eos

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Ajakápolók

95%-ban organikus, 100%-ban természetes alapanyagokból készült

Tele van antioxidáns gazdag E-vitaminnal, nyugtató shea vajjal és jojoba olajjal, amitől az ajkak hidratáltak, puhák és szenzációsan simák lesznek.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

hdia

2021. július 25.

Azt hittem hogy nagyon fogom szeretni, de sajnos hatalmas csalódás.
A tekerője elromlott, a számat rövid ideig hidratálja az ára ehhez képest magas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 25.

Azt hittem hogy nagyon fogom szeretni, de sajnos hatalmas csalódás.

krizsaneniko

2021. május 11.

Általában nincs problémám a számmal, de mióta ezt használom folyamatosan szét van száradva a szám. Csakis az illata miatt 2 csillag, de a tekerője nekem is elromlott..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

kVivi

2020. május 31.

Tekerôje miatt vonom le pontot. Maga a termék illata, állaga, hatása számomra azt adja, amit elvárok. Praktikusabbnak találom a stick formát, mint a márka testvéreit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

nikiii.*

2020. május 12.

Szégyen, nem szégyen, a cuki csomagolása miatt vettem meg, és mert évek óta ki akartam próbálni egy eos ajakápolót. Őszintén szólva nem vagyok lenyűgözve. Finom, epres illata van (a barátom mondjuk gyűlöli), és nálam ennyi jót okozott. Három csillag, amiért nem szárít, és kellemes viselni az ajkakon. A tekerője tényleg hajlamos bedögleni, amit korábban olvastam, így mindig épp csak annyit tekerek ki belőle, amennyit használni fogok, mert vissza már nem fog menni utána. Nagyon gyorsan fogy, nem hidratálja az ajkaimat, és egyáltalán nem érzem, hogy bármit is használna. Sőt, egy ideje még cserepesebbek az ajkaim, mint előtte, meglátjuk, ez okozta-e.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 12.

tdorina

2020. március 16.

Nagyon jó! 😍
Az illata nagyon tetszik, és ráadásul nem is olyan drága. 10/10-es nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nagyon jó! 😍
Az illata nagyon tetszik, és ráadásul nem is olyan drága. 10/10-es nálam!

Melani01

2020. február 28.

Akciósan vettem a rossmannban, mivel nagyon szeretem az eos termékeit, az állaga remek és az illata is! Azonban találhatók benne légbuborékok ami elvesz az élmémyből, plusz a tekerője sem a legjobban működő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 28.

Fehereszti

2020. február 23.

500 ftért vettem a Rossmannban kiárusításon. Fantasztikus termék! Nekem ezek a tipikus kerek tégelyes EOS-ok nem váltak be, túl kemény és nehezen felrakható volt mind. De ez álom, puha, gyönyörűen hidratál és puhít azonnal, kedvenc ajakápolóm lett. Az összetevők is mesések. 5*, más nem is lehetne! 😍🥳

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

biju94

2020. január 6.

Az összetevői szépek, maga a termék jó, bár a vanilias jobb izű : )) szóval szerintem azt fogom újra venni.
Nagy negatívuma, hogy a tekerője egy idő utan bekrepál sőt, leesik az alja ... nem igaz, hogy nem tudják normálisan megcsinálni, ha már 1000Ft-ért eladják, legalább használhatóra csinálnák meg ...
Maga a termék 5*, de 2*-t levonok tőle az előbb említett dolog miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Maga a termék 5*, de 2*-t levonok tőle az előbb említett dolog miatt.

sabrirory

2019. december 1.

Ajándékba kaptam egy éve kb. Az illata valami hihetetlen fincsi epres cukorka. Az enyém már akkor el volt törve, amikor kibontottam. Hidratálása teljesen átlagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

rekucccc

2019. július 11.

Én is azzal a tudattal vettem meg, hogy rossz a tekerője, szóval egyáltalán nem lepődtem meg, mikor második használatkor nekem is elromlott :D egyébként szerintem gyönyörű ez a csomagolás. Magával az ajakápolóval nagyon meg vagyok elégedve, eddig ez a kedvencem, eszméletlen finom illata (és íze :D) van, jó érzés az ajkakon, kellőképp hidratál. Éveken keresztül elkerült engem ez az EOS mánia, de ezek után szinte biztos, hogy ezt fogom újra venni, ha egyzser elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

Antioxidánsok: Tocopherol