eos

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Ajakápolók

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

tdorina

2020. március 16.

Nagyon jó! 😍
Az illata nagyon tetszik, és ráadásul nem is olyan drága. 10/10-es nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nagyon jó! 😍
Az illata nagyon tetszik, és ráadásul nem is olyan drága. 10/10-es nálam!

Melani01

2020. február 28.

Akciósan vettem a rossmannban, mivel nagyon szeretem az eos termékeit, az állaga remek és az illata is! Azonban találhatók benne légbuborékok ami elvesz az élmémyből, plusz a tekerője sem a legjobban működő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Fehereszti

2020. február 23.

500 ftért vettem a Rossmannban kiárusításon. Fantasztikus termék! Nekem ezek a tipikus kerek tégelyes EOS-ok nem váltak be, túl kemény és nehezen felrakható volt mind. De ez álom, puha, gyönyörűen hidratál és puhít azonnal, kedvenc ajakápolóm lett. Az összetevők is mesések. 5*, más nem is lehetne! 😍🥳

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

biju94

2020. január 6.

Az összetevői szépek, maga a termék jó, bár a vanilias jobb izű : )) szóval szerintem azt fogom újra venni.
Nagy negatívuma, hogy a tekerője egy idő utan bekrepál sőt, leesik az alja ... nem igaz, hogy nem tudják normálisan megcsinálni, ha már 1000Ft-ért eladják, legalább használhatóra csinálnák meg ...
Maga a termék 5*, de 2*-t levonok tőle az előbb említett dolog miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Maga a termék 5*, de 2*-t levonok tőle az előbb említett dolog miatt.

sabrirory

2019. december 1.

Ajándékba kaptam egy éve kb. Az illata valami hihetetlen fincsi epres cukorka. Az enyém már akkor el volt törve, amikor kibontottam. Hidratálása teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

rekucccc

2019. július 11.

Én is azzal a tudattal vettem meg, hogy rossz a tekerője, szóval egyáltalán nem lepődtem meg, mikor második használatkor nekem is elromlott :D egyébként szerintem gyönyörű ez a csomagolás. Magával az ajakápolóval nagyon meg vagyok elégedve, eddig ez a kedvencem, eszméletlen finom illata (és íze :D) van, jó érzés az ajkakon, kellőképp hidratál. Éveken keresztül elkerült engem ez az EOS mánia, de ezek után szinte biztos, hogy ezt fogom újra venni, ha egyzser elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

tiinanemeth

2019. június 2.

Az illata nagyon jó, az állagát is szeretem, jó érzés a számon. A csomagolás kinézetre nagyon tetszik, de tényleg nem működik a legjobban, volt hogy úgy kellett visszanyomkodnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Nabukonodozor

2019. április 30.

Hatalmas csalódás. Imádom az eosokat, ezt is imádtam volna, ha nem lenne olyan gagyi a csomagolása. Este megvettem, reggel mikor használtam volna, a tekerője beragadt, és a termék nem mozdult semmerre. Ez így elég nagy szívfájdalom, mert 1000 forintért többet vártam volna, és a márkától sem egy kínai minőséget szerettem volna kapni. Az illata és az összetevői nagyon jók lennének, viszont használhatatlan a csomagolása miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

adelharcos

2019. január 29.

Nagyon szeretem, hidegben is jól hidratál, finom az íze és az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nagyon szeretem, hidegben is jól hidratál, finom az íze és az illata is.

sziluetta

2019. január 15.

Tényleg rossz a tekerője. Ezzel a tudattal vettemé és igazából akciósan, mert szokás szerint otthon felejtettem az ajakápolómat (az ilyen esetek miatt halmozom őket szép számmal). Soha nem használtam még eos terméket, baromi kíváncsi voltam ééééés most ez a favorit, az összes ajakápolóm közül ettől a legszebb a szám, és mennyi illata van, meg mint rájöttem íze is :O Nagyon durva, mindenesetre itt-ott olvasgatom, hogy a golyósak jobbak, vagy hogy a carmex jobb, szóval mostmár azokra is baromi kíváncsi vagyok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 15.

Antioxidánsok: Tocopherol