtam alkalmat a használatára. :-) Ezért nagy lelkesedéssel kenegettem-kenegettem, egészen addig, amíg a balzsam rész kis gömbfelületét teljesen leamortizáltam és már nem tudtam kényelmesen felvinni az ajkaimra, csak az ujjaimmal. Ezzel egyidőben beszereztem egy Carmexet, ami tökéletesen kiszolgálta az ajakbalzsamok szemben támasztott mindennemű igényemet (és szolgálja a mai napig is, mert azóta újra vettem), ezért ez a kis drága szépen lassan feledésbe merült. Ha néhanapján rábukkantam a holmijaim között bele-belenyúlkáltam, de jobbjára csak rácsodálkoztam, hogy a szép kis csomagolása mennyire koszos lett a táskába hajigálástól. Végül a tegnap végső búcsút vettem tőle, mert így két évvel a felbontását követően már rémesen kellemetlen műanyag szagot árasztott magából.
Összességében nem bántam meg, hogy anno elcsábultam és megvettem, mert szerettem használni és lássuk be, elég fancy kis termék, de nem érzem azt, hogy nélkülözhetetlen lenne az ajkaim számára, ezért valószínűleg nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

nikiam97488

2018. november 15.

Az EOS ajakbalzsamok kissé túl "hypeoltak". Ne várja el az ember hogy csodát művel egy száraz szájon . Viszont rettentő édes és kicsi a csomagolása , ami által az ember szívesen hordja .Szinte bárhol elfér. Emellett még az íze is remek, és végső soron a téli hidegben bizsereg az ajkam tőle ,tehárt érzem hogy valamit csinál az ajkaimmal , míg a többinél ezt nem érzem. Habár nem egy csoda termék, mindig lapul egy a táskámban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Dorina257

2018. szeptember 5.

ez volt az első EOS ajakbalzsamom, nagyon jó főleg télen használtam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

ez volt az első EOS ajakbalzsamom, nagyon jó főleg télen használtam

bogyo95

2018. augusztus 17.

Ha EOS ajakbalzsam akkor ez nekem a kedvenc. Sokáig elég, praktikus a csomagolása, kis helyen is elfér. Elengedhetetlen kelléke a táskámnak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

szabiina

2018. augusztus 10.

Barátnőmtől kaptam, mert már regóta szemezgettem vele. Az illatát és a használat közbeni bizsergető érzést imádom. Nyáron elegendő, de nem győzőtt meg annyira, hogy a Carmexet lecseréljem.
A csomagolásért viszont jár egy plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

A csomagolásért viszont jár egy plusz pont.

Antioxidánsok: Tocopherol