Equilibra

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   25 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kataakremguru, Módosítva: 2018. április 26.

Kiszerelés:   25 db
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az Equilibra® Arc- és szemsminklemosó kendő micellás olaj tartalmának köszönhetően gyengéden távolítja el a sminket és szennyeződéseket, így a bőr puha és friss marad. A gyengéd formula minden bőrtípusra ideális, nem hagy olajos érzést a bőrön és nem igényel öblítést. A kompakt helytakarékos csomagolás lehetővé teszi a kendők könnyű tárolását a táskában vagy a fürdőszobában.

A növényi eredetű felületaktív anyagok mágnesszerűen magukhoz vonzzák szennyeződéseket és a sminkrészecskéket, majd magukba zárják, így biztosítják a hatékony és gyengéd tisztítást. Mindennapos kényeztetést és kellemes bőrérzetet biztosít.

Parabén-, szilikon-, vazelin-, PEG-, ásványolaj-, SLES- és SLS-, formaldehid-, színezékmentes. Gyengén parfümözött és allergénmentes.

dynah13

2019. december 10.

En is egy probakendot kaptam, amit gyorsan ki is probaltam. Volt rajtam smink, es nagyon szepen lehozta, nem szaritotta a borom, kellemes erzes volt. Nagyon pozitiv velemennyel vagyok a termekrol!
Meg van 1-2 zacsival nivea hasonlo olajos kendom otthon, de ha azok elfogynak, akkor ilyet fogok venni helyette :) Nem hasznalom napi szinten, de utazashoz nagyon jo valasztas!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

adri0419

2019. június 16.

Kaptam egy próbakendőt, ami nagyon elnyerte a tetszésemet. Nem igazán rajongok a smink lemosó kendőkért, általában tejet használok, de ez a kendő szuper volt. Gyorsan szem viszketés és csípés nélkül mostam le vele a sminket, sőt elég nagy méretű volt ahhoz, hogy az egész arcomat megtisztítsam vele. Elég szépek az összetevői, amit éreztem is, hiszen cseppet sem szárított, sőt inkább hidratáltnak éreztem a bőröm. Környezetvédelmi okokból nem fogok rá áttérni, viszont utazáshoz lehet, hogy beújítok rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.