eos

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

ronivarga2001

2021. szeptember 27.

Nagyon szeretem az illatát, az íze sem rossz, és mindig jó állapotban lesz tőle az ajkam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 27.

MormiOrsi

2021. január 27.

Borzalom! :D
Iszonyat erős a szaga és édes az íze, lehet mert made in USA, de ez kb elviselhetetlen, pláne egy olyan embernek, aki általában illatanyag mentes termékeket használ. Emiatt próbálom csak a szám felső részére kenni (hogy elfogyjon végre), különben ezt a szörnyen émelyítő ízt kell éreznem.
A hidratálása is közepes, a labellohoz hasonlítanám (leszámítva, hogy a labello nem ilyen tolakodó). Egy biodermával biztosan nem veszi fel a versenyt, nekem eddig az a number 1.
Tuti nem veszem újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 27.

Borzalom! :D
Tuti nem veszem újra!

bogic

2020. december 8.

A Labellonál biztosan jobb. A hideg miatt szaladtam be DMbe ajakápolót venni, mivel épp a szüleimnél töltünk huzamosabb időt, és én épp indulás előtt raktam rendet a táskámban, és a Carmexem nem került vissza bele...(számomra a siftes carmex a 10 pont)
Mivel viszont carmexem van több is, gondoltam ezúttal kipróbálom az eos termékeket. A gömbökről sok panaszt hallottam, de ez a kis siftes épp le volt árazva, utolsó darab volt. Ma kb 4x kentem fel, kissé ragacsos, de én elvárom ezt egy ilyen terméktől. Illata és íze is kellemes, nem émelyítő, és a cserepes számat teljesen jól hidratálta. 🙂 Négy csillag, mert a carmex jobb, de nekem bejött. Kiváncsi vagyok, egy éjszaka alatt mit alkot. 🙂

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

fioretta

2020. december 7.

A természetes összetevők miatt vettem meg. Nagyon tetszik a csomagolása: a minimalista, egyszerű, egyszínű stift azonnal megfogott. A kupak tetején lévő kis bemélyedés nem tudom mi célt szolgál, de jól néz ki :)
Az illata tényleg gránátalmás, azonban nem túl intenzív, csak egész közelről szagolgatva érezni. Színe egyáltalán nincs, pedig azt hittem piros lesz, de örülök hogy nincs benne színezék, hanem natúr termék.
Az állaga megfelelő, kicsit zsíros érzetet ad, de a hideg időben kiszáradt ajkakra pont erre van szükségem.
Nagyon jól hidratál, hatásos termék.
Az árát kicsit sokalltam, de ha hosszútávon is beválik és lassan fogy, akkor abszolút megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 7.

Nagyon jól hidratál, hatásos termék.

k.boglarka

2020. október 30.

Az illata borzalmas, és még csak nem is hidratál. Kuka :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Az illata borzalmas, és még csak nem is hidratál. Kuka :(

Grumpi

2020. szeptember 10.

Semmit nem ér!Az íze,illata pedíg rémes.Minden táskámban van egy balzsam és ha nem is szeretem de elfogy mind.Ettől viszont kiráz a hideg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Bambinoo

2020. szeptember 7.

Szuper áron jutottam hozzá, nagyon tetszik az illata. Mindenképp előny a többi ajakápolóval szemben, hogy természetes alapanyagokat tartalmaz és nem tesztelik állatokon. 1 csillagot levontam, mert nekem valóban picit "túl" zsíros, de ha ősszel brutál módon fúj a szél és kicserepesedik a szám, akkor nagyon tudok ennek örülni. Nyáron talán valami könnyebbet próbálok majd ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

Anne74

2020. május 9.

Ezt a terméket éjszakai ajakapolasra használom.
Reggelre nagyon puha és hidratáló érzést tapasztalok.
Természetesen nagyon megvagyok elégedve... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Ezt a terméket éjszakai ajakapolasra használom.
Reggelre nagyon puha és hidratáló érzést tapasztalok.
Természetesen nagyon megvagyok elégedve... 🙂

sandorjudit

2020. február 11.

Én is meglepődtem a negatív értékeléseken, mert nekem nagyon bejött. Eddig Labello-Balea-Isana ajakápolókat használtam. Nagyon problémás a szám, különösen télen. Nekem ez hidratált a legjobban, konkrétan azonnal elmúlt a cserepesedés és az állandó szárazság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

natasa

2020. február 5.

Úgy vettem meg, hogy nem olvastam a véleményeket. Hiba volt. Nem tudok újat írni: zsíros, nem túl kellemes az ajkakon, nagy ápolást nem érzékeltem. Nem szívesen használom. Drága, felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

Antioxidánsok: Tocopherol