Epovit

Ár:   1300   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Gyógynövény üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2014. május 21.

Ár:   1300
Lelőhely:   Gyógynövény üzletek
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

hollieme

2018. április 1.

ez a harmadik ligetszépemag olajom, én is egy bizonyos márkát kerestem, de mivel az nem volt, ezt vettem meg. én iszom (hormonproblémák miatt), és a hatása ugyanolyan, mint a másik két általam kipróbált olajnak, nem szembetűnően, de nekem hatásos (anyagcserére jótékonyan hat és a hormonproblémákat is elviselhetőbbé teszi, néha pedig az ekcémás kezemre is kenek belőle). a két csillagot a termék viszont azért kapja, mert nem zár rendesen az üvegcse. mivel én nem csepegtetek, hanem naponta egyszer "meghúzom" az üveget, így az volt az első dolgom, hogy eltávolítottam a műanyag csepegtetőt az üvegről. ezután viszont nem zárt rendesen a kupak, szivárog az olaj, amit a másik két terméknél (és más olajoknál) soha nem tapasztaltam. így gyakorlatilag használhatatlanná vált számomra a termék, mert sokat utazom és a bőröndbe csak bedobom a kencéket, ezt viszont már nem tudom magammal vinni, vennem kell egy másik olajat... :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

grizus

2016. április 21.

Nagyon szeretem a ligetszépét, mint növényt, imádom az alkonyatkor nyíló nagy illatos sárga virágait. De ez az olaj nem nyűgözött le. Nem rossz, de nem nyújt semmi pluszt, hatásosnak se látom igazán, persze valószínűleg csacsiság a tökéletes anti-ageing olajat keresni, én már rég keresem de nem találom. Egyelőre 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

Avanindra

2016. január 27.

2016.01.21. Egy drogériában dolgozok és egy hölgy kereste nagyon. Mondta, hogy hihetetlen módon tünteti el a ráncait, viszont az eddigi forrása kiapadt, így most nálunk kereste az elixírjét. Nálunk nem volt, de annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy utána olvastam és beszereztem ebből az üvegcséből egyet. Szem alatti karikáimat szeretném ezzel a termékkel eltüntetni. Igazából ez egy étrend kiegészítő készítmény, de gondoltam, hogy kívülről sem árthat meg.
Egy hátránya már most van: Nagyon büdös, de tényleg... remélem eltudom viselni a szagát, ha még is csak beválik az arcomra.

2016.01.27. Jelentem, semmi jótékony hatása sincs, mondjuk ártani se ártott, de hogy nem éri meg a pénzét, az is biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil