eos

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Keren, Módosítva: 2014. február 12.

Kategória:   Ajakápolók

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Anne74

2020. május 9.

Ezt a terméket éjszakai ajakapolasra használom.
Reggelre nagyon puha és hidratáló érzést tapasztalok.
Természetesen nagyon megvagyok elégedve... 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Ezt a terméket éjszakai ajakapolasra használom.
Reggelre nagyon puha és hidratáló érzést tapasztalok.
Természetesen nagyon megvagyok elégedve... 🙂

sandorjudit

2020. február 11.

Én is meglepődtem a negatív értékeléseken, mert nekem nagyon bejött. Eddig Labello-Balea-Isana ajakápolókat használtam. Nagyon problémás a szám, különösen télen. Nekem ez hidratált a legjobban, konkrétan azonnal elmúlt a cserepesedés és az állandó szárazság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

natasa

2020. február 5.

Úgy vettem meg, hogy nem olvastam a véleményeket. Hiba volt. Nem tudok újat írni: zsíros, nem túl kellemes az ajkakon, nagy ápolást nem érzékeltem. Nem szívesen használom. Drága, felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 5.

mszentmi

2020. január 29.

A DM-ben vettem, hát kár volt. Az állaga nem rossz, de pár perc után valami borzadály mellékíz érezhető. Ráadásul hiába a vonzó külső, alig lehet ki- és visszatekerni... Ehhez képest a töredék árban kapható Bio Quiz Pomegranate minden szempontból ezerszer jobb!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 29.

Tekka

2019. december 11.

Korábban próbáltam már egy gömb alakút amit ajándékba kaptam, de nem szerettem sajnos és végül sosem használtam el. Ezt viszont én vettem mert akciós volt és gondoltam hátha mert ennek mégis csak jónak kellene lennie. Igazából attól tartok ez is arra a sorsra fog jutni mint elődje, émelyítő 'illata' van, nekem túl mű sajnos és nem is hidratál. Az irodában tartom hogy kéznél legyen ha szükséges, de sajnos abszolút nem tartós, kb. fél óránként kenhetném újra. Nem szívesen használom el és nem is tudok sok pozitívumot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

fudanshiro

2019. augusztus 13.

Nekem nagyon fontos, hogy bizonyos termékeknek ugyanolyan legyen a formája, Az ajakápolónak, például kis henger alakja . Szóval egyértelmű volt, hogy ezt a fajtát fogom megvenni. Viszont a szép csomagoláson és a kellemes illaton túl nem tudok beszámolni semmilyen kellemes élményről. Kizárólag emiatt kap eggyel több csillagot. Azért nem egy 400 forintos Rossmannos valamiról van szó, jóval többet vártam volna. De még vastagon felkenve, éjszakára is olyan volt, mintha semmit nem használt volna. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

BernhardtLora

2018. július 21.

Számomra túl zsíros volt, nehezen szívódott be és pár használat után már nem is lehetett kitekerni.
Az illatával megvagyok elégedve, de csak pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

Az illatával megvagyok elégedve, de csak pénzkidobás volt.

Fruzsi06

2018. április 26.

Csalódás....
A gömb tesóit is próbáltam, nekem nagyobb volt a füstje ennek a családnak.
Pedig megörültem, mikor megláttam a stiftes verziót, mégis számomra valahogy nem igazán működik. A csomagolás könnyen sérül, visszatekerni már nem lehet, hamar eltűnik az ajkaimról, és kellemetlen ízhatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 26.

Csalódás....
A gömb tesóit is próbáltam, nekem nagyobb volt a füstje ennek a családnak.

AnettDemeter

2018. január 14.

Igazából annyira nem értem a lehúzásokat :s nekem az eddigi legjobb ajakápolóm már ott tartok hogy csak eos-t használok mert imádom az ízét és hogy nem képez ilyen fura réteget a számon mint a többi ajakbalzsam :D szerintem az ára sem annyira vészes és sokáig kitart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

SzL

2017. december 22.

Már próbáltam egy eos ajakbalzsamot, a tipikus gömb alakult éh az kicsit sem jött be.
Úgy voltam vele adok ezeknek az balzsamoknak még egy esélyt hátha.
Ugyan ugy csalódnom kellett. Egy kb 1%al ez jobban hidratált.
Viszont mikor a termek felére értem (ami gyorsan megvolt mert mániákusan kenem ag ajkaim, úgy felek a kiszáradástól) addigra szerintem megromlott vagy nemtusom. Az illata megváltozott és inkabb kellemetlen volt már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 22.

Úgy voltam vele adok ezeknek az balzsamoknak még egy esélyt hátha.
Ugyan ugy csalódnom kellett. Egy kb 1%al ez jobban hidratált.

Antioxidánsok: Tocopherol