eos

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2016. február 23.

Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Queen16

2020. június 3.

Ehnyén duzzaszt az elején, bizsergeti az ajkakat, én szeretem ezt az érzést ezért majd újraveszem, szép letisztult mentazöld szín így még a szemnek is kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. április 6.

Barátnőm vett és ez az ajakápoló használt is és a menta illata nagyon durván jó, de nagyon drága termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 6.

Banszky

2020. február 7.

Ezt is a nagy hype idején használtam még de számomra akkor sem volt nagy durranás. Illata fincsi,tök jól néz ki de "tudásilag" semmi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

strauszkinga

2020. január 25.

LF beauty box által jutottam ehhez az ajakápolóhoz. Ha én választhattam volna, biztos egy pink csoda került volna a kosaramba. Elképesztően imádom ezt a terméket! A száraz ajkaimat "meggyógyítja", a menta íz kissé bizserget, élmény számba megy a használata! Szinte az összes krémet kinyertem már belőle, de még próbálkozom. Kisgyerekeseknek írom - rágókának sem utolsó! Az én ajakápolóm telis-tele van fognyomokkal. Így nekem és a kislányomnak is nagy öröm volt a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

blackrainbow

2019. október 13.

Egy hete vettem, már a feléig elkenegettem :) nagyon tetszik a designos csomagolás, a fini mentaillat. Eddig ez a kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

Zsofi321

2019. augusztus 13.

Elhasználtam, de többet nem veszem újra az biztos. :/ Fura ez a kerek kialakítás, az elején még jó, de ahogy fogyott, nálam szinte lapos lett, a végén az aljában maradt egy csomó termék. Szépek az összetevői nagyon is, de számomra nem érte meg az árát. Nem igazá hidratálta az ajkaimat sem, úgy éreztem rengeteget kell felvinni, hogy egyáltalán hidratáljon. Ár-érték arányban vannak nála sokkal jobban hidratáló, hasonlóan szép összetevőjű termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

macooka

2019. július 13.

LF boxban kaptam ezt az Eos ajakápolót, úgyhogy az "ízesítést" sajnos nem nagyon tudtam kiválasztani. Ugyanakkor nagyon megszerettem, kellemesen bizsergeti az ajkaimat a menta. Ez az első termékem a márkától, de nagyon tetszik, mind a kialakítása, mind a hatása, valamiért sokkal jobban bejön, mint a hagyományos ajakápolók. Én biztosan veszek még, ha ez elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

SzigetiOrsi

2019. április 13.

Elsősorban én is kíváncsiságból szereztem be, illetve egy barátnőm ajánlotta mert ő szereti nagyon ezt a terméket. A design, csomagolás szerintem amiatt megveszik az emberek, nekem nem jött be annyira a számra, a semmi extra kategória, nem lett jobb se rosszabb. Finom íze van, viszont az állaga nekem furcsa lett egy idő után, mintha szemcséssé vált volna a balzsam. Elhasználom ami van, de nem fogom újra venni.

Update: kidobtam, nem használtam el, felesleges állt a Carmexem mellett, rossz íze lett és állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

02Antonia09

2019. április 7.

Imádom ezt az ajakápolót! Már több változatát is megvettem de hatarozottan ez a kedvencem. Nagyon jól hidratál és a menta nagyon jól hűsíti az ajkaimat. Ha lefekvés előtt is használom reggelre nagyon puha lesz az ajkam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

andrea91

2019. április 3.

Fú, hát én ezt egyszerűen utálom. Ez nem kifejezetten ennek az ízesítésnek szól, nekem kb tetszik is ez az illat, de a kialakítás egyszerűen borzasztó. Sokáig távol is tartottam magam az eos balzsamoktól, aztán így úgy amúgy sikerült beszereznem 5-öt.:-D Véleményem az összesre vonatkozik... annyira idegesít a formája, nekem nagyon nem áll kézre, olyan nyomorultul kell fogni, és ha megszöszösödik-morzsásodik vagy tudomisén mik azok, de szerintem mindenki ismeri a problémát- kb konkrét program megtisztítani. Lehet hogy csak engem zavar ennyire egy porszem is az ajakbalzsamomon, de így nekem mégis értékelhetetlen az egész... A külseje szintén. Minden szöszt magához vonz, amit ha nem szedek le nyitáskor simán belemegy... Amit amúgy nem könnyű, mert nem csak a simisimi felületével hanem elektrosztatikusan is vonz minden piszkot és szöszt.
Maga a termék elmegy, de ilyen körülményes kivitelben nem köszi, főleg mivel kb pont annyit tud mint bármelyik isana például

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

Antioxidánsok: Tocopherol